Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyson Fury vs Kevin Johnson
12-11-2012, 04:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2012 04:53 PM przez PeterManfredo.)
Post: #1
Tyson Fury vs Kevin Johnson
Amerykanin Kevin Johnson (28-2-1, 13 KO) będzie rywalem Tysona Fury’ego (19-0, 14 KO) podczas zaplanowanej na 1 grudnia gali w Belfaście. Brytyjczyk początkowo miał walczyć z Denisem Bojcowem, ale na miesiąc przed walką Rosjanin postanowił się wycofać, tłumacząc, że potrzebuje więcej czasu na przygotowania.

- To dla mnie dobra walka na tym etapie kariery. Kevin to zawodnik światowej klasy, więc gdy już go rozszarpię, świat to zauważy. Nie unikam rywali, nie walczę z gośćmi, którzy najlepszy okres kariery mają już dawno za sobą. Walczę z Kevinem Johnsonem, który boksował o mistrzostwo świata i przetrwał pełen dystans z Witalijem Kliczką – mówi Fury.

Brytyjski pięściarz ma nadzieję, że wkrótce sam skrzyżuje rękawice z Ukraińcem. - Ta walka jest coraz bliżej, pokażę Witalijowi, dlaczego nie ma wyjścia i musi się ze mną zmierzyć. Zastopuję Johnsona, co będzie oznaczać, że poradziłem sobie z nim lepiej niż Witalij – twierdzi.
[Obrazek: Kevin-Johnson-300x240.jpg#.UKI7VGfwWm4]
[Obrazek: 220px-Tyson_fury.jpg#.UKI7hmfwWm4]
Zapowiedzi Fury’ego nie robią wrażenia na jego najbliższym przeciwniku, który nie pozostaje mu dłużny i również zapowiada efektowne zwycięstwo.

- Tyson to znakomity pięściarz, ale nigdy nie był w ringu z kimś takim jak „Kingpin”. Nie jestem Dereckiem Chisorą czy Nevenem Pajkiciem. Jestem prawdziwym fighterem i Tyson przekona się o tym 1 grudnia. Nie mrugajcie, to będzie krótka walka – zapowiada.
bokser.org

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2012, 04:55 PM
Post: #2
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
Niezły rywal. Na pewno lepszy od Toneya. Przewiduję jednak wysoką wygraną na punkty Tysona.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2012, 04:58 PM
Post: #3
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
szkoda, że Bojcow wymiękł. chętnie bym zobaczył na co go stać, bo póki co.. wiele o nim powiedzieć nie można - a nawet wydaje mi się, że ten balon przebije pierwsza ostrzejsza igła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2012, 05:00 PM
Post: #4
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
Przegrał tylko ze zwycięzcą PrizeFightera Hamerem i Kliczką. Dosyć aktywny,silny z dobrą szczęką. Może być ciekawie. 33 lata wiek w sam raz na podbój Heavyweight

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2012, 07:34 PM
Post: #5
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
(12-11-2012 04:53 PM)PeterManfredo napisał(a):  - To dla mnie dobra walka na tym etapie kariery. Kevin to zawodnik światowej klasy, więc gdy już go rozszarpię, świat to zauważy. Nie unikam rywali, nie walczę z gośćmi, którzy najlepszy okres kariery mają już dawno za sobą. Walczę z Kevinem Johnsonem, który boksował o mistrzostwo świata i przetrwał pełen dystans z Witalijem Kliczką – mówi Fury.
... i który przegrał z Torem Hamerem.
Nie odbieram nic Torowi bo jego boks bardzo mi się podoba ale fakt, że pokonał Johnsona uniża nieco temu drugiemu. Johnson to dobry rywal dla Fury'ego. Niech tylko dojdzie do tej walki. Boytsov się zbłaźnił na całej linii. Wiecznie nie gotowy. Fury jeśli pokona Johnsona to będzie miał dobre nazwisko w bilansie pod warunkiem, że wypracuje to zwycięstwo w ringu a nie pokona cień Amerykanina.

Peter Tyson ma 24 lata. Kevin 33. Chyba, że to ten drugi ma dla Ciebie wygrać to starcie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2012, 07:38 PM
Post: #6
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
Późno się Johnson dowiedział o tej walce, on się dobrze nie przygotuje. Myślę, że przetrzyma cały dystans, ale szans na wygraną Johnsona nie widzę.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2012, 08:31 PM
Post: #7
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
PrizeFighter nie jest żadnym wykładnikiem umiejętności,3-rundówki-ŻENADA. Johnson się długo rozkręca więc pola do popisu nie miał żadnego

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2012, 09:15 PM
Post: #8
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
Oglądałem ten PrizeFighter i nie nazwałbym tego żenadą, dla mnie to była ciekawostka, szkoda tylko że organizatorzy najwyraźniej od początku Johnsona widzieli w finale, gdyż w półfinale Sonsowski powinien wygrać na punkty.

Johnson to dobry zawodnik, wydaje mi się że top20 HW, ale mimo stosunkowo młodego wieku na HW, to jest to bokser wypalony, zarówno mentalnie jak i medialnie.

...co nie zmienia faktu że to bardzo dobry zawodnik, trudny do boksowania ze świetną obroną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-11-2012, 07:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2012 07:19 PM przez dariusz222.)
Post: #9
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
też oglądałem ten PrizeFighter - zdecydowanie Jonhson nie przygotował się do walki 3rundowej. on walczył tak jak by się bił 12 rund - a tutaj trzeba bardziej jak w amatorce się naskakać.. w tej 3 rundówce Sosnowski wygrał (pomijając to co widzieli sędziowie) ale gdy by walka trwała te 10-12 rund to wydaje mi się, że Sosna mógł by zostać ustrzelony (coś jak z Dimitrenką)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2012, 03:44 PM
Post: #10
RE: Tyson Fury vs Kevin Johnson
W tej walce główną rolę odegrają warunki fizyczne Furego, który będzie trzymać na dystans Kingpina. Walka będzie podobna do tej z Vitalija z Jonhsonem.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości