Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tydzień 22-29.10.2012
31-10-2012, 05:04 PM
Post: #11
RE: Tydzień 22-29.10.2012
Właśnie obejrzałem walki z Ukrainy. Co do Kuchera, widać że ma potwornie ciężkie ręce, ale poza tym to bardzo prosty, nie najszybszy, ale solidny, dobrze wyszkolony bokser. Ciekawy jestem jak będzie wyglądał z czołówką?
Co do Postola, to jest bardzo podobny do Senchenki i nie widzę w nim potencjału nawet na ścisłą czołówkę Europejską (Khabib,Provodnikov,Shafikov etc.). Nogi Corleya są już za stare, żeby rywalizować z wyższymi bokserami i przegrał tym razem zasłużenie.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2012, 06:26 AM
Post: #12
RE: Tydzień 22-29.10.2012
@Mastrangelo
Też obejrzałem i zgadzam się z twoimi obserwacjami, z tym, że Postoł jest moim zdaniem lepszy od Senczenki (przynajmniej od tego z ostatniej walki). Ze wschodnioeuropejskich bokserów w junior półśredniej myślę, że największy potencjał ma Ałłachwerdijew, który jest najbardziej wszechstronny. Nie wierzę w Prowodnikowa, bo to jest siłowy siepacz, którego dobry technicznie przeciwnik powinien spokojnie wypunktować. Szafikow jest ciekawszy, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Jest jeszcze mistrz EBU-EE Krawiec, ale to taka gorsza wersja Prowodnikowa.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości