Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aleksiejew vs Masternak
25-10-2012, 09:17 PM
Post: #21
RE: Aleksiejew vs Masternak
Lebiediew jako numer 1 tej dywizji?! Po porażce z Huckiem i obiciu paru weteranów? Rozumiem, pierwsza czwórka na siłę tak, ale na pewno nie wyżej... Dla mnie Huck, Afolabi, Hernandez i może Włodarczyk są na mniej więcej równym poziomie, Lebiediew półkę niżej, jeśli chodzi o umiejętności.

Wracając do tematu, Mastera wolałbym nawet zobaczyć z Czakijewem, niż z Aleksiejewem, choć z drugiej strony, Rahimowi należy się title shot (dużo gorsi od niego dostawali nie tak dawno, że wspomnę choćby Greena, całą grupę Argentyńczyków, Robinsona, czy Licinę). Szanse dałbym 50 na 50, gdyby jednak Czakijew mierzył się z Masterem. Znając wpływy Sauerlanda, spodziewam się jednak, że jakoś wpłynie na EBU i ostatecznie Master będzie walczyć z Haapoją, lub jakimś Włochem (wiadomo, włoska federacja, więc można dać ich rodakowi wypłatę, to prędzej się zgodzą)... Na ten moment i tak nienajgorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-10-2012, 06:13 AM
Post: #22
RE: Aleksiejew vs Masternak
@Pakman
Czakijew był w boksie amatorskim mistrzem olimpijskim i wicemistrzem świata. Oczywiście nie wszyscy mistrzowie amatorscy robią kariery na zawodowstwie. Ci z watą w pięściach i szklaną szczęką (np. Audley Harrison) na ogół nie robią. Jednak Czakijew ma bardzo mocny cios, w mojej ocenie najmocniejszy w cruiser obok Lebiediewa. Mogylewskiego posłał na deski, bijąc przez gardę. Nie pokonał dotąd nikogo liczącego się tylko dlatego, że nie chcą z nim walczyć. To jest trochę podobna historia, jak z Gołowkinem, chociaż Gołowkin jest bokserem wyższej klasy, niż Czakijew. W każdym razie trzeba brać pod uwagę, że w starciu z Czakijewem Masternaka może spotkać powtórka z Proksy (choć oczywiście nie musi).

@Maynard
Nie wiem, czy Sauerland będzie się kierował długofalowym interesem Masternaka, czy interesem biznesowym. Walka Masternak - Czakijew to byłby event, który można by rozreklamować jako starcie królów nokautu i zbudować na tym galę. Tymczasem pojedynek Mateusza z jakimś Fragomenim, a tym bardziej Haapoją to byłoby badziewie nadające się jedynie na undercard.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-10-2012, 11:48 AM
Post: #23
RE: Aleksiejew vs Masternak
(25-10-2012 09:17 PM)Maynard napisał(a):  Lebiediew jako numer 1 tej dywizji?! Po porażce z Huckiem i obiciu paru weteranów? Rozumiem, pierwsza czwórka na siłę tak, ale na pewno nie wyżej... Dla mnie Huck, Afolabi, Hernandez i może Włodarczyk są na mniej więcej równym poziomie, Lebiediew półkę niżej, jeśli chodzi o umiejętności.

Wracając do tematu, Mastera wolałbym nawet zobaczyć z Czakijewem, niż z Aleksiejewem, choć z drugiej strony, Rahimowi należy się title shot (dużo gorsi od niego dostawali nie tak dawno, że wspomnę choćby Greena, całą grupę Argentyńczyków, Robinsona, czy Licinę). Szanse dałbym 50 na 50, gdyby jednak Czakijew mierzył się z Masterem. Znając wpływy Sauerlanda, spodziewam się jednak, że jakoś wpłynie na EBU i ostatecznie Master będzie walczyć z Haapoją, lub jakimś Włochem (wiadomo, włoska federacja, więc można dać ich rodakowi wypłatę, to prędzej się zgodzą)... Na ten moment i tak nienajgorzej.

Lebiediev, który pobił Hucka jest od niego o polke nizej jesli chodzi o umiejetnosci?
Pod tym wzgledem to jest w scislej czolowce lekkociezkich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-10-2012, 12:04 PM
Post: #24
RE: Aleksiejew vs Masternak
Lebiediew pobił Hucka? Chyba w swoich snach prze walką... Nie widziałem jeszcze nikogo, kogo bym rzeczywiście cenił, punktującego tę walkę dla Rosjanina. Ja wypunktowałem dla niego 4 rundy. Huck dominował w tej walce, pokazał, że pomimo nienajwyższych umiejętności własnych jest zawodnikiem i tak o klasę lepszym i o wiele bardziej wszechstronnym, niż świetny kondycyjnie i twardy, ale bardzo ograniczony technicznie Lebiediew.

Wracając do tematu, Masternak ciągle czeka na decyzje EBU, która zapewne po cichu negocjuje z Sauerlandem, żeby wytypować pasującego Niemcom pretendenta (Fin Haapoja, lub jeden z Włochów). Mam nadzieję, że Mateusz wystąpi jeszcze w tym roku, ewentualnie w pierwszych 2 miesiącach przyszłego, bo na tym etapie dłuższe przerwy są niewskazane. Gala z udziałem Abrahama w grudniu byłaby idealna (na razie nie ogłoszono na nią undercardu).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-10-2012, 02:12 PM
Post: #25
RE: Aleksiejew vs Masternak
Ja dałem punktem dla Rosjanina, ale walka mogła iść w obie strony.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości