Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Michelus
24-12-2011, 01:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 11:35 AM przez BESTIA.)
Post: #1
Dawid Michelus
Bardzo utalentowany bokser amatorski występujący w wadze koguciej mistrz Polski. Zdobył brązowy medal na igrzyskach w Singapurze tam przegrał z Ramirezem z Cuby który zdobył złoty medal na tych zawodach.W walce o trzecie miejsce pokazał kto jest lepszy i wygrał 12-7.Sukcesów mu nie brakuje ale czy będzie godnie reprezentował Polskę na zawodowych ringach w przyszłości nie wiadomo.Poczkekamy i zobaczymy jak rozwinie się jego kariera. moim zdaniem jeśli wyjedzie za granice do lepszych trenerów tak jak Grzegorz Proksa to może być z niego naprawdę dobry bokser.A wy co o nim sądzicie?


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 02:44 PM
Post: #2
RE: Dawid Michelus
Talent ma, ale proponowałbym chłopakowi zawodostwo. W Polsce kariery amatorskiej nie ma niestety, a sam PZB umie się jedynie pod flaszką dogadać, a na co dzień rządzi korupcja...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 12:45 PM
Post: #3
RE: Dawid Michelus
Talent z pewnością, ale mam wrażenie, że ten chłopak ma problemy ze zmotywowaniem się do treningów i ciężkiej pracy. Zawodowstwo? jak najbardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 09:04 PM
Post: #4
RE: Dawid Michelus
Michelus to moim zdaniem żaden talent. Chłopak poza tymi igrzyskami młodzieżowymi nic nie pokazał. Ani razu. Chłopak musi przede wszystkim wziąć się w garść, bo z tego co pamiętam ma dość wysokie mniemanie o sobie. Przed rozpoczęciem turnieju kwalifikacyjnego do IO 2012 umieścił wpis na fb, że walczy z jakimś Słowakiem i pojedzie go "jak z gównem". Skończyło się na tym, że ten Słowak przestawiał go po ringu jak chciał. Według mnie lepsze perspektywy są przed Trycem, Wierzbickim, Polskim czy Jabłońskim.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2014, 10:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2014 10:00 PM przez Martin.)
Post: #5
RE: Dawid Michelus
(01-07-2014 09:04 PM)Pakman napisał(a):  Michelus to moim zdaniem żaden talent.

To się okaże. Ja liczę na niego, że jednak się rozwinie i jakieś sukcesy zacznie osiągać. A czy on przeszedł na zawodostwo?

(01-07-2014 09:04 PM)Pakman napisał(a):  Według mnie lepsze perspektywy są przed Trycem, Wierzbickim, Polskim czy Jabłońskim.

Jest to grupa zawodników, z którymi możemy wiązać nadzieje na coś tam w przyszłości, ale czy mają lepsze perspektywy niż Michelus to nie wiem. No może Tryc...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości