Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andre Ward
08-01-2013, 10:31 AM
Post: #51
RE: Andre Ward
to WBC takie już jest. Suliman zarządził że każdy posiadacz WBC ma bronić pasa co 4 miesiące. a że Ward w 2012 bronił go tylko raz we wrzesniu.. a teraz znowu kontuzje.. to sie wcale nie dzwie ale komu jak komu ale Wardowi to sie nie nalezało Big Grin
Ale przy okazji bedzie kolejna unifikacja jak wyzdrowieje.Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 07:30 PM
Post: #52
RE: Andre Ward
Wypowiedź pana Suleimana: http://boxingnews.pl/index.php?option=co...atest-news
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 05:29 PM
Post: #53
RE: Andre Ward
Pięknie .Ward zainteresowany walką z dziś bardzo popularnym Golovkinem który planuje wyskoczyć kategorię wyżej. Oby to była prawda. Tyle GG narzekał na brak wielkich przeciwników a tu bez żadnego strachu numer 2 P4P. Super średnia moim zdaniem staje sie najciekawszą wagą w tym czasie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 06:04 PM
Post: #54
RE: Andre Ward
W superśredniej przynajmniej nikt nikogo nie unika,praktycznie wszyscy z czołówki walczyli między sobą.Tak powinno być w każdej wadze,nie ważne kto jaki pas posiada,ważne że wiadomo że Ward jest numero uno.
Co do walki z Gołowkinem to ja chętnie bym go zobaczył z Wardem,ale równie chętnie z Martinezem.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 06:17 PM
Post: #55
RE: Andre Ward
Moim zdaniem i Martinez i Ward skończyli by go szybciej niż się zaczął.
Choć myślę że gdyby unifikował z Gale'm czy Quillinem czyli czołówką sredniej to by sobie poradził .
Chciał jeszcze dwoch walk w middle. jak nie ta dwójka ktorą wymieniłem to nikt.
Skoro jego nazwisko cisnie sie teraz na ustach wszystkich to walki z Rosadami i Proksami po prostu nie mają sensu. Unifikacja w średniej albo od razu do SS póki forma nie spada bo w jego wieku teraz możliwe jest że nagle po prostu przestanie być tak dobrym jak jest. Obawiam się też że już w 2015 Doniare też zgaśnie..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 07:53 PM
Post: #56
RE: Andre Ward
Trudno powiedzieć na co stać Gienka,za to Ward to kapitalny zawodnik i piekielnie "śliski",wykończyć go....nie wiem nawet jak.Martinez też jest świetny,ale jego nonszalancki styl mógłby obrócić się przeciw niemu,Chavez był o włos od czasówki,Gienek to moim zdaniem znacznie lepszy bokser od "Synalka".
Reasumując,w walce Ward-Gołowkin stawiam na Warda PKT,za to Gienek-Martinez zaryzykowałbym Kazacha przed czasem,niezły kursik by był,a szanse w moim mniemaniu wcale nie małe.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 08:31 PM
Post: #57
RE: Andre Ward
Zioło-Pale-Niebywale
Jeśli Roach mówi prawdę że Chavez trenował do Martineza tylko 4 dni to wypadł świetnie Chavez to jest świetnym bokserem który się marnuje, nie wiem dlaczego wielu kibiców tak nielubi Chaveza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 11:16 PM
Post: #58
RE: Andre Ward
BESTIA
Jeśli rzeczywiście Chavez tak podchodził do treningów to wypadł dobrze.Ja nie oceniam zawodników przez pryzmat lubienia czy nie lubienia.Po prostu w ringu większe wrażenie na mnie robi Gołowkin,.Ale to w sumie temat Warda,nie jestem jego wielkim fanem,ale zgadzam się że to jeden z najlepszych współczesnych bokserów.Staram się zachowywać obiektywizm nawet wobec tych których nie znoszę.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 08:15 AM
Post: #59
RE: Andre Ward
Sorry, że w tym temacie, ale chciałem na temat Chaveza. Jakoś nie potrafię uwierzyć, że do walki z Martinezem trenował tylko cztery dni. Wydaje się to przecież absolutnie niemożliwe...

Na moje oko, a kilka jego walk oglądałem kilka razy, Chavez Jr. ma niesamowity NATURALNY, czyli wrodzony talent do boksowania. Z taką iskrą czy smykałką jest tylko kilku na świecie. Gdyby tylko dołożył do tego Hard-Work... to moglibyśmy się bardzo rozmarzyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2013, 10:42 AM
Post: #60
RE: Andre Ward
Dyskusja zeszła trochę na innych bokserów, a ja spróbuję ją znowu skierować na Warda. Moim zdaniem, to znakomity bokser, ale sytuowanie go na czele P4P i "celebryckie" przymierzanie do walk z rywalami z innych kategorii (bo w swojej nie ma z kim walczyć) jest trochę na wyrost. Na bardzo wysoką ocenę Warda wpływają przede wszystkim jego 2 ostatnie walki, czyli wysokie zwycięstwo punktowe nad Frochem i zdeklasowanie Dawsona. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że obydwaj przeciwnicy byli w tych walkach dalecy od optymalnej formy. Kilkakrotne przekładanie pojedynku Ward - Froch ( z winy Warda) sprawiło, że Anglik był ewidentnie przetrenowany i znacznie wolniejszy, niż zwykle. Froch w formie z walk z Bute lub Mackiem stawiłby Wardowi znacznie większy opór. Co do Dawsona, to jego występ w super średniej to już było zupełne nieporozumienie. Bokser o wzroście 189 cm był tak wycieńczony zbijaniem wagi, że kondycja wysiadła mu błyskawicznie i tylko zrobił z siebie pośmiewisko.

Ward jest w tej chwili zdecydowanym liderem wagi super średniej i niech tak zostanie. W swojej kategorii ma godnych rywali (Froch, Kessler, Stevenson, Groves) i byłoby dobrze, gdyby się skupił na walkach z nimi. Nie liczę Oosthuizena, który zapewne pójdzie do półciężkiej, ale za to prawdopodobnie do super średniej dołączy Chavez, więc będzie to nadal bardzo silnie obsadzona waga.

Przymiarki do walki Ward - Gołowkin uważam za sztuczne, ponieważ Gołowkin absolutnie nie ma warunków fizycznych na super średnią. Podobnie jak Ward nie ma warunków na półciężką, do której też bywa przymierzany.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości