Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
30-08-2012, 08:10 PM
Post: #11
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
@ AdamekFightPL

Na tym filmiku widać, że Andrzej jest zakłopotany tym w jakim stanie jest Bowe. Jest jeszcze nadzieja, że odmówi walki. Riddick może mieć problem z poruszaniem się po klatce. Andrzej wydaje się równym gościem i jeśli zdaje sobie sprawę, że może rywala trwale okaleczyć to chyba zrezygnuje.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 09:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2012 09:08 PM przez Crumb.)
Post: #12
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
@Adammobp
ech:(
Oglądałem z 20 minut tej konferencji na żywo i... :(
Jakiś alfons z wąsikiem, który całe życie pewnie siedzi w tym wrestlingu jako nie wiem kto... promotor?
Jakiś wrestlingowiec co od udawania groźnego zawodnika, sportowca odbiło mu coś i tak mocno wczuwał się w swoją rolę, że on naprawdę myśli, że jest groźny:( ech... Robili taką szopkę... udawali, darli się na tej konferencji i kręcili jakieś afery... A Gołota SAM NIE WIEDZIAŁ dlaczego się na to zgodził i zastanawiał się na co mu to wszystko. Czuł się nieswojo. Siedział koło jakichś debili, którzy cały czas zbijali z nim piony i zachowywali się jakby to był ich przyjaciel najlepszy. Gołota był zażenowany i chciał chyba wrócić do momentu w swoim życiu kiedy był na normalnych konferencjach bokserskich.

@Pakman
Mi dalej chce się płakać:(

@Metzger
"Andrew, co Ty tam robisz?" - świetne pytanie ech... CO ON TAM ROBI? to jest takie smutne. Siedzi koło alfonsa. Załamka.

@Szakal
Chory umysłowo... to i tak łagodne określenie. Spójrzcie na minę Andrzeja jaką zrobił w 0:07. Jego wyraz twarzy powiedział "CO SIĘ KUR** DZIEJE!!?? Co za czub na przeciwko mnie stoi i GDZIE JA W OGÓLE JESTEM"
No i masz rację co do Salety. Dlaczego po prostu nie mógłby stoczyć ostatniej pożegnalnej walki właśnie z nim w boksie tylko siedzi koło jakichś alfonsów teraz...
NIE ROZUMIEM !:(

@AdamekFightPl
Nikt nie wie... chyba nawet on sam. Mam nadzieję, że on już tego żałuję.
Ale przecież jego żona jest dość mądra i uwielbia boks. Uwielbia też swojego Andrzejka i mówiła, że nie pozwoli mu się tak skompromitować i to będzie walka w formule MMA. O co chodzi w takim razie? Mariola powinna wybić mu to z głowy i zadbać o niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 09:15 PM
Post: #13
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
(30-08-2012 09:08 PM)Crumb napisał(a):  @Szakal
Chory umysłowo... to i tak łagodne określenie. Spójrzcie na minę Andrzeja jaką zrobił w 0:07. Jego wyraz twarzy powiedział "CO SIĘ KUR** DZIEJE!!?? Co za czub na przeciwko mnie stoi i GDZIE JA W OGÓLE JESTEM"
No i masz rację co do Salety. Dlaczego po prostu nie mógłby stoczyć ostatniej pożegnalnej walki właśnie z nim w boksie tylko siedzi koło jakichś alfonsów teraz...
NIE ROZUMIEM !Sad
@Crumb
Też na to zwróciłem uwagę. Naprawdę to wygląda trochę tak jakby Gołota sam nie wiedział co tam robi.

Zaś co do konferencji, to oglądając ją byłem szczerze zażenowany. Była strasznie sztuczna i niesamowicie naciągana, a tłumaczka mnie jeszcze dobiła. Mam nadzieję, że Gołota "nie będzie torturował rywala aż ten się podda"...
Sam Andrzej sprawiał wrażenie zniesmaczonego tą sztucznością konferencji. Riddick zaś chyba po prostu miał wszystko gdzieś i chciał podpisać ten papierek.

Mam tylko nadzieję, że podczas tej "walki" (nawet pomimo tego że udawanej) Riddickowi nie stanie się większa krzywda. Na odwołanie tego cyrku niestety nie liczę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 10:51 AM
Post: #14
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
Bowe wygląda nie pokojąco... Coraz gorzej z nim jest oby nie skończyło się kalectwem ;/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 01:49 PM
Post: #15
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
@Tar-Ellendil
Wrestling jest udawany!! z pewnością nikt nie dopuści do tego aby stała mu się jakaś krzywda...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 02:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2012 02:03 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #16
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
Nie musi mu się stać krzywda w tej walce, ogólnie już może mieć zajawki parkinsona.

Dzięki tobie w końcu odkryłem, że to jest udawane ;]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 02:37 PM
Post: #17
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
@AdamekFightPl
To widzę, że mało wiesz.
1. "W gruncie rzeczy wrestling jest niebezpiecznym rozrywkowym show"
2. "Często zdarzają się poważne urazy ciała, np. głowy (encefalopatia bokserska) i kręgosłupa (akcje typu "piledriver")[Nie obywa się bez wypadków, w tym śmiertelnych. Przyczynami zgonu zawodników przed 50. rokiem życia są najczęściej: ataki serca, sterydy, przedawkowania, samobójstwa, infekcje, morderstwa oraz urazy"
3. "Na ringu jak i poza nim umierają zawodnicy. Wrestlerzy natomiast bywają nazywani współczesnymi gladiatoram"

Wypadki śmiertelne:
Wrestling jest brutalny i niebezpieczny, co wiąże się ze zgonami wrestlerów. Stanowią one ciemną stronę tego widowiska, o której jego organizatorzy mówią niechętnie. Są one także mroczną tajemnicą tego środowiska. Na urazy głowy, szyi i klatki piersiowej odniesione podczas walki nakładają się także inne czynniki takie jak: infekcje, tętniaki mózgu i wady serca. Rzadko tego typu przypadkami zajmuje się policja a jeszcze rzadziej sądy

66 osób których zgon nastąpił w związku z walką, w jej trakcie lub krótko po jej zakończeniu to według mnie BARDZO DUŻO.
Wrestling, uprawiają doświadczeni zawodowcy, doskonale przygotowani do walki. Ponieważ sport ten jest niebezpieczny dla zdrowia i życia ze względu na liczne wypadki, każdą transmisję z zawodów poprzedza komunikat o tym, by nie próbować typowych zachowań i chwytów w tej formie rywalizacji

A TERAZ MAM PYTANIE DO CIEBIE.
Czy według CIebie Bowe jest doświadczonym zawodowcem? i czy według Ciebie te wszystkie informacje podane wyżej i statystyki zgonów to ściema? Zapewniam Cie, że to prawda a taki gruby, oszołomiony dziadek jak Bowe mając robić przeróżne wygibasy skacząc po klatce i rzucając się na Gołote będzie mógł sobie zrobić ogromną krzywdę.
ZGADZA SIĘ, że cały ten sport jest udawany jednak trzeba być sprytny, wysportowany aby wszystkie te akrobacje umieć wykonywać.
Mniej krzywdy mogłoby się im stać w boksie gdzie mają ogromne doświadczenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 07:26 PM
Post: #18
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
Szkoda, że nie oglądałem tej konferencji Smile Cholera, jak ta walka się odbędzie, to przejdzie do historii, jako jedno z najdziwniejszych wydarzeń sportowych.

Pamiętacie jak pojawiły się pierwsze pogłoski o możliwym starciu Gołoty z Bowe? Najpierw mówiło się, że to będzie wrestling. Potem, że MMA. Był wywiad z żoną Gołoty, która mówiła, że walka na pewno nie będzie teatrzykiem.

No teraz wiadomo, że to będzie gala wrestlingu, będą ci aktorzy, pimpy itd. Więc sama walka Gołota-Bowe musi być ustawioną szopką. A z racji tego, że odbędzie się to w Polsce i że Gołota przegrał z Bowem 2 legendarne walki, w których był lepszym zawodnikiem, ten cyrk musi się zakończyć wygraną Andrzeja. Bowe'owi tam zwisa co i jak, kasę dostanie i to mu wystarczy. Pytanie tylko, jakimi okażą się aktorami. Filmik z tej walki będzie hitem na YouTube w listopadzie Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 10:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2012 11:00 PM przez Krzych.)
Post: #19
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
To już nie jest nawet cyrk. Jak to kiedyś pewny użytkownik którego nicku nie pamiętam trafnie nazwał gale Wasilewskiego "bokserskim cyrkiem objazdowym". To jest cyrk. A to? hmmm... nie znajdę słowa. Gołota to i tak jest już błaznem i tej i poprzedniej dekady ale to co się teraz dzieje to już przekracza wszelkie granice kompromitacji, a to face off z Bowem to już.... Szkoda słów. Patrzą sobie w oczy nagle Gołota wali focha i gdzieś idzie Bowe go zatrzymuje ale nie umie się wysłowić bo jest tak rozbity, że wygląda i mówi jak małpa. Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jacyś amatorzy napisali scenariusz na to face off, już nie chce nawet wiedzieć jak zareżyserowali walkę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2012, 02:54 PM
Post: #20
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
(31-08-2012 10:56 PM)Krzych napisał(a):  To już nie jest nawet cyrk. Jak to kiedyś pewny użytkownik którego nicku nie pamiętam trafnie nazwał gale Wasilewskiego "bokserskim cyrkiem objazdowym". To jest cyrk. A to? hmmm... nie znajdę słowa. Gołota to i tak jest już błaznem i tej i poprzedniej dekady ale to co się teraz dzieje to już przekracza wszelkie granice kompromitacji, a to face off z Bowem to już.... Szkoda słów. Patrzą sobie w oczy nagle Gołota wali focha i gdzieś idzie Bowe go zatrzymuje ale nie umie się wysłowić bo jest tak rozbity, że wygląda i mówi jak małpa. Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jacyś amatorzy napisali scenariusz na to face off, już nie chce nawet wiedzieć jak zareżyserowali walkę
@Krzych
Zanim zaczniemy jakąkolwiek dyskusję, to możesz mnie oświecić czemu niby jest błaznem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości