Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznaj Tomasza Adamka.
21-08-2012, 02:30 PM
Post: #1
Poznaj Tomasza Adamka.
Zabawny wywiad z Tomaszem Adamkiem. Kolejny przykład na to, że nie jest on taki zły jak niektórym się wydaje.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 02:40 PM
Post: #2
Bug RE: Poznaj Tomasza Adamka.
No faktycznie, wywiad na luzie i z jajem. Chyba miał dobry humor, bo zazwyczaj widać po nim, że wywiadów udziela tylko dlatego, że musi.

I do angielskiego mógłby trochę się przyłożyć Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 03:26 PM
Post: #3
RE: Poznaj Tomasza Adamka.
@Metzger
Rzeczywiście Adamek tak wygląda w niektórych wywiadach, ale myślę, że jest to po prostu spowodowane znudzeniem. A angielskim zajmie się po ukończeniu kariery pięściarskiej, teraz niech lepiej trenuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 09:37 PM
Post: #4
RE: Poznaj Tomasza Adamka.
@Metzger
Świetna sygnatura hehe. Co do angielskiego to nie każdy musi go umieć perfekcyjnie. Ważne, że potrafi się dogadać.
@AdamekFightPl
Nie rozumiem trochę po co na siłę chcesz przekonać innych, że "nie jest on taki zły jak niektórym się wydaje."
Według mnie poczucie humoru i uśmiech na twarzy powinien mieć każdy człowiek na świecie i nie jest dla mnie czymś wyjątkowym uśmiech Adamka... to powinna być naturalna sprawa na którą nawet nikt nie powinien zwracać uwagi.
Mało tego. Uważam nawet, że poprzez wstawienie tego filmiku pokazałeś jak sztywny jest Adamek skoro tak krótkim wywiadzikiem chciałeś pokazać jaki to on NIE JEST ZŁY. Oglądając wywiad z Wachem, Gołotą czy Włodarczykiem a nawet Szpilką można wyczuć sympatię i energię a w wywiadach Tomka nie.
Jeśli już kogoś się lubi to powinno się go lubić za to jaką osobą ten ktoś jest i nie powinno się doszukiwać dobrych aspektów, ktorych prawie wcale nie ma hehe. Ja np uwielbiałem agresję Tysona i wcale nie musiał się uśmiechać aby go polubić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 01:55 PM
Post: #5
RE: Poznaj Tomasza Adamka.
@Crumb
''Nie rozumiem trochę po co na siłę chcesz przekonać innych, że "nie jest on taki zły jak niektórym się wydaje." - Nonsens, nie próbuje nikogo o niczym przekonywać lol...

Rzeczywiście, Włodarczyk i Szpilka to mega zabawni ludzie. A jacy mili, uprzejmi, kulturalni, lojalni, same ohy i ahy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 06:02 PM
Post: #6
RE: Poznaj Tomasza Adamka.
@AdamekFightPL
No wybacz ale ja nie pamiętam ani jednego wywiadu z Tomkiem, w którym ten chciał gadać. Zawsze to samo, że jest zdrowy, taktykę przygotowuje Roger, nie wybiera sobie rywali, nie lekceważy nikogo, nie wybiega w przyszłość, walczy dla kibiców i liczy na wojnę ringową. Aha no i wstawki, że jak bóg da siłę to się uda i to jest jego droga do kolejnej szansy o pas w trzeciej kategorii wagowej. Wywiady z Adamkiem to masakra... może On prywatnie jest inny ale w mediach interesujący to On nigdy nie będzie. Uwielbiam wywiady z Proksą, Jackiewiczem i Szpilą. Najgorszy niestety jest Adamek, później... że tak powiem... Diablo i Sosna. Sosna to jest dopiero sztywniak Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 07:48 PM
Post: #7
RE: Poznaj Tomasza Adamka.
@Jerome
Pooglądaj wywiady Adamka z LHW kiedy zdobył pas lub z CW Smile po pewnym czasie też by Ci takie wywiady bokiem wychodziły Tongue kibice trochę za bardzo przywiązuje wagę do wywiadów itd w mediach. Człowiek przed kamerami a poza to dwie różne osoby. Tak samo jak każdy z nas inaczej zachowuje się rozmawiając z rodzicami a inaczej jak gada się z kumplami. Niektórzy na podstawie takich wywiadów stwierdzają, że Adamek jest wredny, że jak Adamkowi zapłacili by kilkaset dolarów za taki wywiad to wyglądał by zupełnie inaczej itd... przywiązujmy uwagę do poczynań w ringu nie po za nim Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości