Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
29-08-2012, 05:17 PM
Post: #111
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Cześć,

Również wybieram się na walkę Wach-Klitschko, z tym że dopiero dziś zacząłem coś ogarniać. Jeśli jet możliwość przyłączenia się do jakiejś ekipy to ja chętnie, proszę o kontakt na karol.zawadzki09@gmail.com. Jeśli macie już zamówione bilety, a mogę się podłączyć pod transport, ewentualnie nocleg to też git. I odwrotnie, jeśli transport i nocleg już nie, a bilety tak, to też chętnie. Ogólnie z góry dzięki za wszelką pomoc. Dodam, że jestem z Ostrołęki/Warszawy.

Pozdrawiam,

Karol
30-08-2012, 01:20 PM
Post: #112
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
A jest ktoś chętny do wyjazdu z Krakowa ? W których sektorach macie wykupione bilety bo trochę przegapiłem wątek a w grupie zawsze przyjemnie się kibicuje. Mam jeszcze taką uwagę co do biletów : co prawda nie przyglądnąłem się jeszcze niemieckiej stronie eventim ale na polskiej przy okazji walki Klitschko - Adamek była opcja żeby samemu wydrukować bilet który wysyłają na maia i wtedy nic się nie płaci co oznacza że oszczędzamy 35 euro za wysłanie nam biletu do Polski. Sprawdzał to ktoś może ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 01:32 PM
Post: #113
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Polski Eventim nie sprzedaje biletow na ta gale... I raczej ten serwis sprzedawal nie bedzie, z tego wzgledu ze juz znaczna czesc biletow zostala wyprzedana Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 05:20 PM
Post: #114
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Ja z kolei będę musiał zadowolić się jednak transmisją w TV. Cenowo mnie to przerosło. Miłego wyjazdu Shy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 06:48 PM
Post: #115
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
witam wsyztskich forumowiczów Smile

Wie może ktoś z której strony będą wchodzić zawodnicy ,nie wiem z jakiego rogu zamówić bilety ?

pzdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 07:25 PM
Post: #116
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
witam wszystkich Smile

wybiera sie ktos moze na walke z okolic krakowa albo samego krakowa?? albo organizuje ktos wyjazd busem albo autokarem??

pzdr Wojtek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 07:41 PM
Post: #117
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
jeśłi ktoś ma jakieś tanie hotele polecić w okolicy to poproszę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 07:47 PM
Post: #118
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
(30-08-2012 07:25 PM)master89 napisał(a):  witam wszystkich Smile

wybiera sie ktos moze na walke z okolic krakowa albo samego krakowa?? albo organizuje ktos wyjazd busem albo autokarem??

pzdr Wojtek

Ja się zastanawiam nad wyjazdem z Krakowa. Najsensowniejszy chyba jest pociąg ale kosztuje koło 140 zł w jedną stronę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-08-2012, 10:56 PM
Post: #119
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Ja się zastanawiam nad wyjazdem z Krakowa. Najsensowniejszy chyba jest pociąg ale kosztuje koło 140 zł w jedną stronę.



heya, najlepiej to by bylo jakby sie nas 4 albo 5 osob uzbieralo i wtedy do jednego auta i kierunek Hamburg, tak by bylo najlepiej wedlug mnie. Szybciej i taniej by wyszlo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2012, 12:43 AM
Post: #120
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Wplaty mozna dokonac tylko przy uzyciu karty kredytowej.
PayPal, karta debetowa, platnicza, payWave i zwykly przelew nie wchodzi w gre, niestety... Bez kredytowej zakup biletu niestety nie jest mozliwy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości