Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao
05-05-2015, 02:09 PM
Post: #161
RE: Manny Pacquiao
Wyszło też że jest lepszym bokserem,nie długo pewnie też się dowiemy że Pac katuje żone jak w przeszłości Floyd.
Ps Nie mieszaicie w to religii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 02:25 PM
Post: #162
RE: Manny Pacquiao
Sam Pakiało miesza religię w boks.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 02:31 PM
Post: #163
RE: Manny Pacquiao
Teraz piszemy o religia plus człowiek a nie religia i boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 02:42 PM
Post: #164
RE: Manny Pacquiao
Generalnie odwieczny hejt na Mańka za wycieraniem sobie gęby religią i wykorzystywaniem jej w celach marketingowych.
Te wszystkie koszulki, pierdolomento związane z Bogiem to czysta pokazówka, aby zjednać sobie tych głupszych wierzących i robić na nich hajsy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 03:08 PM
Post: #165
RE: Manny Pacquiao
Wychodzi na to że jestes pół-głupi...
Lepsze koszulki z Bogiem niz z teczą od #TMT
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 07:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2015 07:34 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #166
RE: Manny Pacquiao
Brook chętny na walkę z Pacquiao. Jak widzicie taki pojedynek na przełomie 2016 roku?

Jeśli Manny wróci do pełnej dyspozycji to ma szansę to wygrać bo jest zdecydowanie lepszy niż Porter.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 07:50 PM
Post: #167
RE: Manny Pacquiao
Manny w dyspozycji z ostatniej walki z Floydem dostaje bęcki od Brooka. Pytanie czy Pacman jest w stanie zrobić jeszcze optymalną formę, widać jest już past prime. Na Brooka może nie starczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 08:01 PM
Post: #168
RE: Manny Pacquiao
Trzeba jasno powiedzieć, że Kell to nie Floyd, a Manny to nie Porter Wink

Wszystko zależy od tego czy Brook jest w stanie walczyć swoją walkę z kimś takim jak Manny. Bradley był blisko, ale poległ więc tutaj dużo zależałoby od wykonywania planu taktycznego.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 08:49 PM
Post: #169
RE: Manny Pacquiao
Cały czas mam wrażenie, że Floyd i Pacquiao powinni już skończyć po 2 maja, albo co najwyżej dać jakąś pożegnalną walkę. W końcu doszło do tej walki, ciągnęła się za nimi 6 lat, teraz w końcu wszystko jest jasne, jaki sens boksować dalej? Szczególnie w przypadku Floyda, ale Manny też już nie ma nic do zdobycia. No może prawdziwy pas w 154, a nie podróba z walki ze skończonym Margarito w catchweighcie, ale wątpię żeby to był czas na takie wyskoki. Niech sobie już dadzą spokój, zasłużyli na emeryturę.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 02:35 PM
Post: #170
RE: Manny Pacquiao
(11-05-2015 08:49 PM)Krzych napisał(a):  Cały czas mam wrażenie, że Floyd i Pacquiao powinni już skończyć po 2 maja, albo co najwyżej dać jakąś pożegnalną walkę. W końcu doszło do tej walki, ciągnęła się za nimi 6 lat, teraz w końcu wszystko jest jasne, jaki sens boksować dalej? Szczególnie w przypadku Floyda, ale Manny też już nie ma nic do zdobycia. No może prawdziwy pas w 154, a nie podróba z walki ze skończonym Margarito w catchweighcie, ale wątpię żeby to był czas na takie wyskoki. Niech sobie już dadzą spokój, zasłużyli na emeryturę.

Napewno będzie usatysfakcjonowany jeżeli karierę zakończy wygraną nad wartościowym rywalem, a jeszcze bardziej byłby usatysfakcjonowany jakby wyraźnie pokonał Marqueza w piątej walce,,
I nie piszmy tu że Marquez na to nie pójdzie, sam kończy karierę, i napewno na koniec chce zarobić,a żadna inna walka niż piąta z Pacquiao, nie przyniesie mu takiego zysku, na zakończenie.
Napewno zajebiście by się sprzedała, i kto wie czyn ppv nie byłoby grubo powyżej miliona, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości