Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
02-11-2012, 09:37 AM
Post: #401
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Peter

Ja bym dodał jeszcze " Janowicz dał Ci przykład jak zwyciężać masz ! ". Nie no spokojnie nie ma co się nakręcać, bo może być niestety rozczarowanie. Jednak zawsze kiedy Polak walczy o tytuł w ciężkiej to razem z ojcem bardzo liczymy na wygraną i otwarcie szampana, kupionego w dniu walki Gołota vs Lewis. Ojciec ustalił, że otworzymy go w dniu, kiedy Polak zdobędzie mś w ciężkiej. Mija już 15 lat od tej walki, a na tytuł czekamy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:38 AM
Post: #402
Bug RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(02-11-2012 09:37 AM)Pakman napisał(a):  Jednak zawsze kiedy Polak walczy o tytuł w ciężkiej to razem z ojcem bardzo liczymy na wygraną i otwarcie szampana, kupionego w dniu walki Gołota vs Lewis. Ojciec ustalił, że otworzymy go w dniu, kiedy Polak zdobędzie mś w ciężkiej. Mija już 15 lat od tej walki, a na tytuł czekamy.
Twoi potomkowie zarobią kiedyś fortunę sprzedając na aukcji nieotwieraną butelkę tysiącletniego szampana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:44 AM
Post: #403
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Może nie będzie aż tak źle, przecież Wach nawet jeśli przegra to nie przestanie boksować, Adamek z Powietkinem ma spore szanse, o ile dojdzie do takiego pojedynku. Może Szpilka ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:55 AM
Post: #404
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@PeterManfredo
Sorki, że wtrącę temat Adamka, ale Twoja wypowiedź wydaje mi się dość kontrowersyjna i nie daje mi to spokoju. Napisałeś, że skoro Mormeck,Thompson czy Adamek dostali walkę o pas to mógł ją dostać i Mariusz. Dlaczego nie wymieniłeś Solisa,Chisory,Charra,Sosnowskiego,Briggsa itd... akurat z nich wszystkich to chyba Adamek najbardziej zasłużył sobie na walkę o pas. Wracając do Mariusz to akurat ''Wiking'' poszedł chyba bo najcieńszej linii oporu. Pokonując Gaverna,McBride'a,Fieldsa dostał walkę o pas. Przypominam, że żaden z tych bokserów nie zalicza się nawet do ''średniaków'' HW. Dostał tę walkę ze względu na swoje gabaryty, 0 w rekordzie, być może też dlatego, że jest Polakiem a K2 wie, że na polakach można porządnie dorobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 12:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 12:35 PM przez PeterManfredo.)
Post: #405
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Wymieniłem tych akurat z jednego względu...zaprezentowali się beznadziejnie,dali bardzo słabe walki...Więc Mariusz szansę też może dostać-słabszej walki nie da

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 12:34 PM
Post: #406
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Kurde Ci sparingpartnerzy Mario to w porównaniu nawet z Wilderem Wołodii to jakieś leszcze...
Mam nadzieje, że to nie przeszkodzi w sensacji.
Nie wierzę jednak, że Mariusz rzuci się na Włada jak Brewster na Gołotę...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 12:46 PM
Post: #407
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Mario wg nieoficjalnych informacji w dniu walki ma ważyć ok 100 kg ( mniej niż Adamek ! )

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 12:55 PM
Post: #408
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Nie wierzę w taką wagę...Żart jakiś. Taki chłop 100 kg? Będzie wyglądał jak Kenijscy długo dystansowcy?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 12:58 PM
Post: #409
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Polski Usain Bolt ;]
Ja też nie mogę uwierzyć ale jeśli taka waga będzie prawdziwa to możemy spodziewać się masakry. Tylko masakra... albo w jedną albo w drugą stronę. Albo Mario zniszczy swą zwinnością, szybkością i gibkością Władimira albo Władimir zniszczy wysuszonego Mariusza ;]
Jest to w pewnym sensie dobra prognoza - będzie ciekawe widowisko.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 01:00 PM
Post: #410
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Pakman
Kolejna informacja podana przez Ciebie nie poparta żadnym linkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości