Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
10-12-2014, 07:36 PM
Post: #211
RE: Mariusz Wach
Pewnie przewoził jakieś suplementy :3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 07:51 PM
Post: #212
RE: Mariusz Wach
Jonak opłacił policję by zgarnęła Wacha i Łaszczyka, aby mógł walczyć w walce wieczoru. #Sprawdzoneinfo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 08:06 PM
Post: #213
RE: Mariusz Wach
Podobno jakieś narkotyki. Mariusza miłość do koksów widocznie jeszcze nie wygasła Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 08:44 PM
Post: #214
RE: Mariusz Wach
Wielu w necie twierdzi, że Wasyl podrzucił coś konkurencji #niechciałeśpodobrocitoterazsiedzisznadołku.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 09:00 PM
Post: #215
RE: Mariusz Wach
No Wach zawsze sprawiał wrażenie idioty, ale żeby mieć ponad 2 mln pln i bawić się w dillerke to trzeba być skończonym kretynem o IQ ameby.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 09:04 PM
Post: #216
RE: Mariusz Wach
[Obrazek: d7bd921519_ja_wiedzialem.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 09:08 PM
Post: #217
RE: Mariusz Wach
Widzę, że wielu bokserów ma w sobie jakąś wrodzoną "autodestruktywność". Jak nie marnują sobie karier (Cygan) to marnują sobie życie po zakończeniu kariery (Tyson). A taki Wach po swojej wpadce to powinien szczególnie uważać na tego typu sprawy. A tak w ogóle to co to za podejście do sportu? Szprycować się czymś bądź komuś podwozić kilkadziesiąt godzin przed walką?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 09:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 09:12 PM przez Sander.)
Post: #218
RE: Mariusz Wach
Bo sport to dyscyplina dla prostych ludzi. Nie chce Ci się uczyć, pochodzisz z patologii, mieszkasz na ulicy to co poza laniem się po gębie możesz robić? A jak człowiek, który nie miał nic, nagle ma wszystko to traci głowę. Oczywiście to tak tylko w skrócie, są wyjątki itd ale nie spodziewajmy się po bokserach, że będą zabijać rozsądkiem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 09:12 PM
Post: #219
RE: Mariusz Wach
Wilczek
Tutaj nie chodzi o koksy typu hormon wzrostu( posiadanie sterydów nie jest zakazane w Polsce). Tylko o takie specyfiki jak mefedron lub amfetamina #narkotyki.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 09:15 PM
Post: #220
RE: Mariusz Wach
Są po prostu ludźmi tak jak cała reszta, a człowiek praktycznie od początku swojego istnienia robi prawie same głupoty, szczególnie samemu sobie, taka jego natura. Dlaczego pięściarze mieliby postępować inaczej.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości