Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
22-12-2015, 11:50 AM
Post: #1171
RE: Artur Szpilka
Wladimir nie zgłupiał tylko został psychicznie zdestruktowany przed walką przez Furego,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 12:31 PM
Post: #1172
RE: Artur Szpilka
Ja tam nie wiem co siedzi w głowie Kliczki, nie jestem też psychologiem. Więc piszę tylko o tym co widziałem w ringu.

Co do samego Artura, ponoć cały czas jest w treningu, więc nie żałuje, że nie miał pełnego obozu przygotowawczego. W tej samej wypowiedzi dorzucił też, że zarobi na czysto ok. pół miliona dolarów, ale "tu naprawdę nie chodzi o pieniądze". Wink

Często jak wchodzę w ten temat to spoglądam na ankietę, ciągle podtrzymuje że Artur to bokser klasy "europejskiej" taka druga liga na poziomie maksymalnie oficjalnego pretendenta... ale byłoby w sumie fajnie jakbym się pomylił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 10:10 AM
Post: #1173
RE: Artur Szpilka
Wywiad ze Szpilką na tvp sport: http://sport.tvp.pl/23211382/szpilka-tyt...-mi-pisany
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2015, 12:19 AM
Post: #1174
RE: Artur Szpilka
(22-12-2015 01:21 AM)Wietnam napisał(a):  Wczoraj w rozmowie telefonicznej z Borkiem,(roz.pr Puncher)
Szpilka powiedział takie coś:

No jestem podniecony już nie mogę się doczekać, sparuje z Ericem Moliną
na którego trzeba bardziej się wyśilić , on bardziej myśli w ringu niż Wilder,
trenerowi się to podoba jak bije na sparingach, mòwi że jak tak
będę boksował to na pewno wygram, Wink Wink

Trzeba było widzieć minę Pindery Smile
Wietnam da się znaleźć w necie ten link? Z tą miną Pindery? Wink

(22-12-2015 08:13 AM)Martin napisał(a):  Szpilka puncherem nie jest, ale też nie jest tak, że ma watę w łapie. Potrafi mocno uderzyć, kiedyś na ten temat wypowiadał się bodajże Oquendo albo Johnson, którzy sparowali z Arturem i ocenili jego siłę ciosu na 6,5 w 10-stopniowej skali.
W takim razie mam jeszcze pytanie, co do tej siły ciosu ale innych bokserów. Jak byście mogli ocenić w skali 10 punktowej siłę takich asów, jak Wilder, Jennings, Ortiz, Molina?

Jak teraz włączyłem sobie ten highlights z walkami Wildera to stwierdziłem, że Molina ma bardzo słaby cios. Jeżeli Szpilka ma 6,5 to Eric chyba z 4,5 a i tak gdy przedarł się dwukrotnie przez obronę Deontaya to zrobiło się niebezpiecznie. Jennings moim zdaniem zasługuje na jakieś 5,5-6; Wilder 8,5-9 a Ortiz od 8,5 do 10.

Mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony z bystrzejszym okiem naprostuje moje przypuszczenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2015, 12:26 AM
Post: #1175
RE: Artur Szpilka
Myślę, że Ortiz to poziom Wildera czyli blisko maximum, 8-9. Jennings czy Molina to poziom podobny do Szpilki, 6-7.
Tyle, że to HW. Jak trafi czysto, to Szpilka to wygra przez nokaut jak 99% zawodników Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2015, 12:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2015 12:55 AM przez Wietnam.)
Post: #1176
RE: Artur Szpilka
http://www.polsatsport.pl/film/szpilka-n...k_6358426/
jest tu ta końcówka programu i cała rozmowa, mina Pindery w kierunku Borka Smile
Gdy Szpilka mówi ten tekst.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2016, 01:34 PM
Post: #1177
RE: Artur Szpilka
Wie ktoś może gdzie w sieci jest film przedstawiający sylwetkę Artura Szpilki nakręcony niedawno przez Amerykanów? Oglądał już ktoś ten film? Jakie wrażenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2016, 01:53 PM
Post: #1178
RE: Artur Szpilka
Jest tylko filmik na jego YT z wypowiedziami Shields'a i samego Artura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2016, 04:17 PM
Post: #1179
RE: Artur Szpilka
A to jakiś obszerny materiał? Widać aby go robiła telewizja? Mógłbyś BOKS podać linka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2016, 06:25 PM
Post: #1180
RE: Artur Szpilka
Wilku
Na fb showtime boxing jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości