Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLSKI TURNIEJ HW
31-05-2012, 10:40 AM
Post: #1
POLSKI TURNIEJ HW
Miałem senWink a w tym śnie federacja WBC zarządza turniej pomiędzy Polskimi zawodnikami HW w którym zwycięzca dostaje walkę życia i pojedynek z Vitalijem na Narodowym w Warszawie w obecności 60 tys ludziWink Uczestnicy to Wach,Szpilka,Adamek,Wawrzyk... Byłoby ciekawieWink Kto wg Was miałby największe szanse wygrać taki turniej i dlaczego? Widzicie szanse na coś takiego w rzeczywistości?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-05-2012, 03:36 PM
Post: #2
RE: POLSKI TURNIEJ HW
Powiem tak, nie chciałbym oglądać drugiego łomotu Adamka z legendą wagi ciężkiej.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2012, 07:48 AM
Post: #3
RE: POLSKI TURNIEJ HW
Wach,Adamek - OK to mogę jakoś przecierpieć, ale i tak nie uważam, że Wach to liga Adamka... Wawrzyk i Szpilka? daj spokój... moim zdaniem ich wszystkich Adamek by obskoczył, ale to tylko moje zdanie. Nie którzy mogą powiedzieć, że się mylę, że Wach mógłby znokautować Adamka, ale... ja w Wachu nie widzę nic szczególnego....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2012, 01:39 PM
Post: #4
RE: POLSKI TURNIEJ HW
Ja też nie widzę nic specjalnego w Wachu a jednak umiem sobie wyobrazić jak nokautuje on Górala. Oczywiście bardziej prawdopodobne jest wypunktowanie Vikinga przez Adamka ale i tak KO na Tomku to realny pomysł. Walka Wach v Adamek? Ok. Może do tego wakat WBC (byłoby cudownie Big Grin ). Walka Szpilka v Wawrzyk? Jeszcze bardziej jestem za. Myślę, że Artur miałby dobry test. Z jednej strony niby ma wszystko by pokonać Andrew a z drugiej to, że są kolegami z sali działa nie niekorzyść Artura. Znaczy się nie mam wątpliwości, że Szpila by Wawrzyka znokautował ale pytanie tylko jak Big Grin Wtedy Szpila v Adamek (moje typy) i mamy super Polski fight. Zaszaleję i postawię na Artura ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2012, 03:24 PM
Post: #5
RE: POLSKI TURNIEJ HW
Ja bym stawiał na Wawrzyka. Zdecydowanie

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2012, 04:34 PM
Post: #6
RE: POLSKI TURNIEJ HW
W całym zestawieniu czy w walce ze Szpilką ?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2012, 05:16 PM
Post: #7
RE: POLSKI TURNIEJ HW
Ja tam sobie nie wyobrażam Wawrzyka pokonującego Szpilę.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2012, 05:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2012 05:31 PM przez Jerome.)
Post: #8
RE: POLSKI TURNIEJ HW
Nooo jaaa też. Z całym szacunkiem bo to świetny facet ale to jest chyba niemożliwe, żeby znalazł sposób na Szpilę. Ja widzę jak Szpila nokautuje Adamka a co dopiero Wawrzyka.
Swoją drogą byłbym zainteresowany pojedynkiem Adamek v Wawrzyk. Nie wiem jak z psychiką u Andrzeja ale załóżmy, że wyszedłby na pewniaka i robił swoje. To by było ciekawe moim zdaniem Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2012, 12:50 PM
Post: #9
RE: POLSKI TURNIEJ HW
Ja widzę także jak Adamek nokautuje Szpilę... obecnie w walce Wawrzyk vs Szpila stawiałbym na Wawrzyka. Jest bardziej poukładany. Moim zdaniem obecnie lepszy poziom prezentuje Wawrzyk, ale Szpila ma wielki talent i za kilka raz będzie o klasę lepszym bokserem od Wawrzyka. Na razie jednak nie ma co stawiać go w zestawieniu z takimi bokserami jak Wach czy Adamek... przecież Wach to TOP15 HW a Adamek TOP 5...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2012, 01:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2012 01:46 PM przez Jerome.)
Post: #10
RE: POLSKI TURNIEJ HW
Adamek pokonuje Szpile? Ok ale nokautuje? Nie ma najmniejszych szans.
Ja chce Szpila v Pulev !!!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości