Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek-Seth Mitchell
08-05-2012, 09:49 AM
Post: #1
Tomasz Adamek-Seth Mitchell
Od czasu do czasu w mediach przewija się dyskusja o ewentualnej walce Górala z nadzieją Stanów Zjednoczonych. Pojedynek ten jak dla mnie byłby hitem... Mitchell dobija do światowej czołówki HW i staje się co raz poważniejszym kandydatem do walki o pas,ten sam cel przyświeca również Adamkowi więc ich pojedynek jako eliminator do Wlada jest realny... Ja uważam,że Mitchell jest silny jak tur i prędzej czy później mógłby posłać Górala na deski...Ten z kolei ma większe doświadczenie i spryt którego nie ma Mitchell. Jak widzicie szanse poszczególnych zawodników w tym starciu?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2012, 12:23 PM
Post: #2
RE: Tomasz Adamek-Seth Mitchell
Ja bardzo lubię i Mayhem'a i Górala więc raczej ich pojedynku bym nie chciał oglądać. A to wszystko przez to, że porażka jednego czy drugiego zamykałaby drzwi do Mistrzostwa. Oczywiście jako patriota chciałbym aby zwyciężył Tomek jednak jako wielki fan Mayhem'a jego zwycięstwo również by mnie cieszyło. Co do walki z Władem to nikt chyba nie da mu rady. Jedyna opcja to wakat Vitalija.

P.S.: Maynard zapewne zamknie ten wątek za chwilę. Dużo jest już o Adamku.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2012, 01:43 PM
Post: #3
RE: Tomasz Adamek-Seth Mitchell
@Jerome

Dlaczego miałby zamknąć? jeszcze nie było konkretnego tematu o ew. konfrontacji Adamka z Mitchellem. Nie zgodzę się z Tobą, że w ew. pojedynku Adamka z Mitchellem przegrana, któregokolwiek z nich zamknęła by im drzwi do walki o pas. W przypadku Adamka jak najbardziej porażka = koniec kariery a jeżeli nie kariery to marzeń o zdobyciu mistrzowskiego pasa. Seth w razie przegranej nie byłby skreślony w końcu jest nie pokonany i dosyć młody. Arreola też przegrał z Witalijem i dalej jest brany pod uwagę jako przeciwnika dla Władimira.

Co do samej walki Mitchell vs Adamek to w tym momencie większe szanse na pokonanie Adamka daje Chambersowi niżeli innemu amerykańskiemu ciężkiemu jakim jest Mitchell. Proste Adamka wchodziły by jak w masło. Mitchell jest silny jak tur, ale też nie nokautuje jednym uderzeniem. Adamek ma mocną szczękę, nie padał po ciosach Witalija, które co prawda go wyniszczały, ale trzymał się dalej na nogach. Mitchell nawet gdyby usadził Adamka to Tomek szybko by wstał. Zresztą ja uważam, że Mitchell a Adamek to na razie dwie różne klasy bokserów. Jedynie siła ciosu była by po stronie Mitchella, ale z tym atutem Tomek już sobie radzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2012, 02:07 PM
Post: #4
RE: Tomasz Adamek-Seth Mitchell
O jakiej walce Adamka z Mitchellem?! Przecież taka walka to tylko wytwór fantazji.

Wyobraźcie sobie, że jako fan Nonito Donaire tworzę w tej chwili wątki:
-Donaire vs. Mijares (ta walka akurat się prawdopodobnie odbędzie w lipcu)
-Donaire vs. Nishioka
-Donaire vs. Arce
-Donaire vs. Mathebula
-Donaire vs. Mares
-Donaire vs. Moreno
-Donaire vs. Rigondeaux
-Donaire vs. Salido

i jeszcze 15 innych o możliwych walkach Nonito w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Jakby to forum wyglądało?

Pozdrawiam.
Zamykam wątek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości