Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klitschko vs Haye w sylwestra?
28-06-2012, 07:39 PM
Post: #1
Klitschko vs Haye w sylwestra?
Witam wszystkichSmile Jestem nowy ale juz od dawna chcialem tu sie zarejestrowac. No ale ja nie o tymWink Dopiero szperalem na stronie bet365 i tam jedna z ofert jest walka Klitschko-Haye na 31 grudnia. Wiecie cos na ten temat? Jest to mozliwe?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-06-2012, 07:42 PM
Post: #2
RE: Klitschko vs Haye w sylwestra?
Który Klitschko??
Pamiętajmy, że przed Haye'em ciężki pojedynek z Chisorą. Jestem pewny, że go pokona jednak nie można lekceważyć takiego rywala jak Dereck.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-06-2012, 08:43 PM
Post: #3
RE: Klitschko vs Haye w sylwestra?
Vitali. No wlasnie dlatego wydaje mi sie to malo prawdopodobne. No ale skad ta oferta?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-06-2012, 09:41 PM
Post: #4
RE: Klitschko vs Haye w sylwestra?
W bukmacherach kiedyś pojawiła się bodajże walka Szpilki z Adamkiem więc widzisz jakie to prawdopodobieństwo.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-06-2012, 10:53 PM
Post: #5
RE: Klitschko vs Haye w sylwestra?
A juz mialem cicha nadzieje ze moze jednak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 06:35 AM
Post: #6
RE: Klitschko vs Haye w sylwestra?
@Jerome
Nie zapominaj także, że przed Witalijem stoi wielkie wyzwanie o nazwie ''Manuel Charr''. Obu czekają mordercze pojedynki, ale jeżeli Witalij nie zakończy kariery po walce we wrześniu to do tej walki dojdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 06:52 AM
Post: #7
RE: Klitschko vs Haye w sylwestra?
(28-06-2012 07:39 PM)RafcioSki napisał(a):  Witam wszystkichSmile Jestem nowy ale juz od dawna chcialem tu sie zarejestrowac. No ale ja nie o tymWink Dopiero szperalem na stronie bet365 i tam jedna z ofert jest walka Klitschko-Haye na 31 grudnia. Wiecie cos na ten temat? Jest to mozliwe?Smile

Ale jak to? To jest oferta na stawianie czy walka się odbędzie czy nie? Czy już oferta na stawianie wyniku walki?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-06-2012, 07:49 PM
Post: #8
RE: Klitschko vs Haye w sylwestra?
No wlasnie o to chodzi,ze typowanie wyniku. Ale skoro juz podobna historia kiedys miala miejsce to pewnie bujda. http://www.bet365.com/home/FlashGen4/Web...0880511927 - o tym mowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości