Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe walki sobotę - 21.07.2018r.
21-07-2018, 03:40 PM
Post: #1
Ciekawe walki sobotę - 21.07.2018r.
Przedstawię kilka walk, które według mnie są ciekawe i odbywają się dzisiaj. Walki, które są przedstawione w innych wątkach pomijam.

Curtis Stevens vs Carlos Jairo Cruz - walka o pas IBA w wadze średniej
Powracający po bolesnej porażce Curtis Stevens stanie przed szansą zdobycia pasa IBA w walce przeciwko Carlosowi Jairo Cruzowi. Carlos Jairo Cruz jest typowym no namem z Dominikany. Mimo, ze na niezły bilans 18-2-1 (12KO-2KO), to walki z średniakami przegrywał. Co ciekawe Cruz raz walczył z wadze lekkiej, raz w półciężkiej. Stevens powinien go szybko ubić przed czasem do 3 rundy.

Shefat Isufi vs Mohamed El Achi - walka o pas WBO Inter-Continental w wadze super średniej
Walka byłego rywala Dariusza Sęka z pogromcą Josepha Mulermy. Sam Mulerma dwukrotnie pokonał Shamiła Ismaiłowa, niedoszłego rywala Pawła Głażewskiego. Co do samej walki Shefat od porażki z Sękiem, pokonuje rywali wątpliwej klasy bokserskiej. Mohamed El Achi na rekord 14-1-3 (5KO-1KO). Jedyną porażkę zanotował z Timurem Nikharkoevem w 2 rundzie. Największym skalpem poza jourmeanem Mulermą, to bum Soso Abuladze, który jest twardym zawodnikiem. Największym skalpem Isufiego jest David Zegarra, który poza bardzo dobrym bilansem 32-3, nie ma żadnych pozytywów, z każdym solidnym rywalem, przegrywa z kretesem. Faowrytem jest Isufi.

DeMarcus Corley vs Vivian Harris
Walka dwóch amerykańskich jourmeanów. Pierwszą walkę wygra Corley. Corley jest starszy od rywala o cztery lata i ostatnią walkę stoczył przeciwko Aikowi Shakhnazaryanowi. Przegrał wysoko na punkty, jest przykładem człowieka, który rozmienia się na dobre. Był niegdyś mistrzem świata federacji WBO wagi super lekkiej. Jego rywal wygrał eliminator do walki o pas WBC należącego do Juniora WIttera, podobnie jak Corley przegrał z nim, tylko że Corley na punkty, a on przed czasem. Kiedyś byłi solidnymi bokserami, a teraz przegrywają z prospekatmi. Faworytem Corley.

Tony Grano vs Michael Marrone
Tony ostatnią walkę stoczył ponad pięć lat temu przeciwko Erickowi Molinie, przegrał tamtą walkę walkę na punkty. Jego forma jest niewiadomą. Marrone notuje zaś serię pięciu porażek z rzędu i jeśli Grano się przygotował do walki to pownienien wygrać przed czasem.

Być może, uważacie, że te walki nie są godne uwagi, ze względu na obsadę, ale chciałem pokazać, że poza walkami na gali Usyk vs Gassiev są jeszcze jakieś walki, które można zaliczyć z przymrużeniem oka do ciekawych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2018, 04:26 PM
Post: #2
RE: Ciekawe walki sobotę - 21.07.2018r.
@Devon
Bardzo dobrze, że jesteś aktywny i wrzucasz nowe wątki. Tak trzymaj, choćby inni uważali, że poruszasz tematy mało istotne. Swoją drogą odkurzyłeś takich dinozaurów boksu zawodowego, o których sądziłem że już dawno zakończyli karierę. Może to jest jakaś dziwna prawidłowość, że stare dziadygi jak ja najbardziej pasjonują się młodymi prospektami, a młodzi fani boksu weteranami.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2018, 04:32 PM
Post: #3
RE: Ciekawe walki sobotę - 21.07.2018r.
Ogólni to tak bardziej sledzę boks od półśredniej, a niższe kategorie to tak powierzchownie śledzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2018, 05:01 PM
Post: #4
RE: Ciekawe walki sobotę - 21.07.2018r.
Ze mną długo było tak samo, ale potem przekonałem się do niskich wag.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości