Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
09-05-2018, 04:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2018 04:54 PM przez szalonyAli.)
Post: #1
Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
2 Czerwca w Rzeszowie w G2 arena na ring wróci Krzysztof Diablo Włodarczyk. Jego rywalem bdz słynący z mocnego uderzenia ofensywnego stylu i przeciętnej defensywy Nigeryjczyk Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). Wydarzenie będzie częścią wydarzenia pod nazwą Rzeszowski Kongres sportów walki podczas którego odbędą się liczne debaty i konferencje na temat sportów walki.Walka ma być główna atrakcji gali pod nazwą KnockOut Boxing Night #2, która odbędzie się drugiego dnia imprezy będąc tym samym wisienka na torcie całego wydarzenia. Rywal trudny, promotorzy nie dają Diablo kolejnego buma tylko rzucaja na głęboką wodę. Tak jakby zamiast żyć nadzieja na kolejną walkę o pas chcą sprawdzić czy warto w Polaka jeszcze inwestować. Odnośnie samej walki obaj słynna z mocnego ciosu jednak ich styl się zgoła odmienny. Diablo zazwyczaj liczy na jedno uderzenia, jednak jest bardzo powolny i schematyczny szczególnie w początkowej fazie walki. Duordola za to od początku stara się być agresywny i idzie cały czas do przodu. To go wielokrotnie gubiło w walkach z czołówką. Jak dla mnie faworytem jest Nigeryjczyk. Walka napewno ważna dla obu. Duordola przegrał ostatnio z wlasovem ale o wielu lepszym stylu niż Polak z gassiev. Dla Polaka porażka w podobny sposób jak z rosjaniniem bdz oznaczała koniec marzeń o kolejnej wielkiej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2018, 05:06 PM
Post: #2
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Stylowo Durododola jest skrojony pod Włodarczyka i Polak powinien to wygrać, ale biorąc pod uwagę, że w naprawdę dobrej dyspozycji z dobrym rywalem nie widzieliśmy go z 4 lata to ciężko mieć nadzieje. Chyba, że Durodola także będzie pod kreską i zobaczymy pojedynek dwóch wypalonych zawodników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2018, 05:14 PM
Post: #3
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Durodola jest po 3 porażkach przed czasem, czyli jest bokserem totalnie rozbitym. Diablo jest po jednym nokaucie i jeszcze od byle czego nie powinien się przewracać. Obronę zresztą zawsze miał niezłą. Walczy u siebie, więc jak się nie da znokautować (a chyba się nie da), to już wygrał.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2018, 05:19 PM
Post: #4
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Ja wiem czy taki znowu skrojone patrząc na dyspozycję Włodarczyk. Duordola jak przegrywa to raczej przed czasem ale raczej nie pada na strzała. Bo prostu ma taki styl i słaba defensywe.Duordola napewno będzie szukał nokauty i szedł na wojnę. Zobaczymy to zaprezentuje Diablo. Jak dla mnie zwycięzca tej walki mógłby następnym rywalem główki albo Master. Jeśli wygra Nigeryjczyk całkiem możliwe że tak się stanie. Jeśli Włodarczyk też w sumie prawdopodobne a stawka pojedynku mogła być całkiem wysoki patrząc na to, że turniej WSBB wyłoni jednego mistrza, który albo zmieni kategorie wagowe albo będzie bronił pasów jednak nie wiadomo czy wszystkich. Na chwilę obecną nie ma co się na tym zastanawiać aż tak. Napewno walka powie dużo o możliwościach włodarczyka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2018, 05:50 PM
Post: #5
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Ta walka tak mnie jara jak zeszłoroczny śnieg.

Past prime Dziadek vs Rozbity podróżnik, który zaczyna
jeździć po Europie, od nokautu do nokautu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2018, 10:44 PM
Post: #6
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Nie ma co narzekać. Jak na polskie warunki to bardzo dobra walka... Ogólnie jeśli dobrze myślę, to będziemy mieli dwie duże gale jednego dnia? Bo chyba gala w Nadarzynie, gdzie ja walczyć Parzęczewski z Jacksonem Juniorem też jest tego dnia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2018, 11:33 PM
Post: #7
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Na nasze podwórko walka ok, ale emocjonalnie to
nie wydaje się już takie imponujące, coś w stylu
następnych powrotów Abrahma. Obaj z Diablo
boksują już strasznie ociężale, Niemcy odgrzewają
jednego a my drugiego, bez emocji w ringu.

Pytanie w jednym i drugim przypadku jest takie czy
w końcu przegra na dobre ciężko znokautowany, czy
wyciągną go znowu na punkty, po mega nudnym pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 12:48 AM
Post: #8
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Ale u nas na galach, nie licząc PBN, nie ma żadnych emocji. U nas sprowadza się takiego Jacksona Juniora i robi się z niego gwiazdę, bo przegrał przed czasem z dziesięcioma zawodnikami cokolwiek umiejącymi. Więc na ostatecznie wolę takiego Durodolę, który ostatnio dostaje oklepy, ale który jednak potrafił kogoś tam ograć czy nawet w ostatnim pojedynku dać kilka rund Własowowi.
Wiem, może mało wymagam. Ale ściągnięcie takiego Durodoli jak na te zapyziałe gale w Polsce to jest dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 04:10 PM
Post: #9
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Gala w tvp naturalnie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 04:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2018 04:22 PM przez szalonyAli.)
Post: #10
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Jak dla mnie Duordola jest o wiele bardziej niebezpieczny niż Silgado czy Sillach. A więc dwaj najbliższy rywale Główki i Fonfary. Pierwszy bokser tez ofensywy, ale totalnie rozbity, drugi świetny technik , który potrafi zaskoczyć , ale potrafi też paśc na strzała. Więć nie ma co narzekać. Oczywiście można być uprzedzonym do samego Krzyśka bokser ma swoje lata, walczy nudno, ostatnio z Gassiev nie pokazał nic, ale ten rywal jest naprawdę ok. Jak dla mnie to test , czy Włodarczyk jeszcze może coś znaczyć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości