Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic
10-04-2012, 08:16 PM
Post: #1
Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic
Tak się zastanawiam nad taką walką czy jest możliwa do zrealizowania?? słuchałem jednego starszego wywiadu ze Szpilką gdzie mówi że wtym roku chciałby zaboksować o jakiś tytuł np. WBC Baltic... a jego aktualnym posiadaczem jest nikt inny jak Andrzej Wawrzyk z tego co mi wiadomo... co sądzicie??

http://www.youtube.com/watch?feature=end...e_6npIrA54

tutaj wywiad ze Szpilą około 2 minuty wywiadu wspomina coś o tym...

pozdro!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2012, 09:15 PM
Post: #2
RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic
Walka myślę mniej prawdopodobna niż Adamek v Szpilka. A wszystko dlatego, że i Andrzej i Artur mają tego samego promotora. Obaj nie są wybitnie znani na świecie i na razie nie prezentują najwyższego poziomu zatem ich konfrontacja przegranego by skreśliła, tym bardziej w wadzę ciężkiej. Chociaż paradoksalnie dla obu tych pięściarzy byłby to najtrudniejszy pojedynek w karierze. Osobiście stawiałbym na Artura. Brak kalkulacji, nieustanny atak, mocniejszy cios, większa szybkość. KO do 10 rundy na Andrzeju.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 05:29 PM
Post: #3
RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic
Ludzie z tego co mi wiadomo Szpila walczy o pas WBC Baltic 2 czerwca w Bydgoszczy... może mi ktoś to wytłumaczyć?? Wawrzyk jest w posiadaniu takiego pasa, chyba że jestem w błędzie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 05:33 PM
Post: #4
RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic
@K.O.
Masz rację. Andrzej Wawrzyk jest posiadaczem pasa WBC Baltic. Byc może Artur Szpilka będzie walczył o ten pas z racji zwakowania go przez Andrzeja, bo musiałby go bronić z Arturem a jak już mówiłem = to niemozliwe.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 09:00 PM
Post: #5
RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic
Ten "pas" to sami wiecie... Raz ma go ten, raz ma go tamten. Jego chyba nawet nie trzeba wakować, hehe.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 09:32 PM
Post: #6
RE: Szpilka vs Wawrzyk o pas WBC Baltic
Ile jeszcze tych tematów o Szpilce?

Zamykam,
Maynard
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości