Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trophy Manager (online)
15-06-2015, 10:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2015 11:54 AM przez Wit.)
Post: #1
Trophy Manager (online)
Witam. Czy jest na forum może jakiś fan manager'ów piłkarskich? Ja poważniej się wciągnąłem przez CM 03/04, później oczywiście FM 06-14. W międzyczasie chciałem znaleźć coś, co pozwoli mi "porywalizować" z prawdziwymi graczami, a w multiplayer'a w FM-ach się nie bawiłem.

Na stronce cmrev (baza informacji o CM/FM) znalazłem reklamę pewnej zielonej gierki, kliknąłem i założyłem drużynę. Gra była dosyć prosta, dużo grafik wyglądało jak rodem z Paint'a, ale bardzo mi się podobała ta otoczka i sam fakt, że gra działa jak należy, terminarz jest od razu ułożony i jestem natychmiastowo przydzielony do ligi (czyli nie ma zabawy z płaceniem czy czekaniem na jakąś akceptację).

Rozgrywka wygląda następująco:
Poniedziałek - aktualizacja ekonomii (liczone są przychody i wydatki)
Wtorek - trening (sesja treningowa, w której uczestniczy każdy - bez względu czy ma kontuzję czy nie)
Środa - mecz ligowy
Czwartek - wolne
Piątek - mecz ligowy
Sobota - losowanie juniorów (dostajemy raport o 1-3 juniorach ze szkółki transferowej, których możemy zatrudnić za grosze)
Niedziela - mecz ligowy
+dodatkowe spotkania(Puchar Polski, sparingi, puchary europejskie)

Tak więc, jak widać, grze nie trzeba poświęcać nie wiadomo jak dużo h/dobę. Ponadto w grze istnieją reprezentacje (na selekcjonera wybiera się użytkownika, czyli de facto gościa, który także posiada swoją drużynę).

Sezon trwa niecałe 3 miesiące. Obecnie mamy sezon 42., ja zacząłem grę pod koniec 11. Gra mocno poprawiła się graficznie i pojawiło się sporo bajerków(niektóre za dni PRO), które mnie osobiście trochę nie pasują, ale w samej grze mi to tak bardzo nie przeszkadza. Gram już prawie 7 lat, wczoraj zapewniłem sobie historyczny awans do Ekstraklasy. Smile

Jeśli są zainteresowani, to mogę dać link z refem, jednak teraz jest aktualizacja sezonowa i gra ruszy dopiero po południu. Smile

Jakby ktoś się skusił: LINK. Nowy gracz na tym nic nie traci, a ja mogę zyskać, jeśli dokona zakupu premium. Smile
Oczywiście jestem w stanie pomóc, jeśli będzie jakiś problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2017, 02:31 PM
Post: #2
RE: Trophy Manager (online)
Siema. Jako, że był to jeden z moich pierwszych postów, to mogłem wyglądać na spamera. Wciąż gram. Ktoś choć trochę zainteresowany? Big Grin
Aha i zauważyłem strasznego babola: oczywiście w sobotę juniorów wyciągamy ze szkółki juniorów, a nie transferowej. XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2017, 02:59 PM
Post: #3
RE: Trophy Manager (online)
Bałbym się zagrać w jakiegokolwiek menadżera bo istnieje poważne ryzyko, że by mnie wciągnął na kilka grubych tygodni. Wink

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2017, 04:22 PM
Post: #4
RE: Trophy Manager (online)
Akurat tutaj za dużo nie zrobisz na raz. Big Grin Ale fakt, może wciągnąć, ja za 1,5 roku mam 10-lecie. Big GrinD No ale tak ciągle to się siedzieć nie da. Ustalisz skład, pobudujesz co można (trzeba czekać w tygodniach na koniec rozbudowy) i później tylko parę transferów. Na tydzień przypadają 3 mecze ligowe. Sezon trwa ok. 3 miesięcy, więc raczej czas/cierpliwość też tu odgrywa ważną rolę. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2017, 10:53 AM
Post: #5
RE: Trophy Manager (online)
Jedyny manager piłkarski z jakim miałem do czynienia, był przeglądarkową gierką, gdzie miało się swoją wlasną drużynę, można było rozbudowywać stadion, ztrudniać piłkarzy, otwierać jakieś bonusowe karty itd. Nazwy nie pamiętam, choć było to nieco podobne do footballteam, w przypadku którego jednak ma się tylko jednego piłkarza. Z jednej strony szkoda trochę czasu na takie gierki, bo potrafią rzeczywiście wciągnąć. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 11:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2017 11:17 AM przez Wit.)
Post: #6
RE: Trophy Manager (online)
Mnie mocno wciągają, ba nawet teraz bym odpalił FMa, no ale obowiązki wzywają.

W TMie powróciłem do Ekstraklasy, jednak duńce zaniedbują grę. Jest coraz mniej (nowych) graczy, przez co cierpi rynek transferowy. Bardzo wielu graczy kupowało młode talenty i sprzedawało po ich rozwinięciu drożej. Zyskiwały duże kluby szkolące, i mniejsze, bo miały fajnego gracza na "już". W tym momencie można kupić bardzo fajny skład za bezcen, a większe kluby, które trochę za dużo inwestują, potrafią całkowicie skapitulować i odbudowywać się przez to z długów bardzo długo. Przyznam się, że też bardzo lubię szkolić młodzików i co rusz dostaję w nos, bo nic nie idzie sprzedać.

O tym, że włodarze zaniedbują grę świadczy np. fakt, że sam zaproponowałem na forum międzynarodowym szereg zmian, które powinny rozbujać grę, a żaden GT nawet tego nie skomentował przez pół roku (pewnie nawet nie przeczytał). Robią jakieś zmiany, ale po swojemu, bez większego sensu, jakby tylko podtrzymać iluzję, że coś robią. Wszystko zaczęło się psuć od wprowadzenia FMU, czyli osobnej wersji na FB, gdzie za pieniążki można osiągnąć więcej. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości