Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Conor McGregor
21-10-2017, 10:16 PM
Post: #71
RE: Conor McGregor
Sędzia upomniał Conora, bo tak głośno krzyczał z pod klatki. Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2017, 12:26 AM
Post: #72
RE: Conor McGregor
Przeżyjmy to jeszcze raz!!!



Jestem Naczelnym Głupcem Tego Forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2017, 03:54 AM
Post: #73
RE: Conor McGregor
@Wirtutti

Masz fajną sygnaturę.

Gdyby McGregor zobaczył tą sygnaturę swojego fana.
Ciekawe co by powiedział.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 10:53 PM
Post: #74
RE: Conor McGregor
@RSC-2

Byłby ze mnie dumny, że ma tak wiernego fana, który jest z nim zawsze, nawet w ciężkich momentach kariery.

Jestem Naczelnym Głupcem Tego Forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 04:22 AM
Post: #75
RE: Conor McGregor
@Wirtutti

Napisałem to w formie żartu.

Przecież nie uważam Cię za takiego jak masz obecnie chwilowo w sygnaturze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 01:34 PM
Post: #76
RE: Conor McGregor
"Ponownie emerytowany Floyd Mayweather Junior (50-0, 27 KO) zaczyna emitować filmiki z sali treningowej, tymczasem jego sierpniowy przeciwnik Conor McGregor (0-1) domaga się rewanżu za porażkę przed czasem w dziesiątej rundzie. Co to może oznaczać? Według dziennikarza stacji HBO Jima Lampleya "Money" i "Notorious" będą próbowali sprzedać naiwnym kibicom ten sam towar po raz drugi.

- Dlaczego Floyd miałby się wycofać po tym jak zrobił taki doskonały przekręt? Pozwolił wygrać McGregorowi trzy rundy, tak aby cała społeczność MMA miała się czego trzymać przed rewanżem. Myślę, że jest wystarczająco wielu frajerów, którzy pozwolą Floydowi zarobić kolejnych 150 milionów - uważa Lampley.

- Tak, video z sali treningowej to już budowanie rewanżu. Czy słowo ryzyko kojarzy się wam z Floydem Mayweatherem? Nie, ryzyka nie ma też w rewanżu z McGregorem. Założymy się, że chodzi o kolejnych 150 milionów? Ten zakład nie miałby nawet sensu. Po co wypuszczałby video ze swojego treningu? Po co pozwolił McGregorowi wygrać trzy rundy? Czemu to trwało dziesięć rund? To wszystko ustawka - powiedział znany dziennikarz.

Źródło: bscene"


Jeśli rewanż się odbędzie to tylko w MMA, co jest zbyt mało realne moim zdaniem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 02:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2017 02:40 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #77
RE: Conor McGregor
"We broke the record. The thing ended up doing 6.7 million pay-per-view buys globally,"

Dana White twierdzi, że walka Conora z Floydem sprzedała 6.7 milionów PPV globalnie, jak jest na prawdę być może się nie dowiemy.



https://twitter.com/FloCombat/status/923174480175808512
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 03:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2017 03:08 PM przez RSC-2.)
Post: #78
RE: Conor McGregor
Lampley potrzebował aż walki ,aby zorientować się ,że do przekręt?

Mógł zadzwonić do mnie i wtedy wiedziałby to już kilka miesięcy temu.
(12-06-2017 09:06 PM)RSC-2 napisał(a):  Jestem na 99.99% pewny ,że walka jest ustawiona.

Nie wiem tylko w jaki sposób ,ale zapewne tak aby rewanż dał jeszcze większy zysk.


(15-02-2017 02:55 PM)RSC-2 napisał(a):  Wszystko trzeba dograć ,aby "profesjonalnie" zarobić kasę na naiwnych kibicach.

Kilku cwaniaczków zrobi to w białych rękawiczkach ,a bezmyślna gawiedź zapłaci PPV i uratuje Mayweathera przed szybszym bankructwem..

Podobnie tym co zorganizują walkę McWeathera z MayGregorem , dobrze ją sprzedadzą i zarobią krocie na tych, którzy zechcą obejrzeć ten wątpliwy cyrk.
Ale nie można zabronić nikomu oglądania tego co lubi, tak samo jak nie można nikomu zabronić jedzenia produktu seropodobnego zamiast sera, picia podpiwka zamiast piwa czy uprawiania seksu z gumową babą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 03:17 PM
Post: #79
RE: Conor McGregor
@rsc
Reput+1
xd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2017, 10:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2017 10:12 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #80
RE: Conor McGregor
Dana White w swoim stylu o potencjalnej walce Conor vs Paulie:

"Ludzie chcą zobaczyć Conora w MMA, to jest to czego oni chcą. Walka z Floydem to była zajebista jednorazowa okazja. MMA to sport do którego on (Conor) należy, w którym się wyróżnia i w którym jest mistrzem świata. Tam powinien być.

Czemu Paulie wstał i opuścił sparringi po dwóch sesjach? Ponieważ to była właściwa decyzja, stałaby mu się krzywda zebrałby łomot, który doskwierałby mu przez resztę jego życia, a jemu to kurwa nie potrzebne. To nie jest tak, że oni mu płacili ogromne pieniądze czy miał walkę do której się musiał przygotować.

Paulie opuścił obóz, i musiał to zrobić ponieważ Conor by go mocno uszkodził. To nie jest brak szacunku, to fakt. Byłem tam. Widziałem cały jebany sparing. Koleś musiał wracać do domu, opuścić Las Vegas."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości