Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej World Boxing Super Series w cruiser
20-10-2017, 08:54 AM
RE: Turniej World Boxing Super Series w cruiser
Dla mnie oczywiście najważniejszy jest poziom sportowy. W cruiser czekają nasz teraz same unifikacje i to jest na plus. Jednak jjesli ten turniej się nie zwróci to raczej nie ma mowy o kontynuacjach w przyszłym roku. Napewno zwycięzca turnieju będzie sporo na plus .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2017, 07:11 PM
(17-10-2017 12:29 PM)Metzger napisał(a):  . Poszperałem w runecie i potwierdziła się wersja, że to chrześcijanin.

Gdzie znalazłeś taką informację?

Zamykam drzwi
I nie mówię już nic
Do czterech ścian

22-10-2017, 07:06 AM
Bug RE: Turniej World Boxing Super Series w cruiser
(21-10-2017 07:11 PM)RSC-2 napisał(a):  
(17-10-2017 12:29 PM)Metzger napisał(a):  . Poszperałem w runecie i potwierdziła się wersja, że to chrześcijanin.

Gdzie znalazłeś taką informację?
Na allboxing.ru pisali o tym, że w ramach przygotowań do walki z Lebiediewem Murat modlił się do ikony z jakiegoś prawosławnego klaztoru.

[Obrazek: 2s19345.jpg]
23-10-2017, 05:16 PM
Diablo odpadł, ale mamy jeszcze w tym turnieju 2 rezerwowych, którzy będą walczyć na undercardzie półfinałów z innymi zwycięskim rezerwowymi. Konkretnie Masternak z Keithem Tapią, a Głowacki z Noelem Gevorem. Tapia to Portorykańczyk, chłop duży (188 cm wzrostu, 203 cm zasięgu), ale średnio silny i technicznie niezbyt zaawansowany. Myślę, że Masternak spokojnie powinien sobie z nim poradzić. Gorzej może mieć Głowacki z Gevorem, na którego korzyść będą działały warunki fizyczne i układ stylów. Wierzę że Główka w optymalnej formie potrafiłby Sauerlandowego Armenoniemca dopaść i znokautować, ale w takiej formie, w jakiej ostatnio walczył w Rydze, nie da rady i zostanie wypykany z dystansu.

http://www.bokserzy.cba.plIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości