Ankieta: Jak zakończy się rewanż ?
Stevenson KO
Fonfara PTS
Stevenson PTS
Fonfara KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stevenson vs Fonfara 2
04-06-2017, 12:48 PM
Post: #51
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Andrzej z puncherami przegrywa już w pierwszych rundach
nie ma co się dalej męczyć, przejdzie do Cruiser i co
myśli że będzie inaczej, Gassijew czy Dorticos skończą
z nim tak samo.

No chyba że walki z takimi dziadkami past prime jak Dawson
jeszcze powalczyć w lhw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 01:05 PM
Post: #52
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Fonfara sam mówił, że jedyną jego motywacją teraz nie są pieniądze a tytuł mistrza świata i dlatego boksuje.
Co do taktyki: Hunter w przerwie mówił do Andrzeja, że za żadną cenę ma nie zadawać ciosów i doprowadzać do spięć tylko regenerować się po tym co zdarzyło się w pierwszej rundzie. Taktyką było przeczekanie drugiej rundy. A to że defensywa Andrzeja nie istnieje, a lewe wchodziły jak w masło (dwa takie zapadły mi w pamięć bo Stevenson składał się do nich jak postać z kreskówki, a i tak trafiał), to trzeba było poddać.

Ja jestem rozczarowany. W przeciągu roku Fonfara dwa razy przegrywa z puncherem de facto w pierwszej rundzie. O ile Smitha można było tłumaczyć lekceważeniem, o tyle ze Stevensonem to jest ringowa głupota i/lub zerowa obrona. Biorąc pod uwagę jak mocna jest cruiser i jak mocna jest półciężka to Fonfara mistrzem świata może zostać tylko w wypadku jakiegoś zrządzenia losu w stylu Ward wygrywa z Kowaliowem rewanż, kończy karierę, a pasy są wakujące - nie do każdego pasa przystąpi walczyć koks więc może jakiś odpowiednik Jeana Pascala się trafi.
Największa szansa na pas była dziś w nocy, ale zamiast przeczekać starego Stevensona, to Fonfara nadziewał się na bomby od początku do (szybkiego) końca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 01:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2017 02:00 PM przez RSC-2.)
Post: #53
RE: Stevenson vs Fonfara 2
(04-06-2017 12:02 PM)kubala1122331 napisał(a):  RSC
Fonfara jest tak dobrze ustawiony finansowo.....

Takie pojęcie najczęściej pada z ust osób ,które niczego nie osiągnęły a najprościej mówiąc są biedne.

Doświadczenie wielu bardzo bogatych ludzi mówi ,że człowiek mając duże pieniądze zawsze będzie chciał mieć jeszcze więcej i ta chęć posiadania jeszcze więcej nie jest mniejsza niż w przypadku gdy się nie ma nic.

Mając większy majątek ma się większe wydatki bo chce się mieć standard życia coraz wyższy.




Mając hulajnogę chce się mieć rower.
Mając rower chce się mieć samochód
Mając samochód chce się mieć samolot.
Mając swój samolot chce się mieć statek kosmiczny i latać w kosmos.

Mając mieszkanie chce się mieć dom.
Mając dom i działkę w byle jakim Poznaniu ma się marzenie dom nad morzem lub w górach.
Mając jedno i drugie chce się kupić wyspę

Czy mam Ci dalej tłumaczyć jaka jest natura człowieka?

Fonfara w porównaniu do wielu krezusów na tym świecie to biedak.
Gdyby np.chciał sobie kupić Google musiałby się zapożyczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 02:30 PM
Post: #54
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Hugo bodajże napisał, po co Hunter wypuszczał Fonfarę do drugiej rundy, żeby go poddać... Ręce by mi opadły, gdyby nie to, że akurat leżę na łóżku.

Tragedią by było, gdyby Virgil go nie wypuścił do drugiej. Wyobraź sobie Hugo, że Andrzej dostał też od niego jakieś wskazówki na drugą rundę. Nie spełnił ich, dostawał w czerep, no to do widzenia, pakujemy się. Dobra decyzja trenera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 03:28 PM
Post: #55
RE: Stevenson vs Fonfara 2
RSC
Ty napisałeś że Andrzej będzie boksowal bo buduje dom i MUSI mieć pieniądze. Zasugerowałeš że nie ma pieniędzy na dom, więc odpowiedziałem ci, że jednak na ten dom ma. Jasne, że każdy chce więcej, Ale kupno Google to nie budowa domu.

Mam trochę dość ostatnio dyskusji z niektórymi osobami nie tylko z tobą tutaj. Same są amebami merytorycznymi, które gubią się q swoich przekonaniach, a potem temu zaprzeczają, żeby ostatecznie przejść do obrażania kogoś i nazywania go od biedaka, kaleki, nieudacznika itd itp Czy was coś takiego dowartościowywuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 03:47 PM
Post: #56
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Brawo @Kubala, w punkt komentarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 04:23 PM
Post: #57
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Fonfara to bum*, zawiódł mnie bo dawałem mu aż 4 rundy. Jednak chyba go przeceniłem.
Bardziej mi szkoda Pascala który już się wypalił, może ostatnią szansa na wypłatę dla Andrzejka byłaby walka z Jeanem ?

*skillset na poziomie buma, Fonfara to techniczne dno.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 05:49 PM
Post: #58
RE: Stevenson vs Fonfara 2
(04-06-2017 02:30 PM)BOKS napisał(a):  Hugo bodajże napisał, po co Hunter wypuszczał Fonfarę do drugiej rundy, żeby go poddać... Ręce by mi opadły, gdyby nie to, że akurat leżę na łóżku.

Tragedią by było, gdyby Virgil go nie wypuścił do drugiej. Wyobraź sobie Hugo, że Andrzej dostał też od niego jakieś wskazówki na drugą rundę. Nie spełnił ich, dostawał w czerep, no to do widzenia, pakujemy się. Dobra decyzja trenera.
Jak Fonfara miał wypełniać jakieś wskazówki Huntera, kiedy ostro zaatakowany od początku rundy znalazł się przy linach? Gdy w końcu udało mu się spod tych lin uciec bez większego szwanku na środek ringu (i mógł zacząć wypełniać wskazówki) to został poddany. Hunter miał jakiś zupełnie porypany i nierealny plan zakładający szybkie znokautowanie Stevensona. Gdy z niego nic nie wyszło, to poddał walkę. Gamoń nie trener.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 07:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2017 07:36 PM przez RSC-2.)
Post: #59
RE: Stevenson vs Fonfara 2
(04-06-2017 03:28 PM)kubala1122331 napisał(a):  Mam trochę dość ostatnio dyskusji z niektórymi osobami nie tylko z tobą tutaj.

Tylko się nie rozpłacz ,bo zaczynasz pisać jak płaczek.

Nie chcesz to nie dyskutuj ze mną.
Nie musisz czytać moich komentarzy.
Jest opcja dodania mnie do ignorowanych i nawet nie będziesz zauważał ,że ja tutaj jestem i piszę
Nikt na przymus nie każe Ci uczestniczyć w tym forum.
A jeżeli już tu jesteś to musisz mieć świadomość, że Twoje wpisy będą oceniane ,czy krytykowane.
Chociaż w tym wypadku nie ja pierwszy pisałem do Ciebie tylko było odwrotnie.
[Więc nie wiem dlaczego się rozpłakałeś]



Odpowiadam jedynie na Twoje wpisy które nie mają logiki i sensu.

Napisałeś ,że Fonfara jest ustawiony finansowo i może wybudować sobie dom.
Więc ja Ci odpowiadam że „ustawienie finansowe” jest sprawą względną i nie wiadomo o jaki dom chodzi.
To co dla jednego jest finansowym ustawieniem dla kogoś innego może być niedostatkiem.
W zależności co chciałby sobie kupić. Rower,jacht , posiadłość ziemską , wyspę na oceanie ,czy firmę .
A może wszystko jednocześnie.


Są w USA domy na które Fonfarze brakłoby pieniędzy .
I nie są to jakieś super posiadłości.
Napisałem ,że nie wiem jaki dom buduje Fonfara.
Ale jeżeli buduje drogi dom w ekskluzywnej dzielnicy to gwarantuję Ci ,że Fonfara jeszcze nie zarobił na boksie kasy ,aby sfinansować takie przedsięwzięcie.

A jeżeli buduje zwyczajny dom to zapewne może takich domów wybudować 15.
Rozważałem jedynie różne warianty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2017, 10:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2017 10:32 PM przez Krzych.)
Post: #60
RE: Stevenson vs Fonfara 2
(04-06-2017 03:28 PM)kubala1122331 napisał(a):  RSC
Ty napisałeś że Andrzej będzie boksowal bo buduje dom i MUSI mieć pieniądze. Zasugerowałeš że nie ma pieniędzy na dom, więc odpowiedziałem ci, że jednak na ten dom ma. Jasne, że każdy chce więcej, Ale kupno Google to nie budowa domu.

Mam trochę dość ostatnio dyskusji z niektórymi osobami nie tylko z tobą tutaj. Same są amebami merytorycznymi, które gubią się q swoich przekonaniach, a potem temu zaprzeczają, żeby ostatecznie przejść do obrażania kogoś i nazywania go od biedaka, kaleki, nieudacznika itd itp Czy was coś takiego dowartościowywuje?

Próbujesz zmieniać świat, czy co? Big Grin Blok i tyle, w czym problem...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości