Ankieta: Jak zakończy się rewanżowy pojedynek?
Kovalev KO
Ward PTS
Kovalev PTS
Ward KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ward vs Kovalev II
15-06-2017, 12:44 PM
Post: #51
RE: Ward vs Kovalev II
A ja tam wiem co mu w głowie siedzi? Być może to zagranie pod publiczke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2017, 04:28 PM
Post: #52
RE: Ward vs Kovalev II
Mam nadzieję, że Andre zatłucze komunistę i zakończy jego poważna karierę. Myślenie życzeniowe, bo jednak bardziej realna jest równa walka jak ostatnio. Bądź co bądź ważne, żeby było ciekawsze widowisko niż ostatnio, bardziej jaram się występem Rigo chociaż kompletnie nie znam jego rywala XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2017, 05:00 PM
Post: #53
RE: Ward vs Kovalev II
@Krychu Tak jest.#TeamWard.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2017, 05:55 PM
Post: #54
Bug RE: Ward vs Kovalev II
(16-06-2017 04:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  Mam nadzieję, że Andre zatłucze komunistę i zakończy jego poważna karierę. [...] ważne, żeby było ciekawsze widowisko niż ostatnio
Oczekujesz widowiska, a jednocześnie chcesz, aby efektowny puncher zakończył karierę, a tryumfował faulujący nudziarz? Gdzie tu logika?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2017, 06:54 PM
Post: #55
RE: Ward vs Kovalev II
Tym razem chciałbym by wygrał Kowalow #teamtakichuj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2017, 11:41 PM
Post: #56
RE: Ward vs Kovalev II
Jedziesz WARD ! Szykuje się świetne widowisko jutro. Świetnie wyglądają. #TeamSOG



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2017, 09:01 AM
Post: #57
RE: Ward vs Kovalev II
Życzę Andre zwycięstwa swoje przeszedł z promotorem szkoda takiego boksera, jednak rusek może coś zdziałać , ale prwnie będzie wysokieb ud Warda.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2017, 09:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2017 09:32 AM przez Martin.)
Post: #58
RE: Ward vs Kovalev II
(16-06-2017 04:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  Mam nadzieję, że Andre zatłucze komunistę

Ja spodziewam się równej walki, raczej nikt nikogo tu nie zatłucze a jeśli już ktoś kogoś ma znokautować to właśnie Kowalow Warda.

A dlaczego komunistę? Wiesz kim byli (są) komuniści?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2017, 10:59 AM
Post: #59
RE: Ward vs Kovalev II
Jaram się tą potyczką jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Chyba większość zapomina, że Kowaliow i Ward to wciąż dwaj wybitni bokserzy, TOP5 P4P na świecie. Pierwsza walka była jaka była, ale mam pewność, że tym razem będzie lepiej. Dlaczego? Obaj panowie już siebie znają, wiedzą nawzajem o swoich plusach i minusach. W pierwszej potyczce obydwaj mieli świadomość, kto stoi na przeciwko i każdy szukał jakichś błędów u przeciwnika. Tym razem liczę na zdecydowanie bardziej emocjonującą potyczkę dwóch wybitnych postaci. W tym przekonaniu utwierdza mnie tylko fakt, jak Rosjanin wygląda na ważeniu/konferencjach. Jest świetnie przygotowany, skoncentrowany i pewny siebie. Co prawda wdaje się w trash talk w celu promocji walki, ale oprócz tego wydaje się być dużo lepiej mentalnie nastawiony niż do pierwszej potyczki.

Kto tym razem dla mnie faworytem? Leciutko stawiam na Warda. Jest to mega inteligentny pięściarz, który już w pierwszej walce tak nauczył się Kowaliowa, że końcówkę pojedynku zdecydowanie wygrał (aczkolwiek nie 6-0, jak punktowali sędziowie punktowi, aby na siłę dać mu zwycięstwo). Siergiej z kolei będzie miał lepiej skonstruowaną taktykę i jak tym razem złapie Warda jakimś mocnym ciosem, to już tego nie puści. Spodziewam się bardzo ofensywnego Kowaliowa, który za wszelką cenę będzie dążyć do nokautu. Zresztą nie ma już wyjścia, wie, że na punkty tego za cholerę nie wygra.

#TeamKowaliow, niech sprawiedliwości stanie się zadość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2017, 12:24 PM
Post: #60
RE: Ward vs Kovalev II
W rewanżu stawiam na Warda. W pierwszej walce to on rozgryzł Kovaleva w drugiej fazie pojedynku.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości