Ankieta: Jak zakończy się rewanżowy pojedynek?
Kovalev KO
Ward PTS
Kovalev PTS
Ward KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ward vs Kovalev II
18-06-2017, 04:08 AM
Post: #91
RE: Ward vs Kovalev II
O rany, budzę się a tam debata jak jeszcze dowalić Kubańczykowi Wink

Kwestia jest taka, że Drakulich w ringu nie rzucił (z tego co zrozumiałem) żadnej komendy "stop" i po prostu nie zdążył zatrzymać akcji. A w takiej sytuacji to co dzieje się w ringu jest decydujące. Akcja jest kontrowersyjna, bo Rigo walił gdzieś po szyi trzymając drugą ręką, ale skończył wg przepisów.
W boksie nie ma chyba jakiegoś przepisu mogącego anulować późniejsze wydarzenia, a to co działo się w ringu nie było tak klarowne jak cios poniżej pasa. Oczywiście NC byłoby najprostszym wyjściem, ale skoro się tak naradzali i naradzali to wszystko jest zgodne z przepisami (jakie one nie są).

No a teraz Kowaliow - Ward, przyznam że się jaram ale w ogóle nie mam pojęcia czego oczekują. Niech będzie po prostu milej dla oka niż w pierwszej walce Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:12 AM
Post: #92
RE: Ward vs Kovalev II
Ja tam uwielbiam Rigo, więc nie chcę mu dowalić. Ale nawet Drakulicz tłumaczył, że na trzy ciosy, jeden był wyprowadzony prawidłowo, więc KO dla Kubańczyka jest dla mnie nadużyciem. Jednak skoro takie są przepisy to okej. Nie podobają mi się one po prostu Smile

Też się jaram, chyba jeszcze bardziej niż przed pierwszą walką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2017 04:27 AM przez Gogolius.)
Post: #93
RE: Ward vs Kovalev II
Nie no, śmieję się. Wink Zła Ameryka chce dowalić Kubańczykowi. Nie dość, że nikt nie chce z chłopem walczyć to jak się jeszcze trafi i dostanie nokaut to przez 10 minut trzeba debatować czy słusznie Wink
Dla mnie też przepisy są nie do końca okej, ale z drugiej strony moglibyśmy mieć masę walk NC Wink

Ward jaki zadowolony, rany Big Grin chyba pierwszy raz tak wychodzi z uśmiechem Big Grin

Kostyra "Ward bardziej spięty niż Kowaliow".
Wyczuwam stronnicze komentowanie pod Rosjanina.

Bądź tu mądry,
1:0 Kowaliow, nie wiem czemu.

2:0 Kowaliow, dla mnie wyraźnie. Wyjątkowa duża ilość prostych pacnięć i kilka mocniejszych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:28 AM
Post: #94
RE: Ward vs Kovalev II
1-1 albo 2-0 Koval

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:28 AM
Post: #95
RE: Ward vs Kovalev II
Komentarz faktycznie jak w pierwszej walce, Andrzeje tylko dobre akcje Kowaliowa widzą Tongue

Tak czy siak na razie aktywniejszy Kowaliow i u mnie prowadzi 2:0, ale można się było tego spodziewać na początku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:29 AM
Post: #96
RE: Ward vs Kovalev II
Warda ciągnie do zapasów, Krusher jedziesz z nim! 2-0.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:32 AM
Post: #97
RE: Ward vs Kovalev II
I co, 3;0?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:32 AM
Post: #98
RE: Ward vs Kovalev II
Na to wygląda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:33 AM
Post: #99
RE: Ward vs Kovalev II
3-0 ale jak u sędziów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2017 04:40 AM przez Gogolius.)
Post: #100
RE: Ward vs Kovalev II
Najlepsza runda Warda, ale widziałem ją dla Kowaliowa. Ward miał dobre 40 sekund w środku, ale Rosjanin fajny początek i ciut lepszą końcówkę choc danie tej rundy Wardowi by mnie nie zdziwiło. 4-0

4-1, teraz trochę bardziej podobał mi się Ward.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości