Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Haye-Tribute
03-04-2012, 08:34 PM
Post: #11
RE: David Haye-Tribute
tomass50, widziałem już to tribute, i często do Niego wracam, bo świetnie jest zrobione Smile

Dzięki chłopaki, za życzliwe potraktowanie. Smile
Zainteresowałem się Vitalijem jakis czas temu, a potem trafiłem na te materiały. Sprawdzałem i sprawdzałem, i chyba się tam faktycznie zgadza wszystko (a przynajmniej większośc..) Cały czas są te różne dyskusje, a to ze Vit to drewniak (a gibał się z Sandersem całą walkę), a to że Solis Go prał - a najwyraźniej odwrotnie.., a to że z Byrdem przegrywał i uciekł z walki wymawiając się kontuzją ( a wygląda, że nawet w tej ostatniej rundzie, Vit co prawda oddawał Byrdowi trochę inicjatywe, ale chyba ta runda dla Niego..)... Co najzabawniejsze, jak oglądam walki Vita, czy nawet te wskazane fragmenty normalnie, to nie zauważyłem nic specjalnie ciekawego. Potem trafiłem na to, i nie mogłem własnym oczom uwierzyć. A jak zobaczyłem tą akcję z Kirkiem Johnsonem z różnych kamer, to nie mogłem uwierzyć ze 2metrowy facet tak gładko taką złożoną i bajerancką akcję odwinął. Na pewno nie tylko ja tak mam, z jakichś powodów Vitek boksuje pod wieloma względami "niewidocznie" dla ludzi... Istny ninja !!!
No i tak pomyślałem że może zagadam do Was Wink
Pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2012, 10:37 PM
Post: #12
RE: David Haye-Tribute
MrT chodzi chyba o filmik w stylu "uniki i akcje T.Adamka z walki z Arreolą" (czy jakoś tak). Jest taki filmik na YT. To fajna sprawa obejrzeć dobre momenty walk w zwolnionym tempie. Kwintesencja Vitka mogłaby sprawić nam dużo przyjemności z oglądania. Czekam na efekty prac ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 06:34 PM
Post: #13
RE: David Haye-Tribute
Późno komentuję, bo wcześniej jakoś umknął mi ten film. IMO jest bardzo dobry i przyjemnie się go ogląda. Świetne dobrane akcje Davida, dobry montaż. Przeszkadza mi tylko muzyka, to jest ten jej typ, którego po prostu nienawidzę. Ale to żaden problem, bo mogę sobie wyciszyć dźwięk na YT i puścić to, czego lubię słuchać. W każdym razie: film bardzo dobry i niecierpliwie czekam na kolejne!

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 06:39 PM
Post: #14
RE: David Haye-Tribute
@Rutherford
Co to znaczy IMO??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 06:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2012 06:41 PM przez Rutherford.)
Post: #15
RE: David Haye-Tribute
@Jerome

IMO - "In My Opinion", czyli "W mojej opinii / Moim zdaniem". Używam tego skrótowca, bo jest o wiele wygodniejszy i dużo szybciej można pisać.

EDIT: Przy okazji, to myślałem, że jest powszechnie znany. Cóż, jak widać człowiek uczy się całe życie...Smile

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 06:43 PM
Post: #16
RE: David Haye-Tribute
@Rutherford
Teraz już wiem ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 08:02 PM
Post: #17
RE: David Haye-Tribute
Dopiero teraz obejrzałem i muszę przyznać żę zawodowa robota

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2012, 07:55 PM
Post: #18
RE: David Haye-Tribute
@Rutherford

Wyciszenie dźwięku w filmie to tak jak jedzenie samego nadzienia w cukierkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2012, 08:49 PM
Post: #19
RE: David Haye-Tribute
@AdamekFightPL
Porównanie zabawne, ale zupełnie się nie zgadzam. Fakt, w niektórych filmach może masz rację, ale w filmie typu Tribute jakiegoś zawodnika, gdzie muzyka jest tylko DODATKIEM do prezentowanych przez danego pięściarza najlepszych akcji, nokautów i tak dalej, to IMO można ją bezproblemowo wyłączyć. Poza tym, jeżeli muzyka do tego filmu zupełnie do mnie nie trafia (bo jak już pisałem wcześniej po prostu nienawidzę tego typu muzyki), to po co mam się męczyć i psuć sobie ogólne wrażenie tego bardzo udanego filmu? A tak, to wyłączyłem dźwięk, włączyłem to, co lubię i wtedy spokojnie obejrzałem ten Tribute.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości