Ankieta: Jak zakończy się walka
Fury KO
Parker PTS
Fury PTS
Parker KO
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parker vs Cojanu (6.05.2017)
26-04-2017, 12:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 12:56 PM przez Krzych.)
Post: #41
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
To że Cojanu to jeszcze nic. On był sparingpartnerem Parkera przed tą walką. Czyli teraz wygląda to tak, że Parker przed walka z Cojanu sparował z Cojanu. To jest dopiero akcja, to że Cojanu sam w sobie walczy o pas to jest nic w porównaniu do tego. Kliczko z Joshuą czy Kliczko z Wachem bili się o sparingpartnerów, a nie pomyśleli, że mogli przecież sparować ze sobą, a potem walczyć Big Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2017, 01:40 PM
Post: #42
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
(26-04-2017 12:54 PM)Krzych napisał(a):  To że Cojanu to jeszcze nic. On był sparingpartnerem Parkera przed tą walką. Czyli teraz wygląda to tak, że Parker przed walka z Cojanu sparował z Cojanu.

Właśnie chciałem o tym napisać, ale uprzedziłeś mnie Smile Ta walka to farsa, nawet jeśli weźmie się pod uwagę, że Cojanu to zastępstwo. Promotorzy Parkera mogli pokazać choć minimum ambicji i postarać się ściągnąć kogoś lepszego niż Rumun. A tak poszli grubo po najmniejszej linii oporu, co też budzi niesmak. Jakoś nie wierzę, że solidny Fiedosow, czy też Hammer stawialiby jakieś zaporowe warunki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2017, 02:13 PM
Post: #43
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
Cojanu to fatalny sportowo wybór... ale bardzo logiczny. Pewnie przyjedzie do Nowej Zelandii za półdarmo, więc promotorzy tak dużo nie stracą na odwołaniu walki przez Fury'ego. Inni rywale raczej z 15-tki WBO nie wchodzili w grę? O tych czołowych zawodnikach nie ma nawet co pisać. Pozostali? Hammer - po wygranej z Price'm czeka na wypłatę od Joshui. Schwarz - żeby wyciągnąć go poza Niemcy trzeba by słono zapłacić, a przenieść gali do Niemiec się już nie da. Dodatkowo, Schwarz walczył w ten weekend, Kabayel - jak wyżej, Fujimoto i Zhang raczej z Azji nie do wyciągnięcia za względnie niską kasę.

Tak jeszcze w poniedziałek patrzyłem ten ranking i myślę sobie, że będzie missmatch z Cojanu. Mogę zostać promotorem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 07:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2017 07:30 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #44
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
(Dałoby radę zmienić nazwę tematu na Parker vs Cojanu?)

Cytat:ZGRZYTY NA LINII PARKER vs COJANU

Na kilkadziesiąt godzin przed walką o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBO zasiadający na tronie Joseph Parker (22-0, 18 KO) i pretendujący do pasa Razvan Cojanu (16-2, 9 KO) spotkali się na konferencji prasowej. I nie obyło się bez zgrzytów.

Nie chodzi o spięcie między samymi zawodnikami, bo ci polubili się podczas niedawnych sparingów. Spore pretensje ma za to challenger do obozu mistrza. W ostatniej chwili zmieniono bowiem zapisy w umowie w kilku kwestiach, na przykład w sprawie rewanżu.

- Najpierw dostaliśmy kontrakt, potem po przylocie przedstawiono nam drugą jego wersję, a teraz dano nam już trzeci kontrakt - wścieka się John Arthur, menadżer dwumetrowego Rumuna. Ale drużyna championa nie ma sobie nic do zarzucenia.

- Ten chłopak był na naszym obozie, zna moje metody pracy i sporo dowiedział się o Josephie jako zawodniku. Wie już jakie są jego mocne i słabsze punkty, a że jest doświadczonym pięściarzem, bardzo ułatwi mu to zadanie. Dlatego dla nas to niebezpieczna walka - przekonuje trener i menadżer mistrza, Kevin Barry.

Przypomnijmy, że obchodzący niedawno 30. urodziny Cojanu na dwa tygodnie przed terminem wskoczył w miejsce anonsowanego wcześniej Hughie Fury'ego i to on spotka się z Parkerem w jego pierwszej obronie.
źródło
Niezła chamówa ze strony tych, którzy by roznieśli Joshuę w ringu w 6 rundzie. Wink Tacy kozacy, że ułatwiają sobie rozstrzygnięcie walki "kontraktami" i to z gościem, który uważany jest przez niektórych za najsłabszego pretendenta w historii HW i miał na przygotowania zaledwie około 3 tygodni.

Jaja, jak u byka! Confused

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 11:54 PM
Post: #45
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
Zaczynam tracić tę odrobinę sympatii którą miałem do
panów z New Zeland z mistrzem Parkerem na czele.

Okazuje się powoli że są to Troglodyći, było gadanie
z ich strony jakich to leszczy bierze na pretendentów
"boidudek" Wilder, a teraz oni sami wyskakują z
najsłabszym pretendentem od lat. Mieszając teraz
gościowi w kontrakcie. Szpilka, Molina, Duhaupas
choć nie pierwsza liga z topu, to i tak dużo lepsi
rywale niż ten listonosz z kraju Draculi, Cojanu.

Ten Rumun jest tak mocny jak mój styl pisania i
układania wierszy na forum Wink Tongue

Do tego gadają jacy to oni mocni, w której to rundzie
padł by Joshua w walce z Parkerem.Nie pamiętają już
jak ich pupil męczył się w walce o pas z Grubasem
od Top Rank, a oni wyskakują z rundą destrukcji
Joshuy.

Chciałabym aby Parkuś wyleciał wreszcie z Nowej Zelandii
na unifikacje z Wilderem czy Joshuą i skończyło się
jego skromne panowanie na tronie WBO.

Nie przekonuję mnie jako mistrz i persona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 10:58 AM
Post: #46
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
Gogolius bądź Bestia zmienilibyście nazwę tematu na Parker vs Cojanu?

Parker - 111,5 kg, Cojanu - 125,6 kg

Cojanu nie dość, że mega słabiak to jeszcze tak przygotowany do walki, jak Duhaupas do pojedynku z Powietkinem. A, że jest z 10 razy słabszy od Francuza to sam już nie wiem, co tam w ringu może się wydarzyć. W sumie to byłoby lepiej gdyby tej walki nie było. To znaczy nie z takim rywalem. Parker ma czym uderzyć, a Cojanu jak tam stoi ze swoją szczęką to nawet nie wiem.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 11:18 AM
Post: #47
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
Bestia to tu wpadnie za pół roku. A może w ogóle zamknąć ten temat i podać tylko do wiadomości suchy wynik?

Po pierwszym mocnym ciosie Parkera "pretendent" do tytułu mistrzowskiego padł jak ścięty. Joseph Parker obronił pas.

Ktoś niech to wklei jak już będzie "po walce".

Przy tym Cojanu czy jak mu tam to tacy zawodnicy jak Leapai, Mormeck czy Pianeta to byli kozacy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 11:34 AM
Post: #48
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
(05-05-2017 11:18 AM)Martin napisał(a):  Przy tym Cojanu czy jak mu tam to tacy zawodnicy jak Leapai, Mormeck czy Pianeta to byli kozacy.

A nawet i Wawrzyk. Wink

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 12:01 PM
Post: #49
RE: Parker vs H.Fury (6.05.2017)
Szkoda dyskutować o tym Draculi i Parkerze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 12:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2017 12:06 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #50
RE: Parker vs Cojanu (6.05.2017)
Widać, że Cojanu brał lekcję boksu od wielkich mistrzów. W ringu pajacuje, jak Fury a klinczuje jak Kliczko. Wink To wyszło poza drugą rundę. Mam nadzieję, że już w trzeciej będzie po wszystkim.

Nie wiem czy Parker nie może złapać dystansu czy też celowa tak wydłuża pojedynek. Jeżeli to pierwsze to nawet nie ma pół procenta szans na zwycięstwo z którymś ze współczesnych dryblasów.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości