Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
23-12-2011, 12:54 PM
Post: #1
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie to obok piłki nożnej i siatkówki chyba najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju jeśli chodzi o zainteresowanie. Niestety, po 10 latach na szczycie najlepszy polski skoczek w historii Adam Małysz - zresztą mój największy sportowy idol obok Andrzeja Gołoty - zakończył karierę. To już nie te same skoki, to już nie to.

A wy lubicie oglądać ten piękny zimowy sport? Byliście fanami Adasia? Czy brak Małysza wpłynął na wasze zainteresowanie skokami?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 01:18 PM
Post: #2
RE: Skoki narciarskie
Teraz już nie ma: "Zawołaj jak Małysz będzie", albo oglądania konkursu i czekania na niego. Teraz tyle co mi się jakaś informacja o Stochu obije o uszy i tyle mam wiedzy na temat skoków Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 05:39 PM
Post: #3
RE: Skoki narciarskie
Małysz był takim obowiązkiem jak rosół w niedziele. Teraz jest Stoch,ostatnio 2 miesjce w Englenbergu i może bedzie przełom. Małysz w podobnym wieku zaczął swoją wielką kaiere trwajacą dekade, zobaczymy juz po swietach jak zacznie sie TCS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 08:49 PM
Post: #4
RE: Skoki narciarskie
Nie ma Małysza - nie oglądam skoków, nie ma Kubicy - nie oglądam F1.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2011, 10:47 PM
Post: #5
RE: Skoki narciarskie
Zgadzam się w stu procentach z przedmówcami! Bez Adama to już nie to samo, wiadomo fajna dyscyplina ale jednak czegoś brakuje. Już pomijając to jak wielkie sukcesy Małysz odnosił, zawsze rywalizację z udziałem Polaka fajnie się ogląda. Teraz tylko czasem się dowiaduję jak idzie Stochowi, jednak skoków nie oglądam. Kiedy skakał Adam, prawie żadnego jego występu nie przegapiłemWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 06:43 PM
Post: #6
RE: Skoki narciarskie
ja uż w ogóle nie oglądam Tongue co innego jak Adaśku skakał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2012, 07:39 PM
Post: #7
RE: Skoki narciarskie
Dzisiaj bez rewelecji ale wczoraj Kamil Stoch 1 miejsce na Wielkiej Krokwi Smile co o tym sądzicie? wiadomo, że Małyszowi nie dorówna, jednak trochę namieszał w czołówce, oby tak dalej!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2012, 08:57 PM
Post: #8
RE: Skoki narciarskie
po wczorajszym konkursie byłem pod wrażeniem ^^ po 10 latach historia , jakby się powtarza.Naprawdę zaczynam patrzeć na Stocha , jak na Adama. Pokazał, ze nie bez powodu redaktorzy zaczynają trąbić o "Stochomanii" , w koncu jest lider. Dzisiaj troche słabiej,ale to głównie przez słabiutki pierwszy skok. Wiadomo, nie zawsze wychodzi super Smile

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2012, 09:37 PM
Post: #9
RE: Skoki narciarskie
Stoch ma potencjał, by regularnie być w czołówce, a tym samym nawet od czasu do czasu zdobyć medal na ważnej imprezie łącznie z igrzyskami olimpijskimi. Małysza drugiego nie będzie, nie ma się co łudzić. Ale fajnie, że jest Polak w ścisłej czołówce, skoki narciarskie dla utrzymania popularności w naszym kraju potrzebują kogoś takiego. I TVP dla oglądalności potrzebuje Big Grin

Fajna była dziś wypowiedź Piotra Żyły z flaszką na żywo podczas konkursu Smile Kto oglądał, ten pamięta.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2012, 05:08 AM
Post: #10
RE: Skoki narciarskie
heheh Żyła dowalił Tongue
w drugim wywiadzie po drugiej serii redaktor poprosił go, żeby nie wprowadzał treści monopolowych w wypowiedź xD
"Drugiego Małysza nie bedzie, nie ma co sie ludzic". Masz racje , bo Małysz jest niepowtarzalny jeżeli chodzi o osobowość, ale w aspekcie sportowym , Stoch ma wszelkie predyspozycje zeby mu dorownac , a nawet go przebić. Chociażby zdobyc medal na IO Wink Kamil świetnie się rozwija, jest młody, a rzede wszystkim wziął na barki ciężar jaki my wszyscy na niego położyliśmy..mianowicie rola następcy Adama Smile

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości