Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Alvarez na punkty
Alvarez przed czasem
Chavez Jr. na punkty
Chavez Jr. przed czasem
Będzie remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
23-02-2017, 01:09 PM
Post: #51
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
Sorry Hugo, to było do RSC-2 Wink

Boks, nie - założyli się o całą gażę czyli wygrany bierze ok 31 baniek, a drugi zostaje z niczym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2017, 01:21 PM
Post: #52
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
No o to mi chodziło. Jeśli faktycznie taki zakład poszedł, to nie chcę mi się wierzyć, żeby GBP nie zadbali o wygraną rudego. Wink Ew. remisik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2017, 01:35 PM
Post: #53
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
To jest główny argument przeciwko tezie by zwycięzca zarabiał więcej - że to będzie zwiększało element korupcji w boksie.
Alvarez zapowiedział, że część gaży Chaveza przeznaczy na wspieranie meksykańskich imigrantów w USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2017, 11:29 AM
Post: #54
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
Wracając do zdjęcia wrzuconego przez Wietnama, te podniesione w górę ręce obydwu chłopców nie muszą oznaczać remisu. Znalazłem dzisiaj przypadkiem na YT amatorską walkę, po której sędzia najpierw podniósł do góry ręce obydwu zawodników jako gest uznania za dobry pojedynek, a dopiero potem po zapowiedzi announcera jeszcze raz rękę zwycięzcy. Ja myślę, że podobnie musiało być po walce młodego Chaveza Juniora z młodym Alvarezem, bo nie sadzę, żeby nawet najbardziej genialny chłopaczek mógł stoczyć wyrównany pojedynek z przeciwnikiem o 4 i pół roku starszym i mającym pojęcie o boksie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2017, 10:23 PM
Post: #55
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
Hugo, Ty to masz smykałkę do takich przeszukiwań internetu za ciekawostkami. Smile

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 03:36 AM
Post: #56
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
Lucas Matthysse vs Emmanuel Taylor (Były rywal Bronera ) dodane do karty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 11:35 AM
Post: #57
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
Meksykańskich celebrytów nie miałem ochoty oglądać, ale dla Matthysse'a warto zarwać noc. Jestem bardzo ciekawy jego formy po tak długiej przerwie. Taylor będzie wymagającym przeciwnikiem i do tego nie leżącym Argentyńczykowi stylowo (boxer vs slugger). On jest lepszy, niż wynikałoby to z jego bilansu. Wszystkie porażki, które poniósł były minimalne, a niektóre nawet problematyczne. Mam nadzieję, że undercard jeszcze istotnie się wzbogaci.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 11:41 AM
Post: #58
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
Ja w ogóle myślałem, że Mathysse już zakończył karierę, a tutaj taka niespodzianka. Taylor to bardzo twardy chłopak, który potrafi postawić się praktycznie każdemu przeciwnikowi. Tutaj i tak ostatecznie zadecyduje większa siła Mathysse'a, ale jestem pewny, że Emmanuel postawi bardzo trudne warunki. Spodziewam się nokautu na nim w końcowej fazie walki.

Jeszcze poproszę coś fajnego do tej gali i może nawet zastanowię się, czy jej nie obejrzeć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2017, 05:01 PM
Post: #59
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
Według Boxreca 26 listopada ubiegłego roku na gali w Torreon (Meksyk) zmierzyli się ze sobą Yudel Reyes i Erick Lopez i każdy z nich wniósł na wagę 93,25 funta tj. niewiele ponad 42 kg. Normalnie ci obydwaj bokserzy walczą na styku słomkowej i junior muszej, a Reyesowi raz zdarzyło się ważyć nawet 112 funtów (51 kg), czyli miał górny limit wagi muszej. Dlaczego więc tym razem chłopaków odchudzono ponad wszelką miarę? Do czego komuś potrzebny tak niski umowny limit? A może było to testowanie nowych rewelacyjnie działających środków na przeczyszczenie na zlecenie Canelo i Chaveza?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2017, 05:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2017 05:23 PM przez redd.)
Post: #60
RE: Alvarez - Chavez Jr. (6.05.2017)
Chavez waży obecnie podobno 182 funty, to niby dobra waga, ale na zdjęciach wygląda szczupło, tak jakby nie miał już za bardzo z czego zrzucać. Pewnie 168 funtów zdołałby wydusić, ale dalsze zbijanie może bardzo go osłabić. Oby jednak nie.

A co do Matthysse vs Taylor, to walka ta nie ma dla mnie faworyta. Argentino jest już po przejściach, ma swój wiek, choć ciosem ciągle pewnie straszy. Taylor to gatekeeper z górnej półki, zapewne uważa walkę z tak renomowanym przeciwnikiem, za możliwość wybicia się i wyciągnięcia jeszcze kilku solidnych wypłat.

Cytat z Nacho Beristaina:
"(Chavez) To dobry chłopak. Myślałem, że będzie to osoba bardziej wyniosła, ale tak nie jest. To "Canelo" jest wyniosły".

To, co zauważyłem to dosyć chłodne podejście wielkich meksykańskich postaci boksu do postaci Alvareza. Być może irytuje ich fakt, że rudy i jego ekipa mają za nic "etos meksykańskiego wojownika" i za dużo kombinują przy doborze rywali, kalkulują, tak by jeszcze przed pojedynkiem mieć przewagę. Beristain to facet, który widział w boksie wszystko i jeszcze więcej, a jego słowa na pewno nie wzięły się znikąd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości