Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powietkin -Stiverne
23-09-2016, 07:08 PM
Post: #31
RE: Powietkin -Stiverne
Stiverne: Powietkin - coś jak Arreola, poradzę sobie
Stiverne, jeżeli będzie tak myślał to połamie sobie zęby na Powietkinie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2016, 11:10 PM
Post: #32
RE: Powietkin -Stiverne
Kurde, Stiverne to wygra przed czasem. Tak czuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2016, 11:16 PM
Post: #33
RE: Powietkin -Stiverne
(23-09-2016 11:10 PM)Gogolius napisał(a):  Kurde, Stiverne to wygra przed czasem. Tak czuję.

To postaw na Stiverna u bukmachera, kursy będą pewnie dobre Wink. Ale wtedy wg mnie stracisz bo Bermane nie ma atutów by pokonać Powietkina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2016, 10:06 AM
Post: #34
RE: Powietkin -Stiverne
Silny cios. To często wystarcza.
Nie gram u buków więc nie postawię Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2016, 02:07 PM
Post: #35
RE: Powietkin -Stiverne
Akurat Stiverne w tej walce będzie miał szanse trafić rywala, a jak huknie to każdego obali. Zresztą zobaczymy jak Saszka poleci bez meldonium, Povietkin z Hucka to wdupi.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 12:35 PM
Post: #36
RE: Powietkin -Stiverne
Walka o tymczasowy pas WBC w wadze ciężkiej pomiędzy Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO) a Bermane'em Stiverne'em (25-2-1, 21 KO) odbędzie się nieco później, niż pierwotnie planowano.

Pięściarze mieli boksować 3 grudnia na gali w Moskwie z udziałem Denisa Lebiediewa i Murata Gasijewa. Szef grupy Mir Boksa Andriej Riabiński podkreślił jednak, że ta opcja odpada, ponieważ Powietkin potrzebuje więcej czasu na przygotowania.

- Do walki dojdzie najprawdopodobniej 17 grudnia. Jeśli chodzi lokalizację, rozważamy dwie możliwości - może to być Moskwa lub Jekaterynburg. Na pewno będzie to inny termin [niż walka Lebiediew-Gasijew] - oznajmił Riabiński.

Powietkin i Stiverne będą boksować o prawo do starcia z Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO), pełnoprawnym mistrzem WBC, który pauzuje z powodu kontuzji. Rosjanin miał z nim walczyć już w maju, ale pojedynek odwołano po tym, jak w jego organizmie wykryto meldonium. Po trwającym kilka tygodni śledztwie "Sasza" został oczyszczony z zarzutów o stosowanie dopingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 09:30 PM
Post: #37
RE: Powietkin -Stiverne
W ogóle odbędzie się jaka walka w HW jeszcze w tym roku? Big Grin Paskudny marazm.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2016, 09:05 AM
Post: #38
RE: Powietkin -Stiverne
Moim zdaniem, Sasza w walce z Wilderem ma szanse niewiele większe niż Frazier z Foremanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2016, 09:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2016 09:41 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #39
RE: Powietkin -Stiverne
BERMANE STIVERNE WPADŁ NA WYRYWKOWYM BADANIU

W pierwszej chwili myślałem, że walka się nie odbędzie... ale na konkurencji pisze, że walka się odbędzie w wyznaczonym terminie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2016, 08:36 AM
Post: #40
RE: Powietkin -Stiverne
Walka się odbędzie. Ilości śladowe, a nikomu nie zależy na jej odwoływaniu, ani WBC ani obozowi Rosjanina. Zresztą Povietkin mówi wprost
"

- Mi jest wszystko jedno, kto jaki bierze doping. Wyjdę na ring i będe się bił! - powiedział lider rankingu World Boxing Council wagi ciężkiej."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości