Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shindo Go zmienia płeć
23-04-2016, 02:29 PM
Post: #1
Shindo Go zmienia płeć
Jak informuje portal Fightnews, japońska bokserka Shindo Go ma zamiar poddać się operacji zmieniającej płeć, a potem kontynuować karierę w męskim boksie. Shindo Go (właściwie Megumi Hashimoto) była w przeszłości mistrzynią świata WBC w muszej, a obecnie przygotowuje się do walki z Naoko Fujioką o pas WBO w koguciej. Po tej walce 28-letnia Japonka zamierza zmienić płeć i rywalizować z mężczyznami w męskim boksie. Chce być pierwszą osobą, która zdobędzie mistrzowskie pasy zarówno w kobiecym, jak i męskim boksie.

Oto do czego prowadzi moda na kolekcjonowanie pasów wielu kategorii wagowych. Dzisiaj za najlepszych bokserów uważani są pięściarze, którzy byli (są) mistrzami 3,4,5 i więcej kategorii. Za parę lat przeczytamy: najlepszy bokser wszechczasów, mistrz 4 kategorii męskich i 6 kobiecych kasuje po miliardzie dolarów za walkę, a PPV kosztuje 1000 $. Shindo Go oczywiście żadnych szans nie ma, ale ci co zmienią płeć w drugą stronę jak najbardziej. Dla niespełnionych mistrzów otwierają się nowe możliwości.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2016, 05:10 PM
Post: #2
RE: Shindo Go zmienia płeć
No to się zdziwi jak zacznie boksować z facetami. Oczywiście o ile do tego faktycznie dojdzie. To chyba trochę trwa, taka zmiana płci. Trzeba przyjmować przecież jakieś leki hormonalne, nie wiem czy już na zawsze ale na pewno przez jakiś czas po operacji. Co na to powiedzą komisje antydopingowe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2016, 08:14 PM
Post: #3
RE: Shindo Go zmienia płeć
Ja się bardzo cieszę. W końcu będziemy mieli dobitny przykład, że sport mężczyzn jest o wiele cięższy od tego kobiecego, w którym konkurencja jest mniejsza o jakieś 1000%. Wink (mam na myśli boks, nie piszę, że każdy sport jest oblegany przez mężczyzn Tongue)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości