Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy USA
19-04-2017, 04:24 PM
Post: #11
RE: Najlepsi bokserzy USA
Co to za zajebisty temat? Big Grin z dziesiec razy bawilem sie w wukopaliska i czytalem tematy sprzed lat ale ten? Big Grin

Hugo.... kim do jasnej ciasnej jest Mike Jones i co sie z nim stalo? Koles pie lat temu stawiany obok Dawsona czy Guerrero a dzis? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 04:35 PM
Post: #12
RE: Najlepsi bokserzy USA
Przegrał przed czasem niedługo później z niejakim Randallem Baiileyem i się skończył Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 06:29 PM
Post: #13
RE: Najlepsi bokserzy USA
Z Baileyem przegrał strasznie pechowo, a była to walka o wakujący pas IBF, w której był murowanym faworytem. Po 9 rundach prowadził u sędziów 8-10 punktami. Pod koniec 10 dostał niespodziewanie petardę, po której z trudem dotrwał do gongu, a w 11 Bailey go skończył. Wrócił po przeszło 2 latach i zmierzył się z przeciętniakiem Jaime Herrerą. Na początku walki miał go 2 razy na deskach, ale w 3 rundzie doznał kontuzji łuku, która jakby odebrała mu chęci do walki. Zaczął się cofać, obrywać, aż wreszcie po 7 rundzie poddał go lekarz. Po tej walce Jones zakończył karierę. Dla mnie jeden z najbardziej zmarnowanych talentów w amerykańskim boksie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 03:50 PM
Post: #14
RE: Najlepsi bokserzy USA
Mazion załatwił w 1 rundzie kolejnego kolesia, Juana Jesusa Riverę. Na tej samej gali wystąpił tez prospekt wagi półśredniej Rashidi Ellis i pokonał na punkty Johna Karla Sosę, ale nie bez problemów. W 2 i 8 rundzie przeżywał kryzysy po zainkasowaniu mocnych ciosów rywala. Oglądałem tę walkę i byłem Ellisem trochę rozczarowany.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości