Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największy facet na Ziemi - fake?
21-03-2016, 02:55 PM
Post: #1
Największy facet na Ziemi - fake?




Powiedzcie mi czy taki gość istnieje naprawdę czy to jest jakiś fake? A jeżeli tak, to kto to jest? Gdzie mieszka, jak życie i czy coś trenuje oprócz kulturystyki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2016, 06:09 PM
Post: #2
RE: Największy facet na Ziemi - fake?
Fake dla mnie na bank
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2016, 07:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2016 07:07 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3
RE: Największy facet na Ziemi - fake?
Tylko dziwne, że tak to podali jakby to była prawda. Do 1 kwietnia jeszcze trochę czasu jest. Wink Poza tym wydaje mi się, że o aż tak wielkim kolesiu to już bym usłyszał gdzieś wcześniej. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2016, 09:25 PM
Post: #4
RE: Największy facet na Ziemi - fake?
Wilczku, ale śmiecisz tematami Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2016, 10:17 PM
Post: #5
RE: Największy facet na Ziemi - fake?
Fakt, mogłem w offtopie napisać. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2016, 09:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2016 09:12 AM przez fext.)
Post: #6
RE: Największy facet na Ziemi - fake?
Wilczku, to photoshop, w dodatku strasznie nieudolny. Jeśli przyjrzysz się dłużej, to zauważysz, że lewa strona "olbrzyma" dosyć wyraźnie różni się od prawej, na przykład przy barkach. Do tego ewidentne retuszowanie widoczne jest na spodnich, zwłaszcza na lewej stronie przy drewnianym mostku. Dalej, same proporcje gościa są całkowicie nie do osiągnięcia za pomocą niczego, nawet sterydów albo wręcz syntholu. Takie gabaryty nóg można uzyskać jedynie chorując na słoniowaciznę albo w wyniku bardzo rzadkiej choroby genetycznej. W obu przypadkach facet jeździłby na wózku, o ile w ogóle byłby w stanie się przemieszczać.Tyle w temacie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2016, 10:04 AM
Post: #7
RE: Największy facet na Ziemi - fake?
Fakt, facet przypomina bardziej Hulka niż człowieka, choć Hulka nie miał takiej talii. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości