Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien 'No Problem' Broner
27-02-2012, 06:09 PM
Post: #1
Adrien 'No Problem' Broner
Ostatnio zrobiło się głośno o tym chłopaki. Niektórzy mówią o nim nawet ''kopia Floyda Mayweathera'' nie wątpliwie przyszła gwiazda boksu. Przedstawiam Wam krótki filmik o tym pięściarzu.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2012, 07:00 PM
Post: #2
RE: Adrien 'No Problem' Broner
Hmmm... Wszystko fajnie, ale jego ksywa to "Problem", a nie "No Problem". Przeciwnicy mają z nim spory problem.

Filmik dobry, wręcz jestem zaskoczony na plus, bo wchodząc tu, myślałem, że to będzie coś zrobione na szybko po jego ostatniej walce. Dobrze pokazałeś jego uniki, refleks, na którym opiera się jego obrona i oczywiście czyste ciosy, ale to podstawa wszystkich "highlights".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2012, 07:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2012 07:09 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #3
RE: Adrien 'No Problem' Broner
(27-02-2012 07:00 PM)Maynard napisał(a):  Hmmm... Wszystko fajnie, ale jego ksywa to "Problem", a nie "No Problem". Przeciwnicy mają z nim spory problem.

Filmik dobry, wręcz jestem zaskoczony na plus, bo wchodząc tu, myślałem, że to będzie coś zrobione na szybko po jego ostatniej walce. Dobrze pokazałeś jego uniki, refleks, na którym opiera się jego obrona i oczywiście czyste ciosy, ale to podstawa wszystkich "highlights".

Rzeczywiście ! dzięki za zwrócenie uwagi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2012, 07:24 PM
Post: #4
RE: Adrien 'No Problem' Broner
Dobry highlight, dobrze zachowane proporcje - ukazuje i styl Bronera (szybkość, kontry, cios) i jego efektowne nokauty (kilka ich się uzbierało, mój ulubiony to ten na Litzau). Dobra robota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2012, 07:37 PM
Post: #5
RE: Adrien 'No Problem' Broner
Fajnie walczy ten Broner. Podobnie do Mayweathera, nie ma co ;] Ale wyróżnia się po swojemu, żeby nie było. Ja jednak wole kategorie w których pięściarze są więksi niż sędzia ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości