Ankieta: Następna "Super Walka"
Rigondeux vs Łomaczenko
Kowaliow vs Stevenson
Ward vs Kowaliow
Gołowkin vs Alvarez
Gonzalez vs Inoue
Wilder vs Fury
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następna "super walka"
16-12-2015, 11:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2015 11:14 PM przez Krzych.)
Post: #11
RE: Następna "super walka"
Sportowo zdecydowanie Rigondeaux-Lomachenko, najwięcej skilla w jednym ringu. Medialnie zdecydowanie GGG-Canelo + dodatkowa atrakcja czyli rozsmarowany Alvarez. Choć myślę że potencjalnie najciekawsza i najbardziej trzymająca w napięciu walka to Kovalev-Stevenson, nie tylko ze względu na złą krew miedzy nimi, ale też na to co prezentują w ringu. Ward-Kovalev też mega starcie, a w Wilder-Fury nie uwierzę. Dostaniemy raczej lata nieudanych negocjacji i budowania napięcia, tak jak w przypadku Floyd-Pac czy Kliczko-Haye.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 06:06 PM
Post: #12
RE: Następna "super walka"
Jak dla mnie Superman vs Krusher, wiadomo #teamsuperman liczyłbym na strzał życia. XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2015, 08:54 PM
Post: #13
RE: Następna "super walka"
ja bym dodał do tego np pojedynki np: Jack Badou vs James DeGale albo Jack Badou-Arthur Abraham, ale to tylko moja taka super walka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości