Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder vs Szpilka
16-12-2015, 11:04 PM
Post: #71
RE: Wilder vs Szpilka
(16-12-2015 02:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ja z tej trójki to najbardziej Wawrzykowi życzyłbym Stiverne'a. Mówiąc całkiem szczerze i poważnie, taki pojedynek to byłby spóźniony prezent bożonarodzeniowy dla Cyca, bo będąc dobrze przygotowanym ma spore szanse obskoczyć Kanadyjczyka na punkty. Miszyn wcale nie imposibul, a nazwisko wybiłoby go w rankingach jak rakieta.

Też na miejscu Wawrzyka brałbym Stiverne. Washington i Breazeale to są wielkie i silne chłopy, co potrafią uderzyć. Myślę, że stosunkowo szybko skróciliby dystans i ubili czymś Andrzeja. Stiverne ma najlepsze nazwisko, ale ma też sporo felerów. Słabo skraca dystans i kiepsko wypada przeciwko jabującym bokserom. Do tego, możliwe, że po Wilderze ma już trochę z górki. No i pewnie nie byłby specjalnie zmotywowany walką z Polakiem. Andrzej walczący mądrze, mający furę szczęścia i ogólnie dający pojedynek życia jakieś tam szanse by miał. Choć moim zdaniem, nawet nadgryziony i niedotrenowany BS w końcu ulokowałby coś mocniejszego i byłoby po zabawie. Ale z tej trójki brałbym właśnie go.

(16-12-2015 10:02 PM)Wietnam napisał(a):  Warto przypomnieć jak przygotował Mańkuta Lare do walki z Williamsem.
Tylko niestety ktoś przygotował sędziów na werdykt Sleepy

Ten przykład akurat wydaje się być chybiony jeśli chodzi o wychwalanie Shieldsa. Paul Williams był kapitalnym zawodnikiem, ale bardzo dużo tracił, jeśli walczył z leworęcznymi pięściarzami. Zresztą obydwie porażki w jego rekordzie zadali mu mańkuci. I tak np, naprawdę niezły Carlos Quintana zgarnął skalp Williamsa, talentu na skalę p4p, bo stylowo bardzo nie leżał Paulowi. Lara to klasowy i śliski bokser, do tego leworęczny. On przed pojedynkiem z Williamsem miał jak na tacy podane klucze do zwycięstwa, które widać jak na dłoni w walkach z Quintaną I i Martinezem. Tutaj akurat Shields nie musiał wymyślać prochu, a po prostu dobrze przygotować Kubańczyka, uwzględniając pewne "wytrychy" na rywala, które widać w potyczkach Amerykanina z Quintaną i Martinezem.
---

Co do Szpilki i półdystansu... Nie widzę tego. Prędzej szukanie jakiejś kontry. Deontay otwiera się przy ataku, a Artur potrafi skontrować. Szpilka na wstecznym zbiera sporo, idący do przodu jeszcze więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2015, 11:26 PM
Post: #72
RE: Wilder vs Szpilka



O proszę, Martin wycofał się z walki z "Brazile", aż przez moment myślałem, że może z Basile, którego Ajtuj obił... Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 08:01 AM
Post: #73
RE: Wilder vs Szpilka
Artur jak zwykle pewny siebie. Jeśli nie zapomni o obronie to ma szansę coś ugrać w tej walce. Nie wiem jak was, ale mnie do tej pory Wilder w swych obronach nie oczarował, powiem wiecej prezentował się przeciętnie na tle przeciętnych rywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 10:21 AM
Post: #74
RE: Wilder vs Szpilka
Tak jak Szpilka z tym wyjątkiem że miał tych rywali dużo przecientniejszych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 02:36 PM
Post: #75
RE: Wilder vs Szpilka
Shields o walce:
- Wilder jest bardzo dobry, trzeba być przecież dobrym, żeby zostać mistrzem wagi ciężkiej. Krytycy zwracają uwagę, że nie ma dużego doświadczenia amatorskiego, ale każdy, kto go nie docenia, przegra. Na tym się Deontay opiera - na przekonaniu rywali, że czegoś mu brakuje. W tej walce nie można lekceważyć żadnego z nich - mówi amerykański szkoleniowiec.
-Molina to dobry zawodnik, dał z Wilderem lepszą walkę, niż wielu ludzi się spodziewało. Artur ma jednak duże doświadczenie amatorskie, Deontay nie walczył jeszcze z kimś tak doświadczonym. Dlatego myślę, że to będzie dla niego największy test - stwierdził Shields.
- Zawsze wyprzedzać jego ataki. Jak będzie wymiana, to jako pierwszy musi uderzać. Musi też być mądrzejszy. Nie może robić tego, co każdy rywal Deontaya. Oni wszyscy cofają się do defensywy i czekają na jego ruch. Szpilka musi uderzać we wszystko i wszystkim - wyjaśnia.


Czyli nie będzie wstecznego tylko próba półdystansu. Nie wiem jakim testem dla Wildera będzie Szpiluś, ale na pewno przetestowana zostanie szczęka Polaka.

Co ciekawe obaj zawodnicy na telekonferencji zgodzili się co do wyrywkowych badań antydopingowych, być może będą takowe przeprowadzone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 07:49 PM
Post: #76
RE: Wilder vs Szpilka
No to może być to bardzo szybka walka. Ktoś tu szybko padnie. Albo zaskoczony Wilder albo odkryty Szpilka. Chyba, że jest to po prostu podpucha dla teamu Wildera a w walce Szpilka przyjmie zupełnie inną taktykę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 08:20 PM
Post: #77
RE: Wilder vs Szpilka
Wilder chyba nie ruszy od początku ,da Szpiluśi trochę się wyszumiec,
kilka petard z dystansu, w trzeciej już dokończy dzieła, Deontay.
Jest 5× razy lepszy niż tacy Mollo, i Consueqra.,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 10:09 PM
Post: #78
RE: Wilder vs Szpilka
Breazeale vs Mansour dodane do rozpiski!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 12:19 AM
Post: #79
RE: Wilder vs Szpilka
Fajna sprawa, dobra walka!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 11:41 AM
Post: #80
RE: Wilder vs Szpilka
Też tak sądzę. Myślę, że może być żwawo i żywo choć pewnie przez kilka rund. Albo któryś padnie, albo obaj wyczerpią się kondycyjnie. Nie jestem pewny czy kiedykolwiek oglądałem Breazeale'a na żywo, więc będzie dobra okazja go poobserwować. Zwycięzca powinien być dość wysoko w rankingu WBC i dostać swoją mistrzowską szansę może jeszcze w 2016.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości