Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje bokserów
07-12-2015, 04:53 PM
Post: #1
Stroje bokserów
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie temat, w którym moglibyśmy luźno pogadać o strojach zawodników - gustach zarówno ich jak i naszych.
Bez zbędnego wstępu napiszę, że duże wrażenie robią na mnie stroje Rigondeaux, za nietypowe kolory i kontrasty między nimi.

Obrazki wstawię w późniejszym czasie, szczególnie spodobał mi się jego strój w walce z Agbeko.

Może to przez walkę z Rigondeaux, ale dobrze zaprezentował się także Donaire - ubrany na żółto, kolor trudny i noszony rzadko (a jednocześnie mój ulubiony Tongue) tutaj wypadł bardzo fajnie.

Trzecim bokserem którego bym wyróżnił w tym temacie jest Golovkin - zarowno ten jego granatowy szlafrok ze złotą nicią (nie wiem czy to nie czasem jakiś tradycyjny kazachski strój) jak i fakt, że jego spodenki prezentują ten sam szablon i krój, lekko się różniąc tylko kolorem. Mógłby jednak postawić na coś więcej niż niebiesko-białe wariacje.



Zwracacie uwagę na stroje bokserów? Macie jakieś ulubione?
A może temat umrze śmiercią naturalną?: >
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2015, 07:19 PM
Post: #2
RE: Stroje bokserów
Mayweather miał zawsze stroje numer jeden, spodenki ze skóry aligatora czy węża
wyjątkowo się prezentowały,
Stroje Książę Hameda też mi się podobały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2015, 07:34 PM
Post: #3
RE: Stroje bokserów
Broner często ma dobre stroje, to bogactwo graniczące z tandetą pasuje do Adriena XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2015, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2015 08:39 PM przez Metzger.)
Post: #4
Bug RE: Stroje bokserów
Jeżeli chodzi o spodenki, to nie ma tu wielkiego szału. Nie da się w nich czegoś udziwnić, a jednocześnie nie naruszyć przepisów i komfortu boksera. Mnie najbardziej podobał się styl Tysona - proste czarne spodenki bez żadnych reklam. Idealnie do niego pasowały.

Z kolei stroje "wyjściowe" to już pole do popisu. Z jednej strony mamy klasykę (tu najlepiej wypadają Kliczkowie i Gołowkin), a z drugiej cały wybór wymyślnych, często kiczowatych strojów jakby wyciągniętych z teatralnego składu. Więzienny drelich Szpilki czy mundur Lebiediewa to te najmniej wyróżniające się. Agbeko przebierał się z King Konga, Bogere za lwa, Katsidis i Floyd za greckich wojowników, Fonfara za skrzydlatego husarza.

Może by tak stworzyć galerię najdziwniejszych strojów?

[Obrazek: hatton4_3202462c.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 08:38 AM
Post: #5
RE: Stroje bokserów
Właśnie o takie galerie mi chodzi Wink

Hatton też zajebiście ubrany Big Grin

Mi także podobają się takie świecące, plastikowe stroje. O Bronerze zapomniałem, też się wyróżnia np. w walce z Maidaną. Ciekawym krojem spodenek zwraca uwagę też Malignaggi.

[Obrazek: zab-judah-paulie-malignaggi_3048440.jpg?20131208081602]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 02:42 PM
Post: #6
RE: Stroje bokserów
Mi akurat na tym zdjęciu bardziej przypadły do gustu spodenki Zab'a
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 06:34 PM
Post: #7
RE: Stroje bokserów
Niee, spodenki Malignaggi'ego super. Sam bym takie nosił, jakbym miał. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 08:44 PM
Post: #8
RE: Stroje bokserów
Lubie spodenki w stylu Hectora Camacho takie porozrywane nibyBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości