Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Szumenow
23-01-2016, 11:31 AM
Post: #11
Bug RE: Włodarczyk vs Szumenow
No i? Co się dzieje z tą walką? Rozeszło się po kościach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2016, 03:40 PM
Post: #12
RE: Włodarczyk vs Szumenow
Ja wiem co się dzieje, Diablo jest szykowany pewnie na PBN, kto wie czy nie za rywala
Adamka, kasa pewnie będzie większa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2016, 03:56 PM
Post: #13
RE: Włodarczyk vs Szumenow
Możliwe. Diablo jest szykowany na PBN, a Shumenov zaginął po popijawie z władzami WBA.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2016, 04:56 PM
Post: #14
Bug RE: Włodarczyk vs Szumenow
A to nie Sosna miał walczyć z Adamkiem? Cóż, jeżeli będzie walka Diablo-Adamek, to jestem na tak! Widzę tu trochę większe szanse dla Włodarczyka niż z kazachskim pupilkiem WBA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2016, 07:15 PM
Post: #15
RE: Włodarczyk vs Szumenow
Przecież pisałem wam już parę dni temu, że Włodarczyk - Szumenow ma być w kwietniu, więc nie wiem w ogóle po co te dywagacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2016, 12:55 PM
Post: #16
RE: Włodarczyk vs Szumenow
Pewnie dlatego ze nie wpisales sie w ten topic Wink
No to do kwietnia jakos wytrzymamy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2016, 12:43 PM
Post: #17
RE: Włodarczyk vs Szumenow
Ogólnie Kubalo, jednak walki nie będzie Wink

Były dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) zawalczy 4 marca podczas gali w Sosnowcu, powracając między liny po półtorarocznej przerwie - poinformował na swoim Twitterze dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek, który dodaje, że pojawiły się pierwsze nazwiska potencjalnych przeciwników...

- "Diablo" wraca 4 marca w Sosnowcu. Mam nadzieje, że z wymagającym rywalem. Słyszę, że na dzis są dwie opcje: Niemiec Kurzawa i Polak Rusiewicz - napisał Mateusz Borek. Mowa tu o oczywiście o niepokonanym od prawie ośmiu lat Kaim Kurzawie (36-4, 24 KO) oraz naszym twardym Łukaszu Rusiewiczu (21-22, 12 KO). Ten pierwszy w marcu ubiegłego roku zdobył pas IBF International wagi junior ciężkiej, w przeszłości był zawodnikiem grupy Sauerland Event.

Włodarczyk od czasu przegranego pojedynku z Grigorijem Drozdem o mistrzostwo świata WBC wagi junior ciężkiej we wrześniu 2014 roku nie wystąpił w żadnym oficjalnym pojedynku. Najpierw przez chorobę "Diablo" nie odbyła się rewanżowa walka z Rosjaninem, a miesiąc temu, kiedy pięściarz z Piaseczna miał skrzyżować rękawice z Beibutem Szumenowym o pas WBA w wersji Interim, z walki wycofał się Kazach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2016, 12:49 PM
Post: #18
RE: Włodarczyk vs Szumenow
Będzie. #podobno Włodarczyk musi stoczyć jakąś walkę, aby starcie z Kazachem usankcjonować o pas. Rusiewcz da mu fajny sparing, a potem Szumenov Smile

Wiadomo, boks jak to boks, sporo może się pozmieniać, więc nie można brać tego za pewnik. Ale jakoś nie wydaje mi się, żeby Łapin ten tydzień temu bez żadnego pokrycia mówił, że szykują się z Diabłem w kwietniu na Szumenowa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2016, 01:10 PM
Post: #19
RE: Włodarczyk vs Szumenow
Kurde, to Diablo stoczy dwie walki w niespełna dwa miesiące? Czy to możliwe? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2016, 12:30 PM
Post: #20
RE: Włodarczyk vs Szumenow
Szumenow próbuje wykręcić się od walki z Diablo pod pretekstem chęci unifikacji ze zwycięzcą walki Lebiediew - Ramirez. Czysta fałszywka, ale przy jego układach federacyjnych pewnie wymiga się, a Diablo znowu zostanie z ręką w nocniku (nie pierwszy raz). Ten upór Wasilewskiego na walki cruiserów w USA w niepopularnej tam kategorii jest wkur....... Forsa dla cruiserów jest w Rosji, Niemczech (Huck), UK (Bellew) i w Polsce, a ten uparł się na USA, jak szczerbaty na suchary.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości