Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karolina Owczarz
22-02-2012, 07:59 PM
Post: #1
Karolina Owczarz
Ładna, młoda pani, znana już dość dobrze w polskim środowisku bokserskim.

Brała udział w meksykańskim programie, w którym występowały bokserki. Ale jak ten jej udział tam się zakończył? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony o napisanie. Bo raczej tego programu na żadnym polskim kanale to nie pokazywano?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2012, 11:11 PM
Post: #2
RE: Karolina Owczarz
Chyba nikt nie wie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2012, 03:39 PM
Post: #3
RE: Karolina Owczarz
Swoją drogą to trochę dziwna sprawa z tą Karoliną,nie znam się na boksie kobiecym,ale zauważyłem że sporo osób ją krytykuje,często nawet bardzo mocno(wręcz obraża),tylko nie wiem skąd to się wzięło,przecież ona ma ledwie 3 walki zawodowe na koncie,więc to stanowczo nie pora oceniać jej klasę.A wyjazd do Meksyku to pewnie niezła szkoła,wiadomo jak tam jest traktowany boks,to religia i twardość tamtej szkoły boksu zawsze mi imponowała.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2013, 01:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013 01:26 PM przez Adammobp.)
Post: #4
RE: Karolina Owczarz
Wywiad z Karoliną Owczarz. Polecam przeczytać
http://www.bokser.org/content/2013/02/17.../index.jsp

[Obrazek: owczi%20foto.JPG]

Jak zobaczyłem to zdjęcie, to aż mi szczena opadła. Przecież gdyby ona była znana jak Adamek czy Gołota i walczyła więcej (no i z lepszymi zawodniczkami) to cały świat by się nią interesował. Miejmy nadzieję, że jaj kariera sportowa jeszcze się będzie rozwijać, że będzie miała dobrego promotora i kontrakty ze sponsorami. I każdy z nas na tym forum byłby jej wielkim fanem Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2013, 03:36 PM
Post: #5
RE: Karolina Owczarz
Połowa forum miała by nawet awatary z jej podobizną Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2013, 01:05 PM
Post: #6
RE: Karolina Owczarz
Były plany, żeby Gmitruk ją trenował w Wawie, przyjechała na trening, zobaczył co potrafi i dał se na luz, bo stwierdził, że szkoda na tę gwiazdkę czasu. Wtajemniczeni wiedzą o czym mowa. Próbowali ja promować, ale w boksie urodą nie wygrywa się walk. Babilon też zerwał z nią ostatnio kontrakt. Ona tak się nadaje do boksu, jak Adamek do wagi ciężkiej, albo Roger Bloodworth na gracza ligi NBA.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2013, 11:01 AM
Post: #7
RE: Karolina Owczarz
I bardzo dobrze, nie widzę powodu, żeby takie ładne dziewczyny miały boksować zawodowo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 11:12 AM
Post: #8
RE: Karolina Owczarz
Nie wiecie nic co się dzieje z Karoliną, czy ma zamiar dalej boksować, bo nie powiem, na początku byłem pod wrażeniem Owczarz, jej boksu i nie tylkoTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 12:16 PM
Post: #9
RE: Karolina Owczarz
Karolina chyba współpracuje teraz z Polsatem Sport. Nie jestem tego pewien, ale pojawiają się tam newsy sygnowane jaj nazwiskiem. Proszę, zobaczcie sami, przykładowo
http://www.polsatsport.pl/sporty-walki/b...cl7_JxdyAM

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 02:40 PM
Post: #10
RE: Karolina Owczarz
@Up
Chyba to prawda, ostatnio widziałem ją w jakimś programie na Polsat Sport, gotowała coś z jakimś makaroniarzem xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości