Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder-Duhaupas
27-09-2015, 12:29 PM
Post: #31
RE: Wilder-Duhaupas
Nie zrobił na mnie wrażenia Wilder w tej walce. Jak przyjdzie mu bronić pasa z czołówką to będzie w opałach.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 06:51 PM
Post: #32
RE: Wilder-Duhaupas
No jednak jeśli Wilder chce się mierzyć z Powietkinem czy Kliczkiem, to to co pokazał to delikatnie za mało. Faktycznie do pewnego momentu miał usypiające uderzenie, ale jak zaczęli się rywale z mocniejszą szczęką to już ma problem. Cepował, bił i nie mógł ubić. Myślę że prawdziwy mistrz, mimo walecznej postawy i niesamowicie twardej szczęki Duhaupasa, powinien skończyć walkę wcześniej. A Jednak Wilder dawał się kąsać i nawet trochę obić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 08:27 PM
Post: #33
RE: Wilder-Duhaupas
Po walkach z Moliną i Duhaupasem czekam teraz na prawdziwą obronę pasa WBC. Drodzy promotorzy Wildera - czas na Saszę!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 09:09 PM
Post: #34
RE: Wilder-Duhaupas
Stawiam że w czasie negocjacji/w trakcie przygotowań z jakiegoś powodu (kontuzja?) team Wildera spróbuje przełożyć walkę, całkiem możliwe że zwakuje on pas WBC z jakichśtam ważnych powodów byle nie walczyć z Povietkinem.

Oczywiście nie chciałbym tego i mam nadzieję że Wilder wyjdzie do Saszy, ale póki co zabiera się do niego jak pies do jeża.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 10:22 PM
Post: #35
RE: Wilder-Duhaupas
Wilder został ostatnio trochę zweryfikowany i to wcale nie w walkach z czołówką, tylko z Duhaupasem z powiedzimy końca drugiej dziesiątki i Moliną z piątej setki. Zabójcza siła ciosu wyparowała wraz z przeciwnikami przewracającymi się po pierwszej obcierce. W obronie też blado, zero korzystania z warunków fizycznych, bo ze skróceniem dystansu do niego nie ma żadnych problemów. Na plus na pewno kondycja, nie okazał się padającym ze zmęczenia po dwóch rundach Davidem Pricem.

Z Povietkinem będzie ciężko, choć ten też nie słynie z obrony. Obaj z bardzo silnym ciosem i słabymi defensywami. Chyba będzie walka żeglarska, obaj będą pływaćSmile

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 01:50 PM
Post: #36
RE: Wilder-Duhaupas
Koordynacja, szybkość dobre u Wildera ale pod względem techniki to musi się jeszcze wiele nauczyć,myślę że powinien zatrudnić jakiegoś lepszego trenera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości