Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatuowanie przedniej ręki
06-09-2015, 04:48 PM
Post: #1
Tatuowanie przedniej ręki
Cześć

Zauważyłem, że część polskich pięściarzy tatuuje całą przednią rękę (lewą, a jak ktoś walczy z odwrotnej pozycji, to prawą), np.: Szpilka, Sęk, Kostecki, Sulęcki, Janik albo Jackiewicz. Ci wszyscy pięściarze są w różnych grupach, różnych wagach i raczej ze sobą nie są związani jakoś szczególnie, choć z drugiej strony wszyscy zrobili tatuaże boksując w Polsce i mniej więcej na tym samym etapie kariery. Czy to jest jakaś polska tradycja, czy czysty przypadek?

Pzdr
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2015, 05:04 PM
Post: #2
RE: Tatuowanie przedniej ręki
Jest legenda(choć nie wiem czy prawdziwa)że istnieje tajne bractwo ,zlotych smoków' i gdy w pięściarzu dostrzegą potencjał to tatułują mu ręke na znak wstąpienia.Ci którzy zaś nie utrzymują pokory i są skudni,golone mają łby na glace,patrz Szpilka,Sulęcki,Sęk.I nie jest przypadkiem ze oni sa tacy skudni bowiem mają klan sssg(super short shaved)zrzesza on lysych puncherow.Mam nadzieje ze pomoglem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2015, 06:12 PM
Post: #3
RE: Tatuowanie przedniej ręki
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości