Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
27-09-2015, 02:55 PM
Post: #211
Bug RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Pojawiły się spekulacje o dwóch galach PBN w przyszłym roku. Jeżeli to prawda, to Polsat nie będzie mógł odstawić fuszerki jak ostatnio i będzie musiał poważnie podejść do sprawy. Pewnym wydaje się być udział Adamka, ale kolejny emeryt-inwalida jako jego rywal byłby kpiną. Z Polaków nie kręciłbym nosem tylko na Wacha i Włodarczyka. Na inne walki fajnie byłoby ściągnąć Ugonoha, Dawejkę i Masternaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 03:40 PM
Post: #212
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Gogolius
Jest coś takiego jak honor i klasa. Brodnicka wyraźnie tego nie posiada.

Metzger
Ponoć są przymiarki pod kolejną wojnę stulecia, Adamek - Sosnowski...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 04:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2015 04:14 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #213
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Sosnowski? A później kto jeszcze? Bartnik? Big Grin Jeżeli Adamek chce naprawdę wrócić to niech wraca i walczy z gośćmi którzy są jeszcze na chodzie. Może ze zwycięzcą ewentualnego pojedynku Zimnoch - Kołodziej? Ale to też by mnie jakoś specjalnie nie rajcowało. Rewanż ze Szpilką odpada. Szpilka by się wtoczył na rewanż do ringu tylko za naprawdę dobrą kasę. Może jakiś pojedynek z kimś z cruiser? Włodarczyk? Masternak?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 04:48 PM
Post: #214
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
@Wilczek
Zapomniałeś o takiej opcji, jak rewanż z Saletą. Saleta co prawda zapowiedział zakończenie kariery, ale przecież może zmienić zdanie. Żaden problem, jeśli kasa będzie się zgadzać. Adamek przecież już 2 razy kończył karierę, ale jej nie zakończył. Teraz pewnie oświadczy, że musi dać Salecie rewanż, bo nie chce żeby powstało wrażenie, iż wygrał dzięki kontuzji przeciwnika.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 06:30 PM
Post: #215
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Ogólnie, jeśli nie podniosą klasy tego całego PBN, to to dalej nie ma sensu. Nie oszukujmy się, ale całe to przedsięwzięcie jest celowane w grupę zwykłych, niedzielnych "telewizorowców". I o ile ta gala podniosła ich zainteresowanie napompowaniem atmosfery walką pań (nie mówię że nie słusznie, bo jak dla mnie sportowo najciekawsza z całej rozpiski, chociaż jeszcze nie widziałem), walką dinozaura/bohatera - dawcy Salety, z byłym bohaterem narodowym Adamkiem, walką "tego kryminalisty Garguly" (bo takie głosy od Januszy słyszałem), to zważając na rzekome ogromne usterki techniczne, bardzo słaby poziom sportowy, jeśli chcą dalej to ciągnąć to muszą na prawdę się postarać. A to łatwe nie będzie.

Saletę wykluczyłbym już całkowicie, i mimo że walki nie widziałem, to mam wrażenie że zrozumiał że powyżej obecnego poziomu Andrzeja Gołoty nie ma co się porywać. Najprędzej obstawiałbym walkę Krzyśka Włodarczyka z Adamkiem, oboje wg mnie, pazernością na pieniądz sobie dorównują. Wiadomo, że Szpilka "mierzy" w wyższe cele, choć raczej tylko finansowe no i zobaczymy do kiedy. A Wach, w zależności od tego jak pokaże się w walce z Powietkinem. Jeśli wygra (wątpliwe, choć kciuki trzymam) - wiadomo, inne cele. Jeśli przegra w dobrym stylu, choćby oznaczało to przyjmowanie dziesiątek ciosów i jakąś tam waleczność, to nadal może bić się z powodzeniem z kimś z 10 HW, o ile nie obrazi się na boks jak po Kliczce. Chociaż z wyżej wymienionych, Waszkę lubię najbardziej i życzę mu jak najlepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 07:13 PM
Post: #216
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
A może jednak kierunek zagraniczny? Może udałoby się skusić kilku weteranów, którzy ciągle są na chodzie? Np, Chisorę, albo Arreolę? To nie byłby złe potyczki. Dorzucić do tego Reks vs Nagy 2, rewanż Ew, oraz trochę lepszy undercard i kolejne PPV gotowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 07:48 PM
Post: #217
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Od wczoraj można zakładać, że na 90% zmierzą się tam także Michał Cieślak i Łukasz Janik. Wciąż aktualna jest też przecież walka Mastera z Diablo, która spokojnie mogłaby być main eventem. Do tego te dwa rewanże o których mówi redd. Można spokojnie zrobić świetną galę, ale ile z tego wyjdzie to jeszcze za wcześnie mówić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 07:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2015 07:59 PM przez Wietnam.)
Post: #218
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
PBN 5:Jonak vs Mayweather na początku 2016 roku ppv za 80 zł,, Floyd dostaje od Solorza 10 mln za walkę, ,tak słyszałem, .
na szali Pas Polsatu tylko tego brakuje Moneyowi w kolekcji i bardzo chce mieć ten pas,, drugi pas w stawce to międzynarodowy Mistrz Polski, .

p.s powtórka wczorajszej gali jutro o godz 21.00 w ps
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 03:10 PM
Post: #219
Bug RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Cytat z konkurencji o walce Ew:

"Werdykt uznano za na tyle kontrowersyjny, że zmianie nie uległy pozycje pięściarek w komputerowym rankingu statystycznego portalu Boxrec.com"

Nie podano żadnych źródeł na potwierdzenie tej tezy, ale faktycznie Brodnicka wciąż jest na 9 miejscu, a Piątkowska na 11, czyli tak samo jak przed walką. Czy faktycznie ludzie tworzący Boxrec robią wyjątki dla podejrzanych przypadków sędziowania i wyłączają wtedy punktowanie, czy raczej niska ranga pojedynku dała tak mało boxrecowych punktów, że nie starczyło ani na awans, ani na spadek? Czy da się sprawdzić ile punktów dany bokser dostał za poszczególne walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 03:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2015 03:36 PM przez Gogolius.)
Post: #220
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Nie wiem jak to licza, ale skoro Brodnicka i tak byla wyzej to nie dziwne ze zostaly na swoich miejscach. Mozliwe ze wynik 2 do 1 sprawia ze Brodnicka zyskala na tyle malo pkt a Piatkowska na tyle malo stracila ze zostaly w miejscu.

Info dawaloby do myslenia gdyby taki przypadek nalezal do rzadkosci a jakos mam wrazenie ze walk gdzie bokserzy nie zmieniaja swoich pozycji jest dosc sporo.
Szczegolnie takich wyrownanych.

Inna rzecz ze konkurencja to Sferis czyli promotorzy Piatkowskiej.

Co ciekawe Masternak np uwaza wynik walki Ew za prawidlowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości