Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rękawice Evolution
10-05-2015, 10:35 PM
Post: #31
RE: Rękawice Evolution
No to ładna chujowizna, jak chcesz się to przejdź się do XYZ ( pierwszy trening free) i sam sobie ocenisz treningi. Na moje laickie oko jest spoko, zresztą sam kiedyś na forum chwaliłeś Damiana.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 10:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2015 10:44 PM przez Krzych.)
Post: #32
RE: Rękawice Evolution
No to był złoty okres Astorii gdy on robił tam treningi, pojawiło się w końcu coś innego niż worek-walka z cieniem-skakanka. Była wreszcie jakaś technika, tarcze, gruszki, różne urozmaicenia. No i co najważniejsze zaangażowanie i zainteresowanie klubem ze strony trenera, a nie pierdolony grubas Łajdyk, który przychodził na salę posadzić dupsko na tym biednym krześle i pić colę. Na razie się jeszcze nigdzie nie wybieram, ale ogarnąłem już o co chodzi w moich problemach zdrowotnych i się doprowadzę do stanu używalności i formy przez najbliższe 3 miesiące i wtedy może zdecyduję się wrócić do treningów. Jeszcze do końca maja mam kilka spraw do załatwienia a potem już się będę mógł wreszcie wyleczyć i wrócić do poważnych treningów. Ten boks funkcjonuje tam jakoś oddzielnie czy to tylko takie urozmaicenie do treningów MMA?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 10:45 PM
Post: #33
RE: Rękawice Evolution
To powrotu do zdrowia i może kiedyś spotkamy się na treningu Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 10:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2015 10:49 PM przez Krzych.)
Post: #34
RE: Rękawice Evolution
Odpowiedz mi tylko jeszcze na to pytanie na końcu tamtego posta, bo jak już się zdecyduję na powrót do treningów w jakimś klubie to już na poważnie, a nie hobbystycznie, bo hobbystycznie to ja sobie mogę trenować z domu, tylko ringu mi tu brakuje, no i tarczowaniaSmile

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 10:58 PM
Post: #35
RE: Rękawice Evolution
Tak, treningi boksu są prowadzone oddzielnie. Nie sądzę aby Damian zmienił metody treningowe od czasu Astorii, bo wszystko co opisałeś również teraz ma miejsce.
Sam sobie wyrobisz opinie jak już wyzdrowiejesz, mi tam niczego nie brakuje.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 11:09 PM
Post: #36
RE: Rękawice Evolution
Ok, no to przynajmniej dobrze wiedzieć że jest w miarę dokąd wracać.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości