Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jhonny Gonzalez vs. Gary Rusell jr/Showtime
29-03-2015, 01:06 PM
Post: #21
RE: Jhonny Gonzalez vs. Gary Rusell jr/Showtime
Charlo vs Martirosyan
Na samym poczatku jak tylko zobaczylem Braci(pierwszym byl wlasnie Jermell), wrozylem im pasy. Niestety, ale im dluzej ich ogladam to jestem zdania, ze Jermell Charlo jest jednak troche przeceniany nie jest pierwsza ktora mnie rozczarowala. "Iron-Man", ma dobrze opanowane podstawy, jest bardzo solidny technicznie, calkiem szybki, duzo mysli w ringu, nie trzeba go sila namawiac do treningow, no i ma Ronniego w narozniku i Lare od ktorego moze duzo sie nauczyc. Nie jest to jednak talent na miare takich wariatow jak Spence, Verdejo, czy nawet Russell. Walka Jermella, ktora zrobila na mnie najwieksze wrazenie to wygrana z Rosado, a poza tym to walczy bardzo roznie i bez oczekiwanego blysku.
Do Vanesa zawsze mailem dystans, niby niezly, ale obiektywnie bez duzych szans na powazne na sukcesy. "Nightmare" swoje najwazneisjze potyczki reguralnie przegrywa i nie inaczej bylo dzis w nocy. Sadzilem, ze Amerykanin poradzi sobie znacznie lzej, ale tak nie bylo. Nieznaczna wygrana, przy polowie bardzo wyrowananych rund nie wzbudza we mnie jakiegos optymizmu na przyszlosc gdy mowa o Charlo.

Gonzalez vs Russell
Dopiero przed sama walk bardziej smialo postawilbym na Russella, bo na poczatku mialem twardy orzech do zgryzienia i nie odbieralem Gonzalezowi szans. Po ponownym nadrobioniu ostatnich walk mistrza jak i pretendenta, doszedlem ostetcznie do wniosku, ze Gary powinien gladko wygrac, byc moze nawet fundujac Gonzalezowi czasoweczke. Duzego hajsu bym na to nie postawil, ale bylo to bardzo prawdopodobne i jak pokazala walka, takie rozwiazanie bylo sluszne.
Amerykanin dobrze czuje walke, jest sprytny, ma bardzo przyzwoite uderzenie i niezla obrone. Tytul wrozylem mu juz w 2011 i cierpliwie czekalem, az sie doczekalem.
WBO juz jest, teraz czas na unifikacje. Najpierw dobrowolna, a potem celownik pownien byc nastawiony na IBF, ktorego w chwili obecnej posiadaczem jest Gradovich.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2015, 12:30 AM
Post: #22
RE: Jhonny Gonzalez vs. Gary Rusell jr/Showtime
Vanes wygrał tylko jedną rundę wyraźnie, reszta może spokojnie iść dla Charlo. Nie ma nic złego w tym werdykcie. Sędziowie bardzo dobrze się spisali. Vanes znowu dał wyrównaną walkę, ale nie wygrał.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2015, 01:43 PM
Post: #23
RE: Jhonny Gonzalez vs. Gary Rusell jr/Showtime
Dla mnie to Charlo od połowy dystansu walczył świetnie.Znakomite wyszkolenie szybkość miałem 98-92 dla niego i zaskoczył mnie na plus, trzeba pamiętać że Martirosyan to top 10 dzisiejszej junior średniej i nikt z nim łatwo nie miał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2015, 05:16 PM
Post: #24
RE: Jhonny Gonzalez vs. Gary Rusell jr/Showtime
Dla mnie Charlo wygrał przez TKO w ósmej rundzie, gdy władował Vanesowi czysty cios na gębę, a ten w szoku uciekł z jakimiś pretensjami do sędziego niczym Angulo w walce z Larą, z tą różnicą, że ringowy i komentujący najwyraźniej to łyknęli o_O
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości