Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
13-05-2015, 12:42 PM
Post: #1131
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(13-05-2015 12:03 PM)Joker napisał(a):  Wydaję mi się że transmisja była przerwana i wznowiona w 4 rundzie gdy Pac złapał potężnie lewym Mayweathera.Widać było taki ząbek,zacięcie,możliwe że Money padł a gdy doszedł do siebie walke wznowiono(Manny pewnie dostał penge żeby walczyć spokojnie do konca)PB ma jeszcze 1 walke na Showtime i jakby poten tą walke jako #No #TBE?A tak wyszła rńwna walka i moźliwosc rewanzu.

Weź tak nie pisz, bo jeszcze ktoś uwierzy / zbulwersuje się i po co ludzi denerwować? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2015, 01:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2015 01:09 PM przez Joker.)
Post: #1132
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Redd
Są tacy na tym forum to nie żart,dla których jestem wart mniej niż zero...

hu hu ha ha hu hu ha ha Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2015, 07:20 AM
Post: #1133
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
#TBR
[Obrazek: 11079684_842425182459541_138291653686662...580f1833bd]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 12:35 AM
Post: #1134
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
rp:

Na "walce stulecia" zarobić chcą jednak nie tylko jej organizatorzy - w Internecie łatwo można znaleźć wiele aukcji, na których zakupimy przedmioty związane z pojedynkiem "Moneya" z "Pacmanem", w tym m.in... woreczki z powietrzem z MGM Grand Arena. Ofert sprzedaży powietrza, również "używanego powietrza", z majowej walki było kilka i co ciekawe na jeden z woreczków złożono nawet ofertę kupna wysokości 2300 dolarów!

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 01:02 AM
Post: #1135
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
lekka przesada, woreczek z gazami Jay-Z, Paris Hilton czy innych celebrytòw ?
Wink jeszcze może do tego zużyty papier toaletowy z kibli mgm.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 09:07 AM
Post: #1136
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Witam Wink

Ostatnimi miesiącami prawie w ogóle nie oglądałem boksu, więc trzeba zaległości nadrobić Smile Mayweather vs Pacquiao nie mogłem sobie jednak odmówić. Wielkiej wojny oczywiście się nie spodziewałem. Zwycięstwo Moneya nie podlegało najmniejszej dyskusji. Pac-manowi dałem tylko jedną rundę. Walka wbrew pozorom podobna do Mayweather vs Alvarez, z tą różnicą, że Pacquiao dużo biegał, a Saul stał na środku ringu jak kołek. Obydwaj jednak zbierali soczyste kontry w wykonaniu Floyda. Końcówka już mocno jednostronna i nawet spodziewałem się czasówki a'la Hatton. Zauważyłem też jeszcze jedną rzecz. Nie wiem czy koledzy się ze mną zgodzą, ale wydaje mi się, że Mayweather wchodzi właśnie w swój drugi prime. Coś jak Hopkins. W walkach z Cotto czy Maidaną wyglądał dużo gorzej niż w ostatniej walce, gdzie naprawdę widać było ten błysk z lat 2006-2008. Myślę, że nie zakończy kariery we wrześniu i spróbuje jeszcze zamachnąć się na rekordy B-Hopa. Z tak ekonomicznym stylem walki i niewielką ilością ciosów przyjętych przez całą karierę jest to możliwe. Na kogo powinien uważać ? Khan, Lara, Thurman.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 10:22 AM
Post: #1137
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Ja sie z tym nie zgadzam. Floyd wyraznie obnizyl loty po tym co prezentowal lata temu, u niego klarownie widac podzial na walki kapitalne i bardzo dobre.

Poza tym brakuje u niego pewnej ciaglosci bo walki dobre przeplata ze slabszymi. Chyba ze z Cotto byl past prime, mial drugi prime z Guerrero i Alvarezem potem past prime z Maidana I i trzeci prime z Maidana II oraz Mannym.

Ja mysle ze skonczy sie to w przeciagu 1-2 walk. Duzo zalezec bedzie od jego formy mentalnej, ale mam wrazenie ze juz moglby sobie dac spokoj z boksem. Chociaz jak hajs bedzie sie zgadzal to moze ktos go namowi na 50-0.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 01:42 PM
Post: #1138
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Prime time mona mieć tylko jeden,ewentualnie raz był w lepszej raz w trochę słabszej formie.Maidana i Cotto po prostu okazali się trudniejszymi rywalami dla Floyda od Canelo i Pacmana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 02:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2015 02:25 PM przez Wietnam.)
Post: #1139
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Z Maidaną był podział średnia/bardzo dobra, ,

@Pakman
Jedną rundę? Smile i jeszcze powiedz że nie była to czwarta?
Manny przegrał walkę nie ma wątpliwości, i nawet slow motion u niektórych pacjentów na głównej nie pomoże Wink Big Grin
Ja miałem 8-4 dla Floyda, .11-1 nie było jak twierdzisz,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 02:56 PM
Post: #1140
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Niech Floyd kończy w tym roku walką z DSG, pojedynek dwóch niepokonanych mistrzów to piękne zakończenie kariery.Money już nie ma nic do udowodnienia, TOP 5 P4P ever czeka.
Pierydolić to 50-0, pobijanie rekordu Marciano. Z całym szacunkiem i propsikami dla RM, jego rekord to gówno w porównaniu do FMJ.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości