Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thompson vs Solis II
06-02-2015, 09:34 AM
Post: #1
Thompson vs Solis II
27 Luty 2015 walka o regionalny pasek WBC.

[Obrazek: Thompson-vs-Solis-22.3.2014.png]

Walka dwóch wyjadaczy bez większych już szans na zwojowanie wagi ciężkiej, ale wygrany może dostać ciekawe oferty w tym walkę o pas z Wilderem.

Pierwsza walka:


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2015, 05:35 PM
Post: #2
RE: Thompson vs Solis II
Walka odbędzie się w tym samym terminie, ale w Turcji.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 05:55 AM
Post: #3
RE: Thompson vs Solis II
Czy komuś udało się tę walkę obejrzeć? Z tego co piszą wynika, że Solis pomimo nadwagi przez 6 rund boksował bardzo dobrze i wyraźnie prowadził na punkty. W 7 zaczął tracić siły, w 8 ledwie trzymał się na nogach, a na 9 już nie wyszedł, co oznaczało przegraną przez tko. Sędziowie po 8 rundach punktowali 2 do remisu na korzyść Kubańczyka. Po walce wściekły Ahmet Oner zapowiedział, że teraz "rzuci Solisa wilkom na pożarcie" w charakterze journeymana, bo jako prospekt się skompromitował.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 06:49 AM
Post: #4
RE: Thompson vs Solis II
Oglądałem walkę i po 8 rundach miałem 5-2 dla Thompsona (pierwszej nie widziałem). Nie widziałem tam żadnego bardzo dobrego boksu ze strony Solisa. W 8 rundzie był już strasznie obijany i nie chciał wyjść na ring, ale Oner to zignorował. Na początku 9 rundy Solis został wyliczony co doprawadziło Turka do furii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 09:01 AM
Post: #5
RE: Thompson vs Solis II
To Thompson prowadził na punkty po 8 rundach , a nie Solis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:30 AM
Post: #6
RE: Thompson vs Solis II
(28-02-2015 05:55 AM)Hugo napisał(a):  Czy komuś udało się tę walkę obejrzeć? Z tego co piszą wynika, że Solis pomimo nadwagi przez 6 rund boksował bardzo dobrze i wyraźnie prowadził na punkty.

HuhHuhHuh
Kto tak pisze? Solis w ogóle nie boksował schowany za podwójną gardą raz na minutę wyprowadzał jakiś cios, który Thompson zbijał. Tam nie było żadnych szans na wałek bo Kubańczyk walczył FATALNIE.
Jak już pisałem wczoraj nawet jeśli jeszcze kiedyś wejdzie na ring ja na niego tracić czasu nie będę - szkoda oczu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:42 AM
Post: #7
RE: Thompson vs Solis II
Rzeczywiście u sędziów po 8 rundach prowadził Thompson, a nie Solis. Ale dobrego początku Solisa sobie nie wymyśliłem, tylko przeczytałem o tym na Boxingscene.
"Nevertheless, former Olympic and three-time world champion started fast, showing reminiscents of his former skills. Thompson responded well in the second half of round one. Then Solis started to use his reflexes and speed to connect more often than Thompson, specifically with his right hand. Yet the American has never been dazed or rocked. However, Odlanier's activity and ring gemeralship allowed his to get an edge later on. Thompson responded well in the fifth and in the sixth stanza, while BoxingScene had it 58-56 - for Solis after the sixth."

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:01 PM
Post: #8
RE: Thompson vs Solis II
@Hugo
"Walkę" oglądałem od 3 rundy więc być może dwie pierwsze nie były w wykonaniu Solisa takie jak reszta. Mimo iż Solis nigdy nie należał do moich ulubionych ciężkich to uwierz mi, że naprawdę żal było wczoraj niego patrzyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:33 PM
Post: #9
RE: Thompson vs Solis II
Nie oglądałem całej walki, ale mi nie było żal. Nawet wręcz przeciwnie. Jeżeli ktoś sobie kpi ze sportu, to nie powinno czekać go nic innego jak bolesne porażki.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:44 PM
Post: #10
RE: Thompson vs Solis II
Mam nadzieję, że Solis zakończy karierę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości