Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
13-03-2015, 01:23 PM
Post: #11
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
Mozliwe ze rywalem Portera bedzie Karim Mayfield - ma dzis byc zwazony i jak bedzie wazyl do 149 lbs to zawalczy.

Garcia wyszedl zalosnie, najpierw "Porter nigdy nie spotkal kogos takiego jak ja" a teraz byl tak otyly ze nawet do wagi sie nie zblizyl Wink

Arreola nastepny aktor Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 03:11 PM
Post: #12
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
A jak zapowiadał, że jest już zupełnie innym zawodnikiem i chciałby być tak dojrzały jako bokser kilka lat temu. A tu przychodzi waga, a Chris się po prostu aż rozlewaBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 03:14 PM
Post: #13
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
On to nawet na siłowni chyba jakoś mocno nie pracuje,przecież Stiverne czy też czasami Perez wychodzą z brzuchem,ale przynajmniej widać u nich dużą klatę,umięśnione ręce,a u Arreoli to papka,ten tatuaż na brzuchu to sobie chyba walną żeby aż tak tego tłuszczu nie było widać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 03:30 PM
Post: #14
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
Słabsza forma w powrocie to jedno, ale to co Arreola tutaj pokazał to jest totalny brak i treningów i diety. Tak wyglądać można tylko siedzią cały dzień przed telewizorem zajadając burgery.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 03:45 PM
Post: #15
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
Najwidoczniej dla niego brak transmisji z jego walki nie był motywacją,lecz okazją do zaniedbania formy jeszcze bardziej niż zawsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 11:38 PM
Post: #16
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
Panowie, bo problem jest taki, że ja nie widzę linków do tej gali Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 12:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2015 01:32 AM przez Wietnam.)
Post: #17
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
Ja się chyba dzisiaj wyśpie, Wink Liczyłem na Robero Garcię, ale ten wolał się obżerać, sztywny Berto mnie nie interesuje ,
z soboty na niedzielę przed Montrealem za to zrobię sobie pieczołowite posiedzenie Smile

Może tu będzie coś odpowiedniego @Kubala. 》 http://livetv.sx/pl/eventinfo/297891_and...ito_lopez/

pół godziny przed 3.00, powinny być aktywne, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 03:41 AM
Post: #18
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
Porter przez KO w piątej rundzie odsyła, Bone.
Niezła bitka Arreoli z Harperem,, 76-75, 78-73, 77-74 wygrywa Arreola, , UD.
Ale występ zły, w 2,3,4, Harper wbijał czyściochy, w twarz Chrisa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 10:10 AM
Post: #19
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
Porter wygrał pewnie, ale jakoś mnie nie zachwycił. Za dużo pudłowania i trochę błędów w defensywie.

Arreola do bólu tragiczny. Dla mnie 76-75 dla Harpera. "Nightmare" wysiadł po aktywnej 1 rundzie i obudził się dopiero w dwóch ostatnich. Taka walka z pięściarzem bez nóg i defensywy to wielki wstyd.

Fajny zwrot akcji w walce wieczoru. Lopez wygrał pierwsze cztery rundy dzięki ciosom na tułów. Berto boksował bardzo zachowawczo. W 5 rundzie ładnie już zaczęły wchodzić jaby, a w 6 Lopez dwukrotnie zaliczył dechy po prawych sierpowych. Walka została zakończona po drugim nokdaunie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 01:22 PM
Post: #20
RE: Berto vs.J.Lopez|Porter vs.R.Garcia on spike tv
Po walce Berto - Lopez ogłoszono, że ona była o interim WBA. Nowy patent na przekręt. Jak wygra ten, co trzeba, to go ogłaszamy mistrzem świata. A jak nie, to siedzimy cicho i walka była "non title". A swoją drogą Józio Wilczyński powinien sobie dać spokój z boksowaniem. Co z tego, że ma nawet charakter i umiejętności, skoro z tą swoją szklanką nie może przetrwać 6 rund z porządnym przeciwnikiem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości