Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
02-06-2016, 09:28 PM
Post: #571
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Na gali w Moskwie Maksim Własow pokonał przez tko w 3 rundzie Ismaiła Siłłacha. Walka rozpoczęła się sensacyjnie, bo w 1 rundzie liczony był Własow (chyba pierwszy raz w karierze). Jednak w 3 rundzie Rosjanin wykończył ukraińskiego Mulata, który kiedyś uchodził za wielki talent, ale szklana szczęka przekreśliła jego szanse na większe sukcesy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 08:20 PM
Post: #572
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Siłłach to chyba ukraińska wersja Davida Price'a. Kolejny dowód na to, że nawet b. dobra technika nie musi wiele znaczyć na wysokim poziomie, jeśli nie jest poparta szeregiem innych cech. Pamiętam, że Siłłach rewelacyjnie się zapowiadał, mocno w niego wierzyłem, ale walka z Graczewem brutalnie obnażyła jego słabe (szklane) strony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 11:29 PM
Post: #573
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Skandaliczny werdykt w Danii. Lolenga Mock znowu wyciągnięty za uszy, tym razem jego "ofiarą" padł powiązany z Darkiem Snarskim Patrick Mendy.
Moim zdaniem punktacja ok. 97-93 dla Francuza, a tu u niektórych sędziów punktacja wręcz odwrotna.
Za cholerę nie umiem pojąć po co Duńczycy promują starego wraka, którym pomiatał wypalony już wtedy Kostecki. Wiem, że nie mają innych sensownych zawodników, no ale szanujmy się...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 11:38 PM
Post: #574
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(04-06-2016 11:29 PM)Chapson napisał(a):  Za cholerę nie umiem pojąć po co Duńczycy promują starego wraka, którym pomiatał wypalony już wtedy Kostecki. Wiem, że nie mają innych sensownych zawodników, no ale szanujmy się...

Oj, Kostecki nim nie pomiatał, pamiętam tę walkę. Dawid zaliczył KD i walczył bardzo uważnie i zachowawczo, by nie wyłapać jeszcze czegoś. Mock go kilka razy przycisnął, niemniej Cygan uczciwie zwyciężył. Zgadzam się jednak, że Duńczycy robią niezłe dziwactwo z tym promowaniem 100 lat po primie Mocka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 11:40 PM
Post: #575
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Smith walczył? ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 11:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2016 11:53 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #576
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Tak, KO w 2 rundzie na Radosevicu. Nie oglądałem ale tak podaje boxrec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 11:54 PM
Post: #577
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(04-06-2016 11:38 PM)redd napisał(a):  
(04-06-2016 11:29 PM)Chapson napisał(a):  Za cholerę nie umiem pojąć po co Duńczycy promują starego wraka, którym pomiatał wypalony już wtedy Kostecki. Wiem, że nie mają innych sensownych zawodników, no ale szanujmy się...

Oj, Kostecki nim nie pomiatał, pamiętam tę walkę. Dawid zaliczył KD i walczył bardzo uważnie i zachowawczo, by nie wyłapać jeszcze czegoś. Mock go kilka razy przycisnął, niemniej Cygan uczciwie zwyciężył. Zgadzam się jednak, że Duńczycy robią niezłe dziwactwo z tym promowaniem 100 lat po primie Mocka.

Luki w pamięci, wiedziałem że ktoś leżał i założyłem że był to właśnie Mock. No ale tak jak mówisz, wygrał wyraźnie. Niemniej jednak Duńczyk ostatni raz na najwyższym poziomie walczył 6 lat temu kiedy pokonał obecnego czempiona WBA De Carolisa. Teraz to byle Mendy na jego tle wygląda jak dużej klasy zawodnik.
Ten sam Mendy pokonał już w Skandynawii przez decyzję Ahlina. Rozumiem, jakby wtedy przekręcili na korzyść lokalnego prospekta.. Tymczasem promuje się wysłużonego, wolnego i ograniczonego technicznie Mocka który juz nic przecież w tym sporcie nie zwojuje.

Smith wygrywa łatwo w 2 rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 12:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2016 12:30 AM przez Wietnam.)
Post: #578
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jednak szybko sobie poradził, myślałem że Czarnogòrzec dłużej wytrzyma
to już ósma wygrana Liama ,z rzędu przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 07:49 PM
Post: #579
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Nie wiem czy ten szwedzki Granat będzie się rozwijał, jak będzie walczył z takimi zawodnikami: Big Grin




KO w pierwszej rundzie ale ludzie - dajcie spokój... Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 10:51 AM
Post: #580
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Badou Jack chce się przenieść do półciężkiej. Marzą mu się walki z Kowaliowem i Andre Wardem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości