Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Price v Tyson Fury
25-01-2012, 07:01 PM
Post: #1
David Price v Tyson Fury
Nie wiem czy w tym dziale mozna robic watki o potencjalnych walkach. Jesli nie to prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

David Price (12-0, 10KO) po ostatnim zwyciestwie nad Johnem McDermottem zostal oficjalnym pretendentem do walki o Mistrzostwo Wielkiej Brytanii, której obecnym Mistrzem jest Tyson Fury (17-0, 12KO). Co sądzicie o tym potencjalnym pojedynku, jakie są wasze typy i przemyslenia. Ja osobiście uważam, że będzie to świetny pojedynek dwóch wysokich, nieustępliwych pięściarzy, obu przymierzanych do Braci Klitschko... taki pojedynek na szczycie ówczesnej HW. Chcialbym, zeby wygral Price, ponieważ bardziej mi się podoba jego boks niż Tysona i nie ma co tydzien jakies niemęskiej depresji ze śmiesznych powodów. A jak wy sądzicie? Zapraszam do dyskusji.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 07:05 PM
Post: #2
RE: David Price v Tyson Fury
Oj świetna walka by była. I jest szansa, że się odbędzie. W końcu Price został oficjalnym pretendentem, jak napisałeś.

Obaj są młodzi i perspektywiczni. I obaj są podobnego wzrostu (nie ma różnicy pół głowy jak nie więcej jak w walce Chisora vs Fury).

W takiej walce moim zdaniem zyskaliby obaj, niezależnie od wyniku, jeżeli nie byłoby totalnej dominacji jednego zawodnika nad drugim.

Walka mogłaby wyłonić pretendenta do Kliczki, ale czy z jakimiś szansami... Nie sądzę. Jednakże o tych zawodnikach możemy jeszcze usłyszeć w erze wagi ciężkiej po odejściu Kliczków. Ktoś po nich będzie musiał być mistrzem, pewnie będzie mistrzów co najmniej 4, ci Anglicy są poważnymi kandydatami.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 07:14 PM
Post: #3
RE: David Price v Tyson Fury
No jest oficjalnym pretendentem ale mówi się, że Fury zrezygnuje z pasa, żeby nie walczyć z Davidem. Price to przeczuwa i delikatnie podpuszcza Tysona, że "Nie sądzi, żeby się go bał. Inaczej okazałby się tchórzem" Wink
Jakiegoś większego powodu też nie widzę dlaczego Fury miałby tej walki nie chcieć. Planami wybiegał daleko a więc żeby mieć swoją szanse trzeba walczyć z najlepszymi a Price to dobry początek Tongue
No i kwestia walki z Braćmi (może czas zacząć mówić "z Władimirem" bo Vitalij już tylko max 3 walki stoczy tak myśle), nie chciałbym żeby po tej walce zwycięzca od razu celował we Władimira, bo efekt praktycznie oczywisty a można przecież dać przed tym "tajtylszotem" fajnych parę walk. Np. z Heleniusem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 09:13 PM
Post: #4
RE: David Price v Tyson Fury
Pan Tyson Fury... Waga ciężka jest w kryzysie, ale bez przesady. Jego walki z Firthą i Pajkiciem to po prostu kompletne dno i dwa metry mułu jak to ktoś wspomniał kiedyś. Nie wiem jak nazwać taki poziom boksu, jeżeli wogóle to można nazwać boksem nie obrażając prawdziwych walk... Zabumiały drewniak... Dno dno i jeszcze raz dno. Kpina jawna... A od Price'a to może ewentualnie zebrać cieżkie KO, więc wątpie, że do niego wyjdzie... Przydałoby się ciężkie KO i pożegnanie się Fury'ego z boksem, bo to aż niedobrze się robi patrząc na ten jego "boks"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 09:59 PM
Post: #5
RE: David Price v Tyson Fury
@Krzychu dobrze prawisz. Dlatego tez chcialbym zobaczyc to KO na Furym. Nie rozumiem jak mozna wygladac w ten sposob bedac sportowcem. V.Klitschko moze nie ma jakies specjalnej rzeźby ale widać ze sport to u niego priorytet i nie ma wstydu. Taki wyglad powinien byc podstawa. Moze Bradley, Devon Alexander albo Cunningham to troche przesada ale wole w te strone niz tluszcz i mul ;D Ale musze przeznac ze jak na takiego byka to wali az milo ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2012, 02:00 PM
Post: #6
RE: David Price v Tyson Fury
Jak dla mnie Price wygra jego możliwy pojedynek z Furym. Wszystkie atrybuty bokserskie stoją po jego stronie. Może Tyson ma trochę więcej siły, lecz David ma za to lepszą szybkość itd. Jak dla mnie mecz do jednej bramki.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2012, 11:50 PM
Post: #7
RE: David Price v Tyson Fury
Tyson Fury przypomina mi mojego kolegę, który bardzo koślawo chodzi, jest zgarbiony, ma platfusa i zeza.
Nie przypomina mi sportowca pod żadnym względem, wygląda jakby oglądał telewizję całe życie jedząc chipsy i popijając piwkiem, wkurza mnie swoimi wypowiedziami i jak na moje oko nie jest dobrym bokserem. Typuję, że Price wygra ten pojedynek i według mnie kiedyś zawalczy o mistrzostwo świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-01-2012, 12:41 AM
Post: #8
RE: David Price v Tyson Fury
Mam nadzieję, że David dostanie walkę z Furym. Potem Helenius, Dimitrenko i może Wach ;]. Jak ich pokona to niech próbuje z Władkiem. Nic innego mu nie zostanie. Walki z niższymi zbędne.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości