Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercito Gesta
15-10-2014, 03:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2014 04:10 PM przez Wietnam.)
Post: #1
Mercito Gesta
Mercito"No Mercy"Gesta 28(16 KO) + lost 1(0 KO)
[Obrazek: Gesta.jpg]
Jako że ze szczególną uwagą i zainteresowaniem darzę boks w wykonaniu Filipińskich Fighteròw,chciałabym podsunąć wątek o Mercito,ten 27 letni pięściarz walczy w kategorii lekkiej,nazywany nowym Mannym Pacquiao, trochę nad wyrost oczywiście, ale przyznaję szczerze że ciekawi mnie ten Fighter,o przydomku " No Mercy "-Bez litości ',były pretendent do mistrzowskiego pasa federacji IBF w kategorii lekkiej,w Grudniu 2012 roku przegrał jednak łatwo jednogłośnie na punkty walkę z òwczesnym mistrzem tej federacji Miguelem Vazquezem,walkę punktowano 119 - 109 | 118 - 110 | 117 - 111 dla Meksykanina,po tej porażce Gesta wrócił na ring półtora roku później, w kwietniu tego roku w San diego rozprawił się z Edgarem Riovallą nokautując go w ósmej rundzie,ostatni występ zaliczył 18 lipca rozbijając twardego Luisa Arceo,Walkę przerwano przed ósmą rudną, była to jego druga walka od momentu podpisania kontraktu z Golden Boy.Dotychczasowy największy sukces Mercito,to młodzieżowe Mistrzostwo swiata WBO NABO w kategorii lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2014, 07:04 PM
Post: #2
RE: Mercito Gesta
Pamiętam jeszcze jak dziś to pompowanie do drugiego Pacmana, a potem porażkę z Vazquezem bez zadania jednego celnego ciosu. No ale nic, niech wraca, nie tacy jeszcze zostawali mistrzami świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 11:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2014 11:52 AM przez TomaszX.)
Post: #3
RE: Mercito Gesta
Marcio Gesta nie miał charakteru zakatować wacianego Vazqueza.Wg mnie filipińczyk jest średniakiem jakich pełno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2014, 04:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2014 04:48 AM przez Wietnam.)
Post: #4
RE: Mercito Gesta


ostatni pojedynek Mercito Gesty z Luisem Arceo 28 ( 18 KO ) - 12 - 4 ,stoczony 18 lipca 2014 w Longshoremen's Hall, San Francisco, California, „ El Vampiro ” Arceo nie wyszedł do ósmej rundy, Lekarz uznał że przyjął on za dużo mocnych ciosów w tym pojedynku, Moim zdaniem Gesta pokazał w tej walce bardzo dobry Boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2015, 01:03 AM
Post: #5
RE: Mercito Gesta
Gesta i Kamegai oficjalnie cześcią Golden Boy Promotions ,Oscar de la Hoya, pokłada w Mercito, wielkie nadzieje na przyszłość,Walka z Vazquezem,poszła w niepamięć,dla Filipińczyka to nowy okres w karierze,ostatnie dwie walki zwycięskie, niebawem powinien poznać nazwisko rywala, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2015, 04:54 PM
Post: #6
RE: Mercito Gesta
Już w tym tygodniu w nocy z czwartku na piątek 30/01Maja, Mercito zaliczy swój kolejny występ w stajni GBP,, ,zmierzy się z Meksykaninem Carlosem Moliną, niedawnym rywalem Amira Khana i Adriena Bronera, pojedynek wieczoru w kategorii lekkopòłśredniej, jak i całą gale z Indio w Kalifornii pokaże na żywo,Fightklub początek od godz 4.00.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 12:35 PM
Post: #7
RE: Mercito Gesta
No ten remis uratował karierę Moliny :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości