Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwy Polski Ciężki.
14-01-2012, 10:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2012 10:40 PM przez Mocny.)
Post: #11
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
AdamekFightPL

Chłopcze drogi. Trudno mi z Tobą dyskutować, przez wzgląd na Twój nik. Śmiać mi się chce, ile masz lat, 18? Napisze ci tak. Gołota nie jest moim idolem i Adamek też. Ten pierwszy nie miał jaj, a ten drugi był niezłym mistrzem cruiser z nadmuchanym ego. Gołota nie miał jaj, ale miał medal IO. Co do Bowa, to walce z Gołotą miał jakieś 60% swojej dawnej formy. Te 60% starczyłoby na Ruiza,Byrda i Adamka, na KO. Wiesz kim bym Bowe? To jeden z wielkich, aczkolwiek zmarnowanych talentów w historii boksu. Właśnie o to chodzi synek, bijesz przez lata boomów i nagle "pokonujesz" zawodnika pokroju Bowa. W ten sposób zapisujesz się w kartach boksu. Adamek tego nie zrobił i nie zrobi. Nigdy nie stał w ringu z zawodnikiem, który miał talent Bowa. Przed walką z Gołotą, ten sam Bowe wypunktował Holyfielda. Faktem jest, że olał Jędrusia. Ale nie wyskakiwać mi tu z Adamkiem, jako zawodnikiem klasy światowej czy cuś takiego, bo smiać się chceBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Tomuś jest popularny, bo jest polskim rodzynkiem na szerokim rynku. Za granicą jest dobrym,twardym pięściarzem i tyle. Proszę mi nie pisac o jakiś pasach w LHW. W LHW miał jedną poważną walkę, oczywiście z Dawsonem. To nie jest format nawet takiego Byrda, który zjada technicznie Tomusia. Byrd od Gołoty, był już rozbity, przed walką z Gołotą dostał wpiernicz od Oquendo. W Walce z Gołotą był już cieniem.....Panowie opanujcie się. Ani Adamek, ani silny Andrew nie są AsamiWink. Nie mieliśmy takiego w boksie zawodowym, jeżeli chodzi o HW. Tzn byli, pan Pietrzykowski i jeszcze paru, ale to było dawno.

.....a Areola, to ten przereklamowany, drewniany,otyły facet z Meksyku?

Dziękuję i Pozdrawiam.
Cytat:Witalij zrobił z nim to samo co z resztą swoich przeciwników i przepraszam czy można innych przegranych nazywać ''nie prawdziwymi ciężkimi'' [quote]

Oczywiście, że nie. Taki Peter był kiedyś świetnym zawodnikiem wagi cięzkiej. Dał świetną walkę z młodym Kliczko, czy ToneyemTongue

Cytat:Ja liczę na Michała Olasia (dobrze walczy wg mnie )

Olaś to kawał pięściarza. Mądry,silny, dobrze wyszkolony. Liga WSB, to dla niego cenne doświadczenie, przed boksem zawodowym. Nie podnieca się w ringu, ma zimną krew, potrafi boksować. Łakomy kąsek dla promotorów. To może być toSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-01-2012, 11:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2012 11:54 PM przez ManagerSilnego.)
Post: #12
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Podobnie jak user Mocny nigdy nie byłem wielkim fanem Gołoty, ale muszę przyznać, że Goły w HW miał chociaż swoje walki z Bowe, miał 2 dramatyczną rundę z Sandersem, miał "remis" z Byrdem (oczywiście wtopy też miał). Największe osiągnięcie Adamka w HW? MD z tłuściochem Arreolą, który nie pokonał NIKOGO z czołówki. Poza tym to już raczej freak fights niż poważne walki. Od 2 lat piszę, że Adamek to żaden ciężki, po prostu średniej klasy cruiser, który dopompował się "witaminą C" by więcej zarabiać. Zwykła kariera dorobkiewicza, nic więcej. W HW nic nie osiągnął i nie osiągnie. A za rozpatrywanie pojedynku Adamek-wrak Gołoty w kategoriach sportowych powinny być paragrafy i sąd. Jeśli ktokolwiek uważa, że "Adamek to prawdziwy ciężki bo wygrał z Gołotą" to ja gratuluję poczucia humoru.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2012, 12:13 AM
Post: #13
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Sanders to był journeyman , więc lepiej tej walki nie przywoływać

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2012, 08:59 AM
Post: #14
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Może i był, ale walka z Sandersem była fajna do oglądania, więc warto ją przywoływać.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2012, 04:19 PM
Post: #15
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Takich zawodników Gołota powinien pokonywać w pierwszej rundzie

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2012, 11:11 PM
Post: #16
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Powiem szczerze, ze wolalbym zeby to Artur Szpilka zostal naszym pierwszym mistrzem HW. Tomek Adamek jest dobry ale nie widze go jakos jako mistrza. Tym bardziej w HW gdzie mistrz powinien budzic respekt a taki urywajacy glowy Artur napewno na tle spokojnego i momentami nudnego Adamka bylby ciekawszy dla swiata boksu. Oczywiscie przed Arturem jeszcze cala kariera i sporo czasu na stwierdznie czy ma szanse na tytul. Na ere Klitschki (Wladimira) to sie nawet chyba nie zalapie ale wole to niz mismatch w 12 walce i po karierze. Czas pokaze.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2012, 08:27 PM
Post: #17
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Szpilka może być mistrzem, ale nie pierwszej klasy, czas pokaże. Musi się jeszcze sporo nauczyć, ma charakter, ale prędzej sobie za mistrza wyobrażam Adamka. Popełnia błędy, ale nie wypowiada się głupio w przeciwieństwie do Artura. Bardziej mi by pasował mistrz wchodzący w Ameryce przy piosence "Pamiętaj" niż "Szpila ma moc". Jak kto woli, ale wg mnie jest to bardziej charakterystyczny symbol patriotyzmu niż piosenka o samym sobie.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2012, 10:15 AM
Post: #18
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Cytat:Musi się jeszcze sporo nauczyć, ma charakter, ale prędzej sobie za mistrza wyobrażam Adamka. Popełnia błędy, ale nie wypowiada się głupio w przeciwieństwie do Artura

Śmiech na saliBig Grin, kogo to obchodzi, co mówi o przeciwnikach. On ma walczyć w ringu. Przez wielu uwielbiany Tyson, jest zwykłym gwałcicielem i mimo zmian, dalej nim zostanie....kogo to teraz obchodzi????. Proszę skończyć z tekstami mówiącymi, o tym, kto jest miły, a kto nie. To nie jest istotne. Wielki Ali jechał ze wszystkimi. Nikt nie zostaje mistrzem, za dobre wypowiadanie się o przeciwnikach. Oczywiście ja jestem za równowagą i rozsądnym opiniowaniu. Szpilkę zweryfikuje ring, a nie klepanie. On ma się teraz dobrze sprzedawać. Zakładam, że 80% jego klepania, to zabiegi celowe. Bo to jest też biznes. Adamek gada o Bogu, choć brał udział w brudnych sprawach i miał jakieś tam sprawy. Jednak wizerunek ma wierzącego Górala, co jest totalnym kabaretem i ściemą dla masConfused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2012, 10:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:08 PM przez BESTIA.)
Post: #19
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
"Przez wielu uwielbiany Tyson, jest zwykłym gwałcicielem i mimo zmian"
W USA gdy do sądu idzie kobieta i mężczyzna to baba przeważnie wygrywa nawet gdy dowody są na równi a nawet na korzyść faceta.Takie są prawa w USA panie Mocny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2012, 07:08 PM
Post: #20
RE: Prawdziwy Polski Ciężki.
Czyli z Tysonem gwałcicielem podobnie jak z Jacksonem pedofilem? Ja tam nie wiem jak z jego winą, bronić go nie będę.

A co do Szpili to nie jest problemem takim, że zachowuje się jak cham, to mu w zostaniu mistrzem raczej nie przeszkodzi. Ja mam wrażenie, że on zbyt pewny siebie jest, mówi już o perspektywie wyjścia do walki o pas a tu jeszcze mozolnej pracy przed nim że hoho.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości